Різне

Uncategorised

Абоненти стільникового зв'язку не захищені від стеження

написав Владислав Мислінський

Оператори стільникового зв'язку в Росії, говорять про те, що захист переговорів і особистих даних абонентів, що знаходяться у роумінгу за кордоном, або тих абонентів, які використовують інтернет-сервіси, може бути порушена. Раніше було відомо, що в Бразилії місцеві ЗМІ опублікували дані, які надав їм колишній працівник ЦРУ Едвард Сноуден, що говорив про активному і масштабному стеженні за Російським інтернет-трафіком і розмовами громадян.

Матеріали для виробництва сенсорних дисплеїв закінчуються ...

написав Владислав Мислінський

 

Сенсорні дисплеї зараз використовуються повсюдно - в пристроях абсолютно різного класу. Саме звичайне застосування - виробництво смартфонів і планшетів, на них припадає більша частина всіх існуючих сенсорних дисплеїв. Буквально 5 років тому такого «буму» не було - планшета, як класу пристрою, не існувало (одиничні моделі від різних виробників враховувати не будемо - їх продажу не те, що були низькі, вони зовсім відсутні), а смартфони були з кнопками (самої популярною операційною системою була Symbian від Nokia, яка працювала з кнопками), також випускали і плеєри, оснащені подібним дисплеєм - наприклад аудіотехніка, але далеко не у всій використовуються сенсорні дисплеї, так що аудіо-філам переживати не варто ...

Смартфон від Canonical - Ubuntu Edge

написав Владислав Мислінський

Canonical - це компанія, яка відома не багатьом, проте її головний продукт знають, а також використовують, величезна кількість людей на різних пристроях. Якщо ви ще не зрозуміли про що йде мова - ми говоримо про цілком-безкоштовну операційну систему Ubuntu, ядром якої є Linux. Ця операційка користується великим попитом серед людей, які з якихось причин не хочуть, або ж не можуть використовувати «традиційні» операційні системи на зразок Windows від Microsoft, або ж MAC OS від Apple.

Нова Xbox буде записувати останні 5 хвилин геймплея

написав Владислав Мислінський

Консолі наступного покоління вже анонсували як у Sony - нею стала, природно очікувана PlayStation 4, а також Microsoft представили свій Xbox, який отримав назву One. Навколо останньої консолі в інтернеті витало безліч чуток і припущень, також були цілком офіційні заяви представників Microsoft. Варто висловити подяку компанії за те, що вони змінили деякі свої рішення ще задовго до старту продажів Xbox One, які викликали бурю обурення серед шанувальників «коробки».

WhatsApp тепер розповсюджується за передплатою

написав Владислав Мислінський

WhatsApp - одна з найпопулярніших програм для обміну повідомленнями - вона випущена майже на всі популярні платформи та мобільні операційні системи. Головна особливість цього додатка в тому, що при використанні програми вам для повноцінної комунікації з іншими користувачами досить мати доступ до інтернету - у ряді розвинених країн це взагалі не проблема, так як будь-яке публічне місце покрито мережею Wi-Fi - парки, магазини, парковки, ресторани, кафе і т.д.

Татарстан закуповує iPad-и

написав Владислав Мислінський

У Татарстані, Міністерство інформації та зв'язку, оголосило про покупку 320 планшетів Apple. Ця покупка характеризується як потреби республіки, і на її реалізацію планується витратити більш ніж 5,6 мільйона рублів. Відповідно до цього, на офіційному порталі держзакупівель розмістили відповідну заявку. У специфікації покупки зазначено, що з більш ніж 320 планшетів, 102 одиниці повинно доводиться на iPad, що відноситься до 4 покоління, і порядку 219 одиниць iPad mini.

Джон Лю, голова китайського підрозділу Google, покинув компанію.

написав Владислав Мислінський

Не дивлячись на помилкове враження про те, що Google вже скрізь - це далеко не так, наприклад в Китаї даний пошуковик, особливо після конфліктів з місцевою владою, так і не набрав популярність, хоча про його існування знають майже всі жителі.

Baidu придбає компанію 91 Wireless

написав Владислав Мислінський

Одна з найбільших інтернет-компаній Китаю, яка володіє першим (займає лідируючу позицію на «рідному» ринку) пошукачем Baidu, повідомила про свій намір придбати магазин додатків та ігор для мобільних пристроїв під управлінням операційних систем iOS і Android. Угода оцінюється майже в 2 мільярди (в даний момент названа сума 1.9, але яка буде фінальна вартість компанії-лідера, поки не ясно).


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора