Різне

Uncategorised

Китайський суперкомп'ютер вдруге зайняв першу позицію Тор500

написав Владислав Мислінський

Суперкомп'ютер китайської розробки Tianhe - 2 вдруге опинився на першій позиції Тор500 в рейтингу суперкомп'ютерів , оновлення якого виробляється двічі за рік. Продуктивність належить оборонних науково - технічному університету КНР не була змінена в останнє півріччя і має 33,86 петафлопс .

Вихід гри про Рембо затримується

написав Владислав Мислінський

Представник компанії Reef Entertainment повідомив , що гра про Рембо вийде дещо пізніше , ніж це було заплановано. Причини затримки виходу проекту , і дату , на яку був перенесений реліз , не повідомляються. Спочатку гру Рембо: The Video Game планувалося випустити вже цієї зими на платформах ПК , Xbox 360 , PS3 , Wii U і навіть новітніх консолях Xbox Один і PS4 .

Тім Кук натякнув про нові девайси Apple

написав Владислав Мислінський

Нещодавно проходила конференція , де глава компанії Apple , який зараз виконує обов'язки Стіва Джобса - Тім Кук , відповідав на питання журналістів і звичайних користувачів Apple. Було порушено багато моментів, що стосуються як поточного стану речей (начебто iOS 7 , iPhone 5S і т.д.) , а також « майбутніх » смартфонів. Насамперед Тім Кук повідав про те , що iPhone 5C , які багато ганять за дорогу вартість , спочатку не замислювався як « бюджетне рішення » - це було розтиражовано різними IT -виданнями та журналістами задовго до офіційного анонсу.

Чорна п'ятниця пройде в Росії в грудні

написав Владислав Мислінський

В Америці інтернет-торгівля зародилася вже досить давно , ще в 90 - х роках бабусі й дідусі , маючи доступ до інтернету , могли придбати меблі , книги або посуд не виходячи з дому з доставкою додому ( при тому в досить короткі терміни) . В результаті чого зараз сотні тисяч інтернет -магазинів здійснюють продажі різноманітних товарів , а користувачі можуть придбати будь-який з них з зручністю та комфортом - адже для вибору , як і для купівлі , не доводиться навіть виходити з дому - всі технічні характеристики і параметри вказані на сайті ( якщо магазин хороший і власники піклуються про своїх клієнтів ) , після чого , в пару кліків оплатити товар і незабаром він буде у вас під дверима.

eBay стане власником британського стартапу Shutl

написав Владислав Мислінський


Інтернет -компанією eBay буде здійснена покупка британського стартапу , іменованого Shutl . Даний проект спеціалізується на прискореній доставці товарів , замовлених через інтернет .   Представники eBay повідомляють , що завдяки придбанню даної компанії їм вдасться отримати кілька логістичних інноваційних технологій , серед яких і ті , що відповідають за швидку доставку електронних товарів.

У Instagram представили зразок того, як буде виглядати реклама

написав Владислав Мислінський

Як обіцялося раніше , фотосервіс Instagram представив своїм користувачам докладний опис того , який зовнішній вигляд буде у рекламних постів , які незабаром мають з'явитися в призначених для користувача стрічках. Розміщені рекламні фотографії та відеоролики будуть відзначені словом « sponsored » , тобто « Просуває ». Ця позначка буде знаходиться вгорі сторінки на правій стороні посту. Раніше в цьому місці знаходилися зазвичай час публікації .

«Білий» рекламний список Adblock Plus

написав Владислав Мислінський

Компанією Eyeo , що займається розвитком сервісу для блокування непотрібної реклами у всесвітній павутині Adblock Plus вирішила вперше за весь час представити статистику роботи з онлайн - майданчиками і рекламодавцями . Таким чином , стало відомо, що з 777 оброблених заявок на включення до складу « білого списку » ресурсів, що пропонують допустиму рекламу , всього лише 148 майданчиків зі своїм комерційним контентом визнані безпечними і ненав'язливими .

«Довічний президент» Eidos Interactive пішов у відставку

написав Владислав Мислінський

Нещодавно стало відомо про відставку «довічного президента » Square Enix Ltd Іена Лівінгстона. Офіційною причиною відходу з посади стало його бажання зайнятися не пов'язаною з даними видавництвом діяльністю . Іен планує організувати фонд для занять освітньою діяльністю , що стосується відеоігор.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора