Різне

Uncategorised

Вчені довели, що відеоігри сприятливо впливають на людський мозок

написав Владислав Мислінський

Вчені з Сінгапурського технологічного університету провели експеримент, який показав, що комп'ютерні відеоігри можуть розвинути здібності мозку. Адам Чі-Мінг Ой (Adam Chie-Ming Oei) і Майкл Дональд Паттерсон (Michael Donald Patterson) поставили експеримент на п'яти людях, які раніше не захоплюються відеоіграми. У процесі дослідження впливу ігор на головний мозок, вчені запропонували учасникам експерименту кожен день запускати на своїх комп'ютерах, наприклад, «The Sims», «Battlefield», «Hidden Expedition», «Portal» і інші ігри.

Студія Zombies представила перший трейлер Daylight

написав Владислав Мислінський

На недавно минулій виставці PAX East 2013 була представлена ​​унікальна гра на раніше не використаному движку Unreal Engine 4. Відома студія Zombies, в особі Джареда Герітцена, продемонструвала глядачам трейлер гри Daylight, яка є так званим психологічним трилером. Розробники повідомили, що це буде не зовсім стандартна гра, а скоріше віртуальна реальність на основі втечі з психіатричної лікарні, де виявилася головна героїня.

Electronic Arts анонсувала шутер Battlefield 4, створений на движку Frostbite 3

написав Владислав Мислінський

Видавництво Electronic Arts представило свій новий тактичний шутер Battlefield 4 на Game Developers Conference 2013. Причому розробники показали не тільки хвилинний трейлер - відвідувачі конференції побачили значне відео Fishing in Baku довжиною 17 хвилин. Ролик вийшов дуже вражаючим - Battlefield 4 виглядає дуже ефектно.

Electronic Arts готує презентацію Battlefield 4

написав Владислав Мислінський

Як повідомляє портал Polygon, компанія Electronic Arts може офіційно анонсувати чергову частину Battlefield вже в поточному місяці. Відомо, що видавництво вже розіслало запрошення, де вказано, що захід, присвячений Battlefield 4, відбудеться 26 березня.

World of Tanks, популярна білоруська MMOG, встановила черговий рекорд

написав Владислав Мислінський

World of Tanks або Світ Танків - б'є рекорди популярності серед танкових екшенів. Гра оновила свій рекорд одночасного перебування користувачів на сервері, раніше вже занесений в «Книгу рекордів Гіннеса». Зафіксована 21 січня поточного року кількість одночасно граючих «танкістів» склала 190541 користувач. Це стало приводом для поновлення занесеного в легендарний реєстр досягнення дворічної давнини.

Онлайн покупки в Інтернеті

написав Владислав Мислінський

Інтернет мережа вже давно перестала бути системою, що надає тільки потрібну інформацію. За допомогою Інтернету на сьогодні можливо навчатися дистанційно, оплачувати комунальні послуги, працювати, сплачувати кредити, а так само купляти цікаві для вас товари. Але все ж, більшість інтернет-користувачів не довіряють придбанням в інтернет-магазинах, дарма.

Контроль доручень по електронній пошті і електронний документообіг за допомогою планшетів Android і iPad

написав Владислав Мислінський

З'явилася нова версія для поновлення систем електронного документообігу, а також управління процесами PayDox, яке забезпечує багатофункціональну роботу з документами з усіх планшетних комп'ютерів, а також з з iPad і планшетів з управлінням ОС Android.

Apple оновила iOS до версії 6.1.3

написав Владислав Мислінський

Корпорація Apple, випустивши чергове оновлення операційної системи iOS, ще раз продемонструвала якісну підтримку своїх мобільних пристроїв. Надійність захисту Apple завжди славилася, адже випускаюче оновлення, купертіновці завжди максимально дбали про безпеку користувачів та їхніх даних. Отже, в рамках оновлення, що отримав індекс 6.1.3., було усунуто декілька помилок в системі безпеки операційної системи.

Поисковый анализ сайта
2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav.
Головна | Контакти | Про автора