Різне

Uncategorised

Новий смартфон від Highscreen - Alpha R

написав Владислав Мислінський

В останні роки (коли розвиток отримали смартфони з великим дисплеєм і операційною системою Android) на ринку з'явилося безліч компаній, багато з яких «наші», виробляють та продають смартфони / телефони / планшети. Однією з таких компаній є і Highscreen, яка випускає якісні смартфони з хорошими технічними характеристиками і цінами нижче, ніж у іменитих брендів на кшталт Samsung, LG, Sony, HTC і т.д.

Нові акумулятори будуть працювати в 10 разів довше

написав Владислав Мислінський

Вже близько 3 років смартфони та планшети розвиваються з неймовірною швидкістю. Нам представляють пристрої з усе більш швидкими процесорами (у флагманських смартфонах від Samsung та інших виробників встановлені 8-ядерні чіпи), величезними дисплеями, дозвіл в яких зашкалює, а збільшують його, по суті, тільки для маркетингових цілей («у нас більше ніж у них »), так як особливої ​​різниці для ока між FullHD і HD - ні. Але, не дивлячись на розвиток «заліза» і операційних систем, залишається одна, головна проблема - навіщо потрібні всі ці потужності, якщо вони недоступні ...

Через поширення смартфонів камери стали менше купувати

написав Владислав Мислінський

Раніше, коли нормальні камери тільки-тільки почали з'являтися в смартфонах і телефонах, цифрові фотоапарати розташовували 5-7 мегапікселями (природно, це далеко не вирішальний і головний фактор, що впливає на якість фото і відео, але більша частина користувачів, які не надто розуміються на техніці, звертають свою увагу саме на цей показник). Зараз же, самі звичайні смартфони мають, як мінімум, 5-мегапіксельні камери, флагмани ж 12-13 мегапікселів (а крім цього і безліч інших фішок, які значною мірою покращують якість кінцевого знімка).

Smart TV стає популярним в Росії

написав Владислав Мислінський

Зараз все більше людей, набуваючи телевізор, дивляться не тільки на бренд і розмір дисплея, як це було раніше, але й на додаткові функції, яке може забезпечити пристрій. Так уже склалося, що люди з чого-завгодно намагаються вичавити максимально-можливу кількість користі - те ж саме відбувається і з телевізорами. Наприклад, зараз багато передові бренди, такі як Samsung, Sony, Toshiba, LG та багато інших продають «розумні» телевізори, які можуть не тільки працювати з багатьма пристроями (плеєрами, комп'ютерами, смартфонами і планшетами), а можуть самостійно забезпечити деяку частину функцій.

Новий міні-комп'ютер від SolidRun

написав Владислав Мислінський

Компанія з назвою SolidRun, представила світу новинку у сфері персональних комп'ютерів. Новий ПК придбав назву CuBox, що прямо натякає на його характеристики, а саме розмір комп'ютера усього 5х5х4 см, а вага складає смішні 90 грам. Однак це ніяк не впливає на характеристики апарату. Детальніше про начинку даної машини. Процесор працює на тактовій частоті 800 МГц, назва процесора Marwell Armada, він має вигляд ARM-чіпа, і чудово уміщається в 5 см.

Sony і Panasonic будуть розвивати оптичні диски

написав Владислав Мислінський

У Японії, всесвітньо відомі компанії з виробництва техніки Sony і Panasonic, заявили про те, що вони починають спільну роботу над проектом, завдання якого полягає у створенні оптичних дисків з наявним в їхньому розпорядженні об'ємом пам'яті в 300 гігабайт. Цей проект розрахований до 2015 року. Дана розробка має спрямованість на IT-індустрію, як засобу для довгострокового зберігання важливих корпораціонний даних. Так само в список користувачів таких девайсів вписують і власників кіноіндустрії, відео сфери або володарів організацій хмарних дисків.

Планшети Prestigio популярні в Росії

написав Владислав Мислінський

У червні 2013 року, журнал «Біржовий лідер» в черговий раз склав рейтинг, у цей раз найбільш згадуваних планшетів в Інтернеті. Як не дивно, але друге місце в цьому рейтингу посіли планшети з назвою Prestigio. Цей рейтинг грунтується на двох критеріях популярності: перший - кількість згадок про планшет в пошуковику «Яндекс», другий критерій - згадки про гаджет в ЗМІ ресурсах. Другий критерій визначався по ресурсу «Яндекс.Новини».

Android - найпопулярніша операційна система в США

написав Владислав Мислінський

Найпопулярнішою операційною системою в США стала Android від Google. Зараз частка смартфонів та інших пристроїв на цій операційній системі становить близько 52 відсотків, відразу ж за Google йде компанія Apple зі своєю iOS, якій зараз належить близько 43 відсотків ринку. Іншу ж частину займають менш популярні операційні системи, деякі з яких вже не підтримуються виробниками (наприклад, Symbian, на якій працює безліч пристроїв від компанії Nokia).


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора