Різне

Uncategorised

«Яндекс» тепер має свою власну доменну зону

написав Владислав Мислінський

ICANN - міжнародна некомерційна організація, яка займається регулюванням адресного простору в Мережі, схвалила заявку на створення доменної зони. Yandex, яка була подана російською компанією «Яндекс». Прес-служба компанії заявила про те, що до доменів верхнього рівня користувачам належить ще звикати, а поки «Яндекс» планує їх використовувати для власних ресурсів. На. Yandex буде міститися та ж інформація, що і на регіональних доменах компанії yandex.kz, yandex.ua і тд., яких на даний момент у компанії є досить багато.

Протягом хвилини користувачі YouTube завантажують по 100 годин відео

написав Владислав Мислінський

Сервіс YouTube відзначає своє восьмиліття. В офіційному блозі відеохостингу говориться про значне зростання популярності сервісу, на сьогоднішній день користувачі завантажують протягом 1 хвилини понад 100 годин відео. Для порівняння зазначимо, що пару років тому обсяг завантаженого відеоконтенту за хвилину становив у два рази менше, а минулого року показник збільшився до позначки 72 години. Такі дані надані Techcrunch. У записі блогу йде мова про те, що протягом цих років кількість користувачів YouTube стало понад 1 млрд. чоловік.

Новий музичний сервіс від Google

написав Владислав Мислінський

Під час проведення однієї з корпоративних конференцій розробників компанією Google буде анонсований новий потоковий музичний сервіс. Про це повідомили анонімні джерела порталу The Verge. Згідно з наданими даними, на даний момент вже підписані ліцензійні угоди між Google і найбільшими студіями звукозапису Америки. Доступ до музичних підпискам можна буде отримати через відеохостинг YouTube, а також за допомогою додатка GooglePlay на ОС Android.

У мережі Facebook вірус викрадає дані користувачів

написав Владислав Мислінський

З недавнього часу у Всесвітній павутині поширилася шкідлива програма, що збирає дані про користувачів соцмережі Facebook. Вірус замаскований досить вміло і виглядає як звичайне розширення для популярних браузерів. Тому юзерам, які використовують браузери Mozilla Firefox і Google Chrome не рекомендується погоджуватися на оновлення будь-яких доступних додатків для браузерів. Таким способом зловмисники прикривають троянську програму Trojan: JS / Febipos.

Відеохостинг YouTube запустив трансляцію деяких платних телеканалів

написав Владислав Мислінський

Чутки про можливу плату за перегляд з'явилися ще на початку 2013 року, а вже в недавньому часі YouTube почав продавати платні підписки на деякі канали. Власники відеохостингу прийняли це рішення з метою збільшення обсягів прибутку. Також, за їх словами, це дозволить використовувати більш якісний контент, а для творців YouTube такий крок послужить стимулом до постійного оновлення та роботи хостингу на вищому рівні.

Соціальні мережі: люди охочіше діляться хорошими новинами

написав Владислав Мислінський

Останнім часом ЗМІ виносять на перші шпальти різні неприємні новини, а гарні новини залишаються на другому плані. Однак вчені провели унікальне дослідження, результати якого змушують сумніватися в правильності цього підходу.

Google Street View дозволить користувачам побачити найвеличніші куточки Землі

написав Владислав Мислінський

Широко відома компанія Google додала нову можливість перегляду за допомогою Street View панорамних знімків найвищих гір - Кіліманджаро, Еверест, Ельбрусу і Аконкагуа, за словами представників компанії дана функція унікальна і неповторна.

Formspring припинить роботу вже наприкінці поточного місяця

написав Владислав Мислінський

У сервісу Formspring, який спеціалізується на питаннях і відповідях, виникли стратегічні проблеми, через які він незабаром закриється. Засновник даного сервісу Ейд Олона заявив, що керівництво сервісу не знайшло необхідні кошти для підтримки Formspring в робочому стані і тому сервіс закривається.

Поисковый анализ сайта
2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav.
Головна | Контакти | Про автора