Різне

Uncategorised

LG готує новий планшет

написав Владислав Мислінський

LG - це компанія, яка практично відсутня на ринку мобільних девайсів. Звичайно, вона випускала смартфони, але вони не отримали великої популярності з кількох причин. Перш за все варто відзначити їх "звичайність". Так, саме так - це просто смартфон з нормальними технічними характеристиками без будь-яких фішок (а навіщо купувати такий пристрій, якщо за аналогічні гроші можна придбати куди цікавіший девайс, та ще й з кращими характеристиками). Практично всі пристрої LG продавалися за завищеними (по відношенню до технічних характеристик) цінами.

Розробникам ігор під Xbox One буде легше

написав Владислав Мислінський

Ігри від незалежних розробників, які відрізняються своєю простотою, а також цікаві, користуються великим попитом серед геймерів. Не дивлячись на низьку вартість, зазвичай такі проекти знаходять свою аудиторію, готову платити за невелику, але якісну іграшку, в яку можна пограти 3-5 днів по кілька годин.

Razer Tartarus - клавіатура для геймерів

написав Владислав Мислінський

Практично всі сучасні люди приділяють якусь частину свого часу іграм. Деякі навіть користуються комп'ютером виключно в цих цілях, а на інші завдання витрачають мінімум свого часу, проводячи велику частину вільного часу за іграми. Лідируючими в цій галузі є ММО-ігри, "заточені" на витрату часу. Тобто, щоб бути хорошим гравцем і досягти в ігровому світі-чого або, або ж попросту навчитися грати, вам необхідно проводити там величезна кількість часу. Приміром, на такі ігри як "лінейдж", World Of Warcraft і Dota 2 людей витрачають до 10 годин часу на день.

Nokia готує планшет на Windows RT

написав Владислав Мислінський

Після початку кризи, в який компанія Nokia потрапила зі своєї вини (вони не змогли одночасно з іншими компаніями підлаштуватися під нові тенденції ринку), вони змогли вийти з неї завдяки Microsoft (і то - не до кінця, зараз у нокії ситуація не з кращих, хоч величезних втрат немає, але і до "пристойних" прибутків компанії далеко). Зараз Nokia майже повністю працює на Microsoft. Всі останні новинки працюють на Windows Phone, винятком є ​​лише "звонилки" з нижчого цінового сегмента.

Смартфон на Firefox OS за 80 доларів від ZTE

написав Владислав Мислінський

Компанія Mozilla, відома на весь світ своїм браузером Firefox, який після популяризації Chrome (і інших браузерів на Chromium) почав здавати позиції, вже давно оголосила про свій намір створити мобільну операційну систему, чим вони і займалися останнім часом. Зараз ця операційна система вже існує, а деякі розробники навіть почали робити під неї додатки (хоч кількість охочих і не велике, але вони є, що вже радує). Поки що Firefox OS вогкувата - функціональність і кількість доступних програм / ігор не вражає (особливо на тлі таких конкурентів, як Android і iOS, які займають велику частину ринку смартфонів і планшетів).

Всупереч усьому продажі ігрових ПК тільки ростуть

написав Владислав Мислінський

Персональні комп'ютери «ховають» вже давно. Це якась дивна тенденція, яка спостерігається в усіх нішах і сферах - якщо з'являються нові продукти, які здатні краще за інших продуктів виконувати деякі функції, то останніх «ховають», природно, на словах, так як ніщо безслідно не зникає. З приводу того, що комп'ютери залишаться тільки «для роботи» в різних організаціях, суперечки ходять вже давно, і дійсно, продажі ПК падають, але це і зрозуміло.

У нового Nexus 7 виявили проблему

написав Владислав Мислінський

Nexus 7 першого покоління - це відмінний пристрій, яке користується попитом досі, не дивлячись на те, що сторонні компанії плодять конкурентів у величезній кількості. Даний планшет, який створений двома компаніями - Google і Asus, володіє відмінними технічними характеристиками, останньою версією операційної системи Android, а також, це одне з головних переваг, дуже і дуже «смачною» ціною, яка зараз перебуває на рівні 200-230 доларів.

Китайці випустили смартфон з батареєю на 5000 мАг

написав Владислав Мислінський

Китайці, як завжди, роблять «неможливе» і це, найчастіше, залишається непоміченим. Всім відома проблема з акумулятором, який сідає буквально за добу (не добу, а саме - день), який тоді толк у всіх цих мегагерцах, кількості ядер і оперативки, якщо користуватися цим можна вкрай обмежену кількість часу. Не дивлячись на розвиток практично всіх відгалужень IT (дисплеї стають більшими і якіснішими, а також ударостійкими, процесори швидшими і продуктивнішими, камери кращими), але заряд батареї все так само тане на очах.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора