Різне

Uncategorised

Компанія Google представила сервіс відстеження переміщень Санта-Клауса

написав Владислав Мислінський

Як повідомляється в блозі найбільшої пошукової компанії, новий сервіс дасть користувачам можливість переглядати маршрут саней Санта-Клауса в режимі real-time 24 грудня, в католицький Святвечір. Сервіс, що отримав назву Santa Tracker, повідомить, де саме знаходиться в даний момент Санта-Клаус, куди він попрямує далі і яка кількість подарунків уже вручена своїм адресатам. Для відображення знаходження Санта-Клауса використовуються карти Google.

Британці - найактивніші покупці в інтернеті

написав Владислав Мислінський

Як повідомляється на офіційному сайті британського регулятора Ofcom, жителі Англії є найактивнішими онлайн-покупцями. Такі результати Ofcom, дослідивши 17 країн світу, в яких найсильніше розвинений сегмент інтернет-торгівлі. У середньому, британські покупці витрачають на покупки в мережі 1743 долара (1083 фунта) щорічно. Австралійці, що опинилися на другому місці, щорічно витрачають на покупки в мережі 842 фунта. Треба сказати, що британський регулятор пов'язує високу популярність онлайн-покупок з великим попитом і дуже широким розповсюдженням стільникових телефонів.

У російському Google Play з'явиться музичний розділ

написав Владислав Мислінський

Як повідомляють представники найбільшої в світі пошукової компанії, в російському Google Play буде музичний розділ. Про це стало відомо на московській конференції Google Mobile Day, що відбулася 11 грудня. Втім, поки невідомо, коли саме стартує музичний розділ російського Google Play (раніше відомого, як Android Market). За словами Річарда Тернера, який курирує партнерські програми Android на Близькому Сході, Африці і в Європі, в даний час Google готує низку угод з правовласниками.

Найбільші IT-компанії проти «абстракцій» в патентах

написав Владислав Мислінський

Як повідомляє техноблог TechCrunch, 8 компаній, в числі яких Facebook і Google виступили з різкою критикою патентів в сегменті IT, які описують не конкретні технології, а якісь абстрактні ідеї. Компанії вважають, що подібне патентування являють собою загрозу прогресу. Більш того, такі патенти пропонується вважати неправомірними, оскільки вони є узагальненою розповіддю про ідею.

До релізу PS-версії Grand Theft Auto: San Andreas залишилися лічені години

написав Владислав Мислінський

Як повідомляється в офіційному блозі PlayStation, реліз екшену Grand Theft Auto: San Andreas для PS3 в США відбудеться прямо сьогодні, а європейські користувачі PSN зможуть придбати гру через 1 день. Нагадаємо, що перші повідомлення про вихід PS-версії San Andreas з'явилися в мережі ще в жовтні. Згадки про цю версію гри виявилися на офіційному сайті американського рейтингового агентства. Тим не менш, проект так і не був анонсований офіційно.

YouTube змінив дизайн

написав Владислав Мислінський

Найбільший у світі відеохостинг YouTube з'явився в новому дизайні. В офіційному блозі відеосервісу повідомляється, що в новому дизайні увагу користувача акцентували на каналах, точніше на підписці на них. Тепер зліва на всіх сторінках відеохостингу присутня спеціальна панель, на якій розміщений список каналів користувача. Сюди ж включені посилання на найпопулярніші розділи, начебто збережених плейлистів і історії переглядів.

Вартість Apple знизилася на 6%

написав Владислав Мислінський

Вартість цінних паперів компанії Apple за підсумками торгів за результатами торгів 5 грудня знизилася більш, ніж на 6%. Інформаційне агентство Reuters стверджує, що це найбільший спад вартості в рамках одного дня, зафіксований за останні 4 роки. Варто відзначити, що капіталізація «яблучної» компанії нині становить 506.84 млрд. доларів, тобто на 35 млрд. менше, ніж до падіння.

Єврокомісія покарала за змови ряд виробників побутової електроніки

написав Владислав Мислінський

Єврокомісія оприлюднила офіційний прес-реліз, в якому повідомляється про те, що на найбільших світових виробників побутової техніки і електронних пристроїв накладено серйозний штраф. Мова йде про штраф за цінові змови, в які вступили 7 компаній, в числі яких опинилися Panasonic, Philips, Samsung, LG і Toshiba. Договір між компаніями діяв 10 років, в період з 1996 по 2006 рік.

Поисковый анализ сайта
2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav.
Головна | Контакти | Про автора