Різне

Uncategorised

Розробники оновили Ouya

написав Владислав Мислінський

Після того , як мобільна операційна система Android стала популярною , для неї стали випускати безліч цікавих іграшок . У результаті такого розвитку подій , велика частина виробників пристроїв на цій операційці стала робити акцент на технічних характеристиках своїх гаджетів , щоб продемонструвати відмінні показники у «важких» іграшках. Адже крім , як в іграх , задіяти продуктивність сьогоднішніх пристроїв практично ніде ( для додатків , навіть найважчих , вистачить простенького процесора , відпрацьовує ж себе він при « показі » графіки і різних обчисленнях в іграх ) .

Операційна система Linux отримає 1 млрд. на розвиток від IBM.

написав Владислав Мислінський

Linux зараз є , по суті , третьої операційною системою для персональних комп'ютерів і ноутбуків (перші 2 місця займає , природно , Microsoft зі своєю Windows , а також Apple з MAC OS ) . Так добре поширилася ця операційна система з деяких причин. По-перше - безкоштовність , всі дистрибутиви операціонок , які створені на ядрі вищезгаданої ОС , поширюються вільно (тобто - ви можете встановити її на робочий / домашній комп'ютер і використовувати , не турбуючись про штрафи , адже використовується ліцензійне ПЗ).

LG планує продати більше 10 млн. смартфонів G2

написав Владислав Мислінський

LG G2 - одна з найвдаліших моделей цієї компанії за останні роки. Точніше сказати - перша на ринку смартфонів , адже коли LG, практично зникла з ринку після хвилі популярності Android , а потім « намагалася » вийти на ринок - у компанії нічого не виходило , у зв'язку з тим , що компанія витрачала недостатньо коштів на маркетинг, рекламу та просування своєї продукції на глобальних ринках. Проте можна сказати, що корейці вчаться на своїх помилках і випускають щоразу якісніші смартфони, радуючи при цьому своїх прихильників та покупців.

Facebook навчиться передбачати поведінку користувачів

написав Владислав Мислінський

З часів появи соціальних мереж , інтернет змінився , адже тепер , практично на кожному сайті можна « залогінитися » за допомогою аккаунта FaceBook / Vkontakte / Twitter . Вони міцно увійшли в життя більшості людей , адже багато функції , дійсно , зручно робити на цих сайтах. Приміром , після якої-небудь зустрічі обмінятися фотографіями / відео з присутніми , а багато і зовсім використовують « спільноти» для організації , як малих , так і великих заходів.

Планшет на Windows 8 від Asus

написав Владислав Мислінський

Windows 8 стає все популярнішим на планшетах і безліч компаній представляють свої пристрої на цій операційній системі , що , для кінцевого споживача , добре , адже буде великий вибір , а плюс до цього - конкуренція між компаніями , що виробляють дану продукцію , що змусить їх випускати хороші пристрою за нормальними цінами (це одна з кращих сторін для споживачів , коли компанії - виробники конкурують ) .

Розумні годинники Galaxy Gear представлені офіційно.

написав Владислав Мислінський

Про годинники від Samsung , які отримали назву Galaxy Gear , в мережі чутки гуляли вже давно. Деякі з них , як не дивно , виявилися правдою , інші ж не виправдали надій " чекаючих " . Отже, що ж ми маємо - гарний пристрій -помічник , який зможе забезпечити комфортне використання деяких функцій " смартфона " , без цього самого смартфона ( необхідно тільки , щоб він був поруч і " з'єднався " по Bluetooth з Galaxy Gear ) .

Відео з YouTube можна буде дивитися оффлайн

написав Владислав Мислінський

Сервісом потокового відео YouTube користуються практично всі сучасні користувачі інтернету, адже на цьому сайті можна знайти ролик на будь-яку тему - від розважальних (розіграші , приколи , різні онлайн -шоу , кліпи і записи популярних виконавців естради) , до пізнавальних (як зробити той або інший пристрій , науково - популярні передачі , рецепти і т.д.).

До недавнього часу , офіційно скачувати ролики з сервісу було заборонено , звичайно , всі бажаючі завантажували на комп'ютер файл у форматі FLV (це можна зробити за допомогою спеціального програмного забезпечення , яке доступне в мережі абсолютно безкоштовно , крім того - є навіть доповнення для популярних браузерів , які  дозволяють викачувати ролики на комп'ютер).

Після презентації, акції Apple впали в ціні.

написав Владислав Мислінський

Раніше , під час усіх презентацій Apple , відразу після їх закінчення акції іноді падали , а потім бурхливо росли , а іноді відразу злітали вгору . Це було і в часи Стіва Джобса , коли apple переживала найкращі часи і відчувала себе лідером на всіх фронтах , так і після смерті Джобса , правда протягом нетривалого часу. Але ситуація по трохи змінюється , при тому не в кращу , для Apple , сторону.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора