Різне

Uncategorised

Карпатский край и его достопримечательности

написав Владислав Мислінський

В Карпаты каждый год приезжают тысячи туристов. Часто за новыми впечатлениями, оздоровиться и посмотреть достопримечательности. Заметьте, о наличии жилья нужно позаботиться заранее. Курорты Карпат предлагают поселение:

Светри з оленями: вічна класика

написав Владислав Мислінський

Зимові светри з оленями - це популярний варіант одягу в передноворічні дні і новорічні свята. Хочеться наповнити зимову атмосферу святом і затишком, тому кожна людина замислюється про придбання тематичної одягу. І ось серед великого асортименту барвистих светрів і гольфів варто відзначити саме вироби з оленями, так як вони мають привабливий вигляд, зручність в носінні за рахунок застосування натуральних матеріалів в в'язанні. Та й різноманітність моделей дозволяє підібрати саме те, що відповідає особистим уподобанням покупців.

Як вибрати вентилятор для ванної кімнати?

написав Владислав Мислінський

Якщо ви коли-небудь вибирали вентилятор в ванну, то ви розумієте, як складно буває зробити вибір. Всі вентилятори з вигляду і характеристикам плюс мінус схожі один на одного. Вибирати тільки за зовнішнім виглядом накладної вентилятор неправильно, цей вид техніки повинен бути безпечним і бажано довговічним, щоб він пропрацював до наступного ремонту в приміщенні, а це як мінімум 5-7 років.

Какие преимущества дверей скрытого монтажа?

написав Владислав Мислінський

Какие преимущества дверей скрытого монтажа? Во время ремонта каждый человек хочет сделать в своем доме все предельно идеально и современно. Двери со скрытым монтажом являются довольно интересным и практичным решением для любого вида квартиры. При выборе дверей со скрытым коробом стены подготавливаются заранее.

Розовое вино и розовое шампанское

написав Владислав Мислінський

Розовое вино - напиток с удивительным приятным цветом с крепостью не выше 22%, получаемый при непродолжительном контакте сусла с виноградной кожицей.

Модульні картини для інтер'єру

написав Владислав Мислінський

Навколишній простір квартири або будинку, грає важливу роль в житті. Приходячи додому завжди хочеться відчувати себе комфортно, і для цього було придумано велику кількість різноманітних предметів інтер'єру, фіранки, люстри, килими, та інше. Всі ці предмети створені не тільки для затишку, але і для певного стилю, відповідний способу життя людини, який живе в цьому будинку.

Правила вибору фотошпалер

написав Владислав Мислінський

Останнім часом все більше дизайнерів використовують фотошпалери в оформленні інтер'єру. З їх допомогою можна провести зонування кімнати, приховати недоліки або виділити достоїнства приміщення.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора