Різне

Uncategorised

Німецьку газету Augsburger Allgemeine відвідала поліція через образу в коментарях до статті

написав Владислав Мислінський

Стаття в німецькій газеті Augsburger Allgemeine про плани Фолькера Улльріха (ХСС) заборонити вуличну проституцію в містах Німеччини викликала бурхливе і емоційне обговорення. Один з користувачів залишив коментар, в якому дорікав Улльріха у правопорушенні. Улльріху цей відгук здався образливим і він звернувся до свого адвоката.

Високий суд Австралії: Google не несе відповідальності за зміст реклами

написав Владислав Мислінський

Як повідомляє інформаційне агентство Reuters, Високий суд Австралії визнав - інтернет-компанія Google не повинна нести відповідальність за зміст рекламних оголошень, демонстрованих на сторінках результатів пошуку. Цей вердикт завершив тяжбу Google і ACCC (Австралійська комісія з конкуренції і споживачам), що тривала 6 років.

«Мегафон» буде покарана за незаконну SMS-рекламу

написав Владислав Мислінський

Як було встановлено Федеральною антимонопольною службою (ФАС), ВАТ «Мегафон» порушила закон «Про рекламу». У ФАС надійшла скарга про те, що абонентом «Мегафона» було відправлено SMS-повідомлення, яке містило рекламу послуги «Відео« Ви - очевидець », а також запит « передзвонити ».

Google стане лояльнішим в питаннях патентного регулювання

написав Владислав Мислінський

Інтернет-гігант Google прийняв рішення не звертатися до суду проти розробників і організацій, що використовують технології, захищені патентами компанії. Ініціатива отримала назву Open Patent Non-Assertion (OPN). Суть нової концепції компанія виклала в офіційному блозі. Однак, незважаючи на гадану відкритість, в OPN закладена маса обмежень. Перш за все, Google залишила за собою можливість звернутися до суду в порядку оборони, тобто у разі, якщо протилежна сторона першою подала позовну заяву, пов'язану з патентними питаннями.

Емінем подав до суду на «Фейсбук»

написав Владислав Мислінський

Відомий репер Емінем подав до суду на «Фейсбук» - популярну соціальну мережу. Як стало відомо, Емінем зважився на такий крок у зв'язку з тим, що компанія «Фейсбук» незаконно використовувала його твори у своїх численних рекламах. Адвокати, що представляють музиканта, написали скаргу, яка поміщається на дванадцяти сторінках. Точно невідомо, на що саме вони там вказали, і чому звинувачення таке об'ємне.

Проведено дослідження - через iPad може відключитися кардіостимулятор

написав Владислав Мислінський

Студентка-першокурсниця з Колорадо провела дослідження впливу планшета iPad 2 на роботу імплантованих кардіостимуляторів, повідомляється видавництвом Bloomberg. Результатами своїх досліджень дівчина молода дослідниця поділилася на конференції Heart Rhythm Society, проведеної в Денвері (США). Джіанна Чен провела ряд експериментів і змогла виявити, що через магніти, вбудовані в планшет від Apple може змінитися режим роботи імплантованого дефібрилятора, що відповідає за стимулювання серцевого м'яза.

У мережі виявилося фото нового безпілотника Росії

написав Владислав Мислінський

На головному сайті уряду Татарстану була опублікована фотографія макета новітнього російського безпілотника, який був продемонстрований міністру оборони Шойгу Сергію ще в Татарстані п'ятого лютого 2013 року. Як зазначено в прес-релізі на основному сайті регіонального уряду, йдеться про новий безпілотний літальний апарат, розробкою якого займалося конструкторське бюро «Сокіл».

Безпілотники терміновим чином знадобилися спецназу в Америці

написав Владислав Мислінський

Управління командувань спеціальних завдань США (SOCOM) замовило компанії Insitu (чия донька Boeing) якнайшвидшу поставку партії спеціальних розвідувальних безпілотників середньої дальності, вартість яких склала близько 190 мільйонів доларів США. Про це повідомляється в Flightglobal, де вказується посилання на американське міністерство оборони.

Поисковый анализ сайта
2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav.
Головна | Контакти | Про автора