Різне

Uncategorised

Everest NUC - міні -комп'ютер на базі Intel NUC

написав Владислав Мислінський

Працююча в Україні з 1992 року велика компанія Everest , яка спеціалізується на виробництві і постачаннях комп'ютерної техніки в країні , анонсувала випуск власної модифікації компактного ПК під назвою Everest NUC , створеного на платформі мініатюрного рішення Intel NUC .

Представлений флагманський смартфон HTC One ( M8 )

написав Владислав Мислінський

У ході виставки в Нью -Йорку представниками компанії HTC презентований флагмана , якому присвоєно індекс One ( M8 ) . Що стосується зовнішнього вигляду пристрою , розробники вважали за краще залишити його без істотних коригувань .

За аналогією зі смартфоном , випущеним в 2013 році , новинка виконана у вигляді монолітної конструкції , на 90 % складається з металу. Флагманський пристрій укомплектовано 5 "екраном з роздільною здатністю 1080р , виконаним за технологією Super LCD3 , щільність точок на дюйм дорівнює 440 .

Аудиторія українських новинних ресурсів зросла в 4 рази

написав Владислав Мислінський

Глава компанії Watcher Максим Саваневський повідав , що українські користувачі пильно стежать за перебігом подій в країні. На тлі цього спостерігається збільшення популярності новинних ресурсів . Повідомляється , що за останні півроку аудиторія новинних порталів зросла на 45 %.

Соцмережу «ВКонтакте» доповнять стікерами

написав Владислав Мислінський

За словами прес -секретаря популярного соціального сервісу «ВКонтакте » Георгія Лобушкіна , в соцмережі планується впровадження наборів стікерів. В якості головного героя стікерів обраний песик , зображуваний раніше на емблемах як символ соціальної мережі. Логотип на кожному з стікерів буде носити різні емоційні відтінки.

Десктопну версію Killer is Dead представлять 9 травня 2014

написав Владислав Мислінський

Стало відомо , що в найближчому майбутньому з'явиться комп'ютерна версія ігрового проекту « Killer is Dead » під шефством Гойти Суди . За інформацією агентства Eurogamer , гру представлять в європейських країнах в нинішньому році 9 травня. Шанувальники екшна зможуть обзавестися грою одним із зручних способів : передбачається розповсюдження « Killer is Dead » як на фізичних носіях , так і за допомогою сервісів цифрової дистрибуції .

Google Chrome 33 припинить підтримку неофіційних розширень

написав Владислав Мислінський

Розробники браузера Chrome надалі мають намір блокувати всі розширення неофіційного походження. Шанувальники популярного переглядача веб- сторінок зможуть скористатися лише доповненнями , завантаженими допомогою офіційного джерела Chrome Web Store . Нововведення почне діяти в бета -версії призначеного для ОС Windows Chrome 33 .

Apple запатентувала нову технологію захисту від спаму

написав Владислав Мислінський

У скарбнички компанії Apple з'явилося ще одне патентне свідоцтво . Предметом нового документа стала автоматизована система управління тимчасовими адресами поштових скриньок , що дозволяє користувачеві уникнути попадання в пошту рекламної кореспонденції . Крім цього , з'явиться можливість відстежити витік e - mail - адрес спамерам .

Яндекс навчили шукати пісні по фразах і звуках

написав Владислав Мислінський

Російська пошукова система « Яндекс» запустила новий сервіс для пошуку аудіоконтенту , заснований на знаходженні музичних файлів за запитом , включающему слова шуканої композиції. Пошук дуже зручний, якщо користувач не знає ні імені виконавця , ні найменування треку. Інформація про нововведення була оприлюднена в рамках офіційного блогу компанії.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора