Різне

Uncategorised

Android - найпопулярніша операційна система в США

написав Владислав Мислінський

Найпопулярнішою операційною системою в США стала Android від Google. Зараз частка смартфонів та інших пристроїв на цій операційній системі становить близько 52 відсотків, відразу ж за Google йде компанія Apple зі своєю iOS, якій зараз належить близько 43 відсотків ринку. Іншу ж частину займають менш популярні операційні системи, деякі з яких вже не підтримуються виробниками (наприклад, Symbian, на якій працює безліч пристроїв від компанії Nokia).

Операційна система для телевізорів від Alibaba

написав Владислав Мислінський

У Китаї, корпорація Alibaba Group, відомий гігант у сфері електроніки, вирішила надати ОС для сет-топ-боксів і Смарт-ТВ, повідомляє нам кореспондент Mediasat. За словами розробників, дана послуга дозволить користувачам використовувати цифровий контент, обмінюватися їм за допомогою мобільних телефонів, плюс до цього буде доступна функція покупок і оплати рахунків. Головна відмінність даної ОС - це інтерфейс який налаштований під зручну роботу з телевізором, саме ця відмінність виділяє Smart TV OS серед інших операційних систем.

Велике оновлення операційки від Google - Chrome OS

написав Владислав Мислінський

Не дивлячись на всю зростаючу популярність найбільш використовуваних операційних систем (це, природно, Windows від Microsoft - досі безліч людей користується навіть дуже старими версіями цієї операційної системи, наприклад - Windows XP, а також MAC OS від Apple, на якій працюють всі комп'ютери і ноутбуки даної компанії), багато людей використовують, так звані, «альтернативні» операційки, які належну популярність поки не завоювали, але при цьому мають досить багато користувачів і постійно удосконалюються.

У Росії закрили близько 2 000 неугодних сайтів

написав Владислав Мислінський

Цього року, по всьому ру-нету було закрито порядком 2038 сайтів, за зміст інформації, яка б могла спровокувати людину у самогубству. Такі файли мали як заклики, так і способи самогубства. Геннадій Онищенко, керівник Госпотребндзора, у своєму зверненні повідомив, що за останні роки в Російській Федерації загальна кількість самогубств скоєних дітьми та підлітками збільшилася на 37%.

Найбільше вірусів хапають жителі України

написав Владислав Мислінський

NQ Mobile, фірма-розробник антивірусного ПЗ в своєму звіті повідомляє про те, що Україна складається в Троках лідируючих країн, за кількістю шкідливих програм містяться в мобільних пристроях. Відомо, що кількість смартфонів з наявністю вірусів збільшилася практично в шість разів.

Нагадаємо, що в першому кварталі цього місяця, Україна займала у вище зазначеному рейтингу 9 місце, однак за останній час вона випередила Індію, Бразилію та Індонезію в квітні, США, Аравію, Таїланд і Саудівську Аравію і зайняла третє місце, як сама заражена країна світу . Повідомляється, що за підсумками другого кварталу поточного року, перша позиція закріплена за Китаєм, у якого 31,7% мобільних пристроїв заражені вірусами, далі, друга позиція утримується Росією у якої 10,4% апаратів заражені і як було сказано раніше, третя позиція була зайнята Україною з відміткою в 5,9%.

У Росії ударними темпами зростає інтернет-торгівля

написав Владислав Мислінський

Одна з найбільш відомих систем платежів PayPal провела особисті дослідження в галузі інтернет - ринків, в яких користуються даною системою. За даними проведеного дослідження Росія, Ізраїль і Аргентина входить до п'ятірки найбільш швидко розвиваються країн у галузі експорту інтернет - ринком з країн Німеччини, Китаю, Британії, Америки, Бразилії та Австралії.

Google зобов'язана ділитися з ФБР інформацією про користувачів

написав Владислав Мислінський

Трохи раніше ФБР направляла в компанію Google листи, що містять вимоги розкрити інформацію про користувачів. Google вирішила в судовому порядку оскаржити подібні дії спецслужби. Але, суд Сан-Франциско не задовольнив позов компанії. Такі дані повідомило мережеве видання CNET. Федеральне бюро має всі права висувати вимоги про розголошення телекомунікаційними компаніями конфіденційної інформації про користувачів, якщо це стосується розслідування справи щодо державної безпеки, причому без постанови суду.

Google визнана найбільшою в світі медіакорпорацією

написав Владислав Мислінський

Як говоритися в доповіді, представленому співробітниками агентства ZenithOptimedia, інтернет-корпорація Google є найбільшою медіакомпанією у світі. Одними з основних медіаактивів інтернет-компанії Google названі відеосервіс YouTube, а також соціальна мережа Google+. У звіті, наданому дослідниками, наголошується, що на частку Google припадати більше 60% обсягу інтернет-пошуку в світі, на ринку пошукової реклами - 82%, а від загального обсягу інтернет-реклами - 49%. Прибуток корпорації Google за підсумками минулого року склала близько 38 мільярдів доларів.

Поисковый анализ сайта
2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav.
Головна | Контакти | Про автора