Різне

Uncategorised

Склопластик: особливості та переваги

написав Владислав Мислінський

Будь-який будинок стає набагато цікавіше і красивіше, якщо його дизайн і архітектура, продумані і зроблені якісно. Для створення незвичайного дизайну використовують склопластик, завдяки якому, можна створювати незвичайні скульптури, візерунки, і в цілому, інтер'єр і екстер'єр будівлі буде виглядати максимально красиво і дорого з ним.

МСФЗ: особливості

написав Владислав Мислінський

Міжнародні Стандарти Фінансової Звітності (МСФЗ) - від англомовного International Financial Reporting Standards (IFRS). МСФЗ також часто називають IAS - International Accounting Standards, або Міжнародні Стандарти Бухгалтерського Обліку (МСБО). Незважаючи на те, що терміни IAS та IFRS зазвичай використовуються як рівнозначні, між ними є відмінності.

Очевидні переваги ринку Форекс

написав Владислав Мислінський

На сьогоднішній день саме ринок Форекс можна вважати одним з найбільш швидко розвиваються серед всіх наявних фінансових ринків. Якщо ви хочете отримати більш детальну інформацію або прийняти участь в торгах, то рекомендуємо пошукати відповідну інформацію в мережі. Ринок Форекс відрізняється наявністю ряду переваг, що робить його дуже популярним серед трейдерів. І так, які ж переваги є у цього ринку?

В каких местах набивают татуировки

написав Владислав Мислінський

Обычно человек вначале решает, что хочет иметь татуировку, а уже потом задумывается о ее значении и месте расположения на теле. Чтобы не пожалеть о своем поступке в будущем лучше предварительно обсудить свой будущий рисунок вместе с профессионалом, который видит тело клиента, как полотно. При этом учитываются социальное положение клиента, планы на будущее и предпочтения. Это необходимо, чтобы в будущем не пришлось выводить тату или прятать его под одеждой.

Секреты погружения и плюсы полнолицевой маски

написав Владислав Мислінський

Водный вид спорта, который подразумевает использование всего лишь трубки и маски, называется снорклинг. Он стал невероятно популярным в последнее время, ведь чтобы наблюдать за красотой подводного мира не требуется больших затрат на снаряжение. Как правильно погружаться воду новичку? На какие маски стоит обратить свое внимание?

Тонкощі вибору шпалер для передпокою і коридору

написав Владислав Мислінський

Грамотне оформлення передпокою допоможе створити затишну атмосферу. Вибір матеріалів, стилю оформлення і тонкощі проведення робіт розглянуті в даній статті.

Французькі Альпи: особливості відпочинку

написав Владислав Мислінський

Гірські лижі - один з найпопулярніших видів активного відпочинку останніх десятиліть. Родом зі скандинавських країн, цей вид спортивного навантаження сьогодні настільки поширений по всьому світу, що вважається загальнолюдським надбанням. Наприклад, одна з провідних шкіл гірськолижного спорту розташована не на самій півночі Європи, а у Французьких Альпах.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора