imhonet - сервіс персональних рекомендацій

Написано в У вільний час
  • Переглядів: 1760

Ні в якому разі не подумайте, що я займаюсь такою принизливою діяльністю, як рекламування чужих ресурсів. За цю статтю мені ніхто не платив :)
Отже, тепер люди зрідка вилізають далі сайту вконтакті. Не буду сперечатись - ця соціальна мережа справді дуже сильно розвинулась і закривати очі на всі її переваги немає сенсу.

Та от на днях я задався метою знайти ресурс, схожий за функціоналом з славнозвісним російським кінопоіском(який в свою чергу стиряв ідею в американського imdb), проте такий ресурс, де б оцінювалися книги, а не тільки фільми.

І от, коли я кілька хвилин подіставав гугл, я знайшов цей, без перебільшення, чарівний сайт. Imhonet.ru - сервіс персональних рекомендацій.

Відразу варто сказати, що дизайн сайту простий та доступний, приємний. Після реєстрації відкривається широкий функціонал, сайт не висне, сервери в нього потужні.(ну це я кажу тільки після 2 днів користування, тому це все суб"єктивно).

Отже, чим він корисний? Окрім книг, на які я цілився, сервіс дозволяє оцінювати фільми, товари, різних знаменитостей і навіть інтернет-сайти. Є можливість писати відгуки, рецензії, вказувати дату, допустим, прочитання книги чи перегляду фільму.

І ще одна цікава функція - сервіс передбачення. Ні, адміністрація сайту не наймала екстрасенсів, а ввела певний алгоритм. Алгоритм цей визначає на підставі вже поставлених вами оцінок, допустим книг, чи сподобаються вам інші книги. І мушу сказати, що функція працює чудово, хоч у моєму профілі ще досить мало оцінок, бо я тільки вчора зареєструвався.
Ну і на десерт при реєстрації вам запропонують ненав"язливо проходити тест - даються різні цікаві питання, після відповіді на які, ви можете подивитись на результати опитування В тесті більше 600 питань, але питання прикольні, тому я таки вбив деякий час на проходження і залишився задоволений.

Отже, в моєму браузері нова закладка і в список щоденних сайтів для відвідування додався ще один чудовий ресурс.

Можливо багато вже хто і знав про цей сайт, проте я його відкрив для себе тільки зараз.

Кому цікаво - заходьте на мій профіль - myslinsky.imhonet.ru

Коментарі   
Сметанський Сергій
# Сметанський Сергій 02.03.2013, 17:43
Цікавий сервіс! Дякую за опис! Думаю мені теж варто спробувати :lol:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора