Жовтневі драми

Написано в У вільний час
  • Переглядів: 1313

Цього разу розкажу про свіженькі фільмаки, які недавно вийшли в кінотеатрах. Осінь – то завжди пора драм і розумних фільмів. Літом та весною переважно показується «развлєкуха» у вигляді простеньких комедій та фантастики. Тож цьогорічний жовтень не лише засмутив мене черговим усвідомленням своєї старості, але й порадував двома фільмами – це «Загублена» та «Суддя».

 

Звичайно, що від Девіда Фінчера варто було очікувати чогось крутого, але ж хто думав, що настільки. Фільм захопливо розповідає історію про зникнення жінки. Сюжет спочатку крутиться навколо її чоловіка, а потім вже навколо неї. Настільки продумані режисерські ходи, що в кінці фільму ти ще не до кінця усвідомлюєш шо ж то сталося на екрані.

А сталася чудова картинка, яка показує людину та стосунки з досить неочікуваного боку. До акторів взагалі нуль претензій – Бен Аффлек хоч і знімався інколи в відвертому Г, але в ньому завжди був потенціал, який він поступово розкривав. Жаль тільки, що в «Загубленій» не було його молодшого брата – Кейсі Аффлека, який на мою думку ще покаже свої здібності в майбутньому.

З точки зору детектива фільм не є чимось видатним, проте з точки зору драми, сюжету, гри акторів і яскравих сцен – це один з найкращих фільмів цього року.

Наступний фільм – «Суддя». Зацікавив він мене звичайно тим, що має юридичну тематику. Але як то завжди буває – в кіно це завжди захоплююче та цікаво, а в житті – скука смертна. Тим більш в нас з америкою різні системи права і в нас все набагато нудніше.

Роберт Дауні-молодший показав пік своїх акторських здібностей, а в самому фільмі всі персонажі приємні і розкриті сповна. Жаль тільки, що Фармізі дали не так багато екранного часу, як хотілось би.

Загалом непогана сімейна драма з юридичним нахилом.

Таке-от. Арівідерчі.

Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора