Якісна реставрація меблів

  • Переглядів: 629

Всім добре відомо про те, що нове - це зовсім забуте старе. Нову річ зовсім не обов'язково купувати, адже можна надати їй зовсім інший вид, наприклад, замовити таку послугу, як реставрація меблів. Старі меблі має особливу красу, яку варто цінувати.

Можна, звичайно, позбутися від неї і викинути, купити дизайнерські моделі або новинки. Але, якість буде абсолютно інше. Раніше предмети меблів виготовлялися з екологічно чистих матеріалів і цільної деревини, тому були міцними, надійними і служили багато часу. Саме з цієї причини, можна подумати над тим, щоб не купувати нові предмети, а повернути життя старим.

Способи реставрації

При бажанні можна поєднувати кілька методів, все буде залежати тільки від бажання і навичок. Для відновлення дерев'яних поверхонь існують різні способи, такі як:

Ламінування і шпонування є покриття поверхні спеціальним клеєм. Потім накладається шпон. Далі пропрасовується праскою, але обов'язково через папір.

Кракелюр. Він полягає в нанесенні на предмет особливого складу, який без зусиль можна знайти в магазинах. В результаті буде отриманий ефект дерева, яке потріскалось.

Декупаж. В даному способі необхідно буде обклеїти меблі аплікаціями. Його часто використовують, щоб приховати на меблів дефекти. Насамперед зі спеціального паперу вирізається необхідний малюнок, наклеюється в потрібне місце за допомогою звичайного клею, а потім поверхня покривається лаком.

Розпис фарбами. Підійде тим, у кого є талант художника.

Використання клеяться стрічок. Це найпростіший спосіб. Необхідно буде наклеїти спеціальні стрічки на меблі.

Обробка морилкою або лаком. При такому методі у старих меблів повертається первісний колір. Буде потрібно тільки запастися фарбою, пензлем і лаком.

Перед тим, як буде розпочато реставрацію меблів https://kosair.com.ua/restavratsiya-mebeli одним з методів, необхідно їх ретельно підготувати. Для цього знадобитися вимити їх губкою з використанням мильного розчину. Вода при цьому повинна бути тепла, а мило найкраще взяти натуральне. Якщо забруднення дуже великі, то можна взяти наждачний папір, але з найменшою товщиною.

У деяких випадках доведеться повністю знімати з меблів покриття. Для цього підійде наждачний папір і хімічні розчини.

Також, слід відремонтувати або замінити фурнітуру, яка несправна. Можливо, в звичайних магазинах знайти щось відповідне не вийде, тоді можна спробувати пошукати в антикварних крамницях.

Для багатьох реставрація меблів стає улюбленою справою, адже саме так можна розкрити свої таланти і проявити творчий підхід.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора