Враження від біржі Telderi

Написано в Заробіток в інтернеті
  • Переглядів: 1663

Про існування біржі купівлі-продажу сайтів Телдері я знав дофіга давно, бо це один із проектів від Мірафокс, які тримають й інші біржі, але зареєструвався лише цього літа. Бо вирішив продати кілька сайтів, які висіли мертвим грузом.

Один таки продав кілька днів тому і тепер хочу поділитись враженнями від біржі і процедури продажу.

 

Отже, перше враження – безліч сайтів і безліч ставок. Від простих ГС за 100 рублів, до високодохідних порталів за кілька мільйонів. Зручно. Інтерфейс системи дозволяє легко і просто фільтрувати різні лоти.

Існує гарантія договору, де гарантом виступає сама біржа. Процес дуже простий: якщо ви покупець, то ставите ставки на цікавий лот, якщо ваша ставка досягає бліц-ціни, ви автоматично стаєте переможцем аукціону, якщо досягає оптимальної ставки, продавець може вибрати переможця між вами та іншими учасниками, які перестрибнули планку оптимальної ціни. Ну і якщо ваша ставка нижча за оптимальну, тоді шанси, що продавець вибере переможця різко падають, бо він не зобов’язаний продавати сайт за нижчою ціною, ніж оптимальна, але це досі можливо.

Якщо ви продавець, тоді гарно треба заповнити інформацію про сайт і підтвердити, що ви його власник. Ну і поставити адекватну ціну і чекати покупця. Якщо покупець за час аукціону не знайшовся, значить треба або спустити ціну і перезапустити аукціон, або змиритися з тим фактом, що ваш ГС ніхто ніколи не купить.

Останнім часом я на Телдері зависаю досить часто і вже встиг зробити висновки про дуже хитросраких продавців. Одні продають відверті ГС – окей, вони правдиво все зазначають, а інші продають відверті ГС, видаючи їх за СДЛ. Мутки всі ці легко прорахувати, принаймні мені.

Для початку велика кількість продавців зазначає, що на сайтах у них рерайт, при тому, що там відвертий копіпаст. Окей. Велика кількість продавців регають тицасті домени, закидають на них гівняні сайти, чекають пару тижнів, поки яндекс проіндексує і продають за пару тисяч рублів. Деякі ще й трафік накручують і продають вже за кілька десятків тисяч. Особливо винахідливі умудряються міняти дати публікацій статтей, щоб потенційний покупець думав, що сайт регулярно оновлюється. Може вони не знають, що це легко пробити через кеш гугла, або вебархів, хз.

Отак приходить профан на біржу, маючи якісь заощадження і плануючи купити якийсь хороший сайт, щоб його розвивати і отримувати якийсь вихлоп і купує от в таких «добросовісних» продавців їхні чудові сайти, які за кілька тижнів/місяців вони втрачають свій тиц і залітають під фільтри пошуковиків.

Тепер щодо моїх успіхів. Продав сайт, який купив у знайомого зимою за мізерну ціну. Продав за таку ж мізерну ціну, на більше й не розраховував. Ну хоч не в мінусі.

Зразу ж на виручені пару копійок хотів щось знайти більш-менш пристойне. Ніби знайшов, бо сайт хоч і був закинутим, але не був відвертим ГС і трохи попрацювавши можна було б з нього шось толкове зробити. Але з купівлею мене випередили на іншій біржі, тому на Телдері продавець скасував аукціон буквально за 10 хвилин до того, як я хотів ставити оптимальну ставку.

Окей, буду шукати далі, а раптом щось трапиться. Тим часом закинув на продаж другий сайт, яким мені дуже лєнь зайнятись. Може продам трохи дорожче, бо в нього є тицка і нормальна індексація.

Такі-то справи.

p.s. ГТА, кароч (не звертайте уваги).

Коментарі   
virua
# virua 17.09.2014, 11:40
А, сайт, що проданий, якою мовою був?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владислав Мислінський
# Владислав Мислінський 17.09.2014, 14:40
Українською. Купив якийсь чувак з Одеси. В мене тільки один російський сайт, який я поки не планую продавати.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
virua
# virua 03.10.2014, 19:47
А як ти рахуєш реальну ціну сайту, як знаєш, що не продешевив?

Маю кілька, думаю, може б то скинути їх як баласт, ще з моєї молодості лишились :)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владислав Мислінський
# Владислав Мислінський 03.10.2014, 20:09
Та в цьому конкретному випадку просто хотів відбити ціну, за яку купив та й все.
Загалом на українські сайти дуже низький попит там, навіть якщо є непогані показники.
Якщо маєш якісь, напиши мені їх на пошту front2back2 собака gmail.com, може мене щось зацікавить :-)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
virua
# virua 03.10.2014, 21:01
Чому б ні, надіслав.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора