Вірус Ебола - загроза людству?

Написано в Думки вголос
  • Переглядів: 1677

Всі, хто колись хоч раз грав гру PlagueInc, зараз напружено спостерігають за ситуацією з вірусом Ебола. Назва вірусу трохи дивакувата, але від цього не менш загрозлива. Наші ЗМІ зараз настільки фаршируються матеріалами про хід АТО, що про інші загальносвітові глобальні новини інколи просто забувають.

Тож коротко в курс справи. Вірус Ебола поширився в Західній Африці з початку цього року. Вірус не новий, проте це найпотужніший спалах за весь час. Відмічу, що за 2013 рік взагалі жодного зареєстрованого випадку не було. Проте раніше інколи спалахували невеликі епідемії.

 

Смертність від Еболи на даний момент складає близько 60%, а перелік симптомів досить поганенький. В 2012 році розробку вакцини заморозили, бо це нікому не вигідно. Помирають зазвичай африканці, на яких, не зважаючи на весь всесвітній гуманізм, всьому світу пофіг. Ну а тепер, коли заразились декілька американців і один європеєць, ВООЗ трохи зарухалась і почала занепокоюватись (чи точніше вони люблять «стурбовуватись»).

Передається ця зараза через кров та інші біологічні виділення, а також розносять її щури. Станом на 7 серпня нараховують більше 1700 заражених і більше 932 померлих. Часто заражаються самі лікарі, які досить легковажно поставились до заходів безпеки.

Чисто технічно Ебола наразі прив’язана до кліматичних умов Африки і малоімовірно, що вірус зможе вижити і поширитись в інших умовах. Проте не варто забувати, що Ебола може мутувати і розвиватись, пристосовуючись до нових умов.

І це в 2014 році, коли людство на вершині розвитку технологій, є отака-от загроза всьому населенню планети. Паралельно з цим у світі взагалі якась дурня активізувалась, всі якісь напружені – воюють, сваряться і кусаються. Всі ознаки негативного впливу перенаселення. Здається, що 7 мільярдів – то якась критична межа і 8 мільярдів вже може не бути.

Коментарі   
INDRA
# INDRA 16.08.2014, 08:49
Дякую!

Люблю коли ти пишеш, про якусь маловідому річ.
Всілякі Джонстауни, Еболи і таке інше :)

Продовжуй розріджувати пости такими цікавинками.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владислав Мислінський
# Владислав Мислінський 16.08.2014, 09:42
Дякую, але повір мені, що найближчим часом це вже не буде маловідомою річчю :)
Заражених вже більше 2 тисяч, а померлих - 1145 і подейкують, що вірус знайшли в сусідній для нас Румунії.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора