Вибір точки доступу Wi-Fi

  • Переглядів: 554

Сучасний світ просто не може існувати без інтернету. Багато людей не знають, як влаштована сама мережа, але знають, як в ній шукати необхідну їм інформацію. Саме завдяки інтернету фахівці багатьох професій замість того щоб шукати вирішення проблеми самостійно, можуть її діагностувати, прочитавши кілька корисних статей від умільців.

Всесвітня павутина зробила сучасний світ більш комунікабельним і освіченим, бо кожен бажаючий може знайти в ній інформацію необхідну саме йому. Спеціальні сайти і пошукові системи допомагають користувачам створювати ресурси, з яких згодом їхні колеги будуть черпати інформацію.

Основні терміни, що зустрічаються при згадці Wi-Fi

  Точка доступу від https://setevuha.ua/besprovodnoe-oborudovanie/besprovodnye-tochki-dostupa/. Під точкою доступу мається на увазі деякий уявний елемент в мережі через який відбувається формування самої групи пристроїв з підтримкою Wi-Fi. Сама по собі точка займається лише трансляцією трафіку на пристрої, об'єднані в загальну мережу. Система бездротового з'єднання побудована таким чином, що до однієї точки доступу можуть підключаться люди, що знаходяться в радіусі понад двадцять метрів від неї.

Маршрутизатор або Wi-Fi роутер. Сам по собі маршрутизатор являє собою невеликий пристрій, який здатний роздавати інтернет. Під час роздачі трафіку до маршрутизатора може підключаться одночасно кілька користувачів. Також слід зазначити, що маршрутизатор підтримує підключення через шнур. Встромивши шнур в роутер і в пристрій, швидкість інтернету зростає просто моментально.

 Повторювач Wi-Fi. Цей пристрій початок користуватися особливою популярністю зовсім недавно. Воно дозволяє посилювати сигнал Wi-Fi і збільшувати зону покриття роздається сигналу. Дуже зручна і потрібна річ при передачі сигналу в приміщеннях, де сигнали часто перериваються.

 Адаптер. Являє собою Wi-Fi адаптер невеликий пристрій дозволяють давати доступ до інтернету пристроїв, що не підтримують локальне підключення. Підключення адаптера відбувається через звичайний USB-порт.

Стандарти передачі сигналу Wi-Fi

Так як система бездротового інтернету розвивається не перший рік, то зараз вже існує цілий ряд різних стандартів підключення до мережі. Найновіший і популярний стандарт називається 802.11ас і дозволяє передавати 6,77 Гбіт інформації в секунду. На даний момент ще дуже мало маршрутизаторів і взагалі країн, які підтримують цей стандарт.

Самий же популярний стандарт маркується як 802.11n і дозволяє передавати до 600 Мбіт в секунду. На даний момент цей стандарт використовується практично у всіх країнах. Чи не підтримується він лише в державах із занадто слабким рівнем розвитку технологій. У таких країнах ще використовується стандарт 802.11а, який дозволяє передавати лише 54 Мбіт в секунду. Даний стандарт є хоч і застарілим, але найвідомішим, тому як саме з нього почався розвиток швидкої бездротової мережі.

Для того щоб визначити свій стандарт передачі сигналу необхідно ознайомиться з інструкцією маршрутизатора. Там зазвичай вказується кілька стандартів з якими він здатний працювати. Далі необхідно зайти через інтернет в особистий кабінет провайдера і подивитися точно тип нинішнього з'єднання. У момент переходу провайдера з одного стандарту на інший, користувачі це миттєво помічають тому як якості сигналу стає краще і все починає вантажиться набагато швидше.


2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора