Ущільнювальна гума холодильника і її заміна

  • Переглядів: 653

Серед широкого розмаїття побутової техніки, що полегшує наше повсякденне життя, особливе місце займає холодильник. У ньому продукти тривалий час залишаються свіжими, а значить - і безпечними для здоров'я.

Однак навіть така надійна і сучасна техніка, як ця, іноді вибуває з ладу. Причини поломок можуть бути абсолютно різні. Головна з них - час.

Поломки можуть бути різного характеру. Є серед них і такі, які на перший погляд абсолютно незначні. До таких помилково відносять деформацію ущільнювальної гуми.

Проблема, гідна уваги

Занадто безтурботно вважати цю проблему негідною уваги. Щоб в цьому переконатися, достатньо звернути увагу на саму назву цієї скромної деталі, яку можна придбати на сайті https://alm-zapchasti.com/cat/holodilniki/uplotnitelnaya-rezina вже зараз. Вона «відповідає» за щільне прилягання дверей до корпусу холодильника, тобто від її якості і стану залежить - ні мало, ні багато - герметичність.

Якщо дверцята зачинені недостатньо щільно, всередину потрапляє тепле повітря із зовнішнього середовища, що призводить спочатку до втрати холоду. Холодильну шафу, намагаючись утримати необхідну мінусову температуру, починає в таких умовах працювати більш інтенсивно, в результаті чого його мотор працює на знос.

Не обов'язково бути фахівцем, щоб зрозуміти: в результаті такого перенапруги пристрій набагато швидше виходить з ладу. Тому чим довше гума ущільнювача буде залишатися в первісному вигляді, тим довше і якісніше буде служити холодильник.

До речі, в старих моделях холодильних шаф гумки рекомендували час від часу акуратно змащувати рослинною олією, щоб захистити вихідний матеріал від пересихання і розтріскування. Сучасна технологія їх виготовлення, та й сам матеріал цього зовсім не вимагає, проте навіть еластичний пластик, яким стали поступово замінювати гуму, теж має свій термін придатності.

Тим більше що навантаження на цю деталь колосальна, адже вона задіюється при кожному відкритті і закритті дверцята. Звичайно, чим акуратніше робити це, тим довше ущільнювач прослужить, але рано чи пізно настає момент, коли він не витримує навантажень і «здається».

Виділяють кілька типів деформації ущільнювальної гуми

  • розтріскування гуми;
  • просідання (власне зміна первісної форми);
  • часткове випадання.

2011-2020 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Me (or not).
Головна | Контакти | Про автора