Трохи з вересневого життя

Написано в Інше
  • Переглядів: 1749

Мої нечисленні родичі і друзі вже, мабуть, засумували без нових історій з мого чудового життя. Як не дивно, але останнє словосполучення написане майже без сарказму.

Суть в чому. 1 вересня першокласники пішли у перший клас, а старшокласники вийшли із запою. Студенти із запою не виходять, якщо що. Подвійний удар, бо 1 вересня припало на понеділок, тому для мене це було серйозним стресом. Але що поробиш.

 

І ось уже починається солідний та серйозний 3-ій курс юридичного і виникли перші враження. Перше враження дико негативне – щодня по 4 пари і в суботу 3 пари. Я героїчно висидів перші два дні всі чотири пари, а на третій день мої відносини з 4-ою парою різко погіршились і я вирішив її покинути. Та, як виявилось потім, її і не було, через що офіційно я нічого не прогулював.

Перші предмети і викладачі справили складне враження. З одного боку є справді круті професіонали, яким хочеться плескати після кожної лекції, але з іншого боку є й доволі дивні людішки, які будуть створювати мені чимало проблем протягом року. Предмети ускладнились різними процесуальними правами і бухгалтерським обліком. Тобто всілякою пургою і бухгалтерським обліком. Ну і нехай, принаймні ми тепер беремо особливу частину кримінального кодексу, а це вже цікаво. Завтра ще буде релігійна етика, хоч я і її не вибирав в кінці 2-го курсу, але така в нас демократія – вирішує більшість. Сподіваюсь, що викладач буде без яскраво вираженого ПГМ.

Ще на початку серпня я з усім натхненням завантажив на планшет і смартфон якусь програму, де треба записувати свої витрати, бо мені набридло було становище, при якому я не знав куди діваються мої кошти. Всього мого запалу вистачило на неповний тиждень, після чого я знов повернувся до фінансового «невежества» і радію, що поки не помираю з голоду.

Тим часом моя улюблена біржа почала якусь бурду. А точніше почала ще більше щемити вебмайстрів, щоб заманити нових оптимізаторів. І в кінці серпня ввела якісь досить незначні оновлення – підняла ліміт цін у 7 разів і ввела оплату за індексацію посилання, а не сторінки. Чисто технічно мої копійчані доходи це б не мало чіпати, але… Але рівно після цього оновлення припинили приходити заявки. 4 дні не було жодної заявки, а потім вчора прийшла одна і сьогодні одна. Ну тому я трохи офігів.

Так, якщо порівняти із серпнем 2013 року, то прибутків рівно у два рази менше було за цей серпень місяць, але жити ще можна було. А при такій динаміці я боюся за результати вересня. Я поки списую це на те, що значна частина оптимізаторів або повела своїх дітей в школу, або сама пішла в школу. Міралінкс і ротапост тим часом взагалі заглохли. Якщо на ротапості глючила система і видавала занижену кількість сторінок в індексі, то причина відсутності заявок в міралінксі мені невідома.

Завершуючи нікому нецікавий пост, я б хотів передати привіт своїм сусідам, які не дуже мене люблять. Може це тому, що у мене з ними кардинальна різниця у віці, а може тому, що вони страждають старечим маразмом.

Коментарі   
Пан П
# Пан П 08.09.2014, 20:36
Твоя улюблена (втім моя теж) біржа сьогодні ту бурду назад відкатила, бо що в нас (нажаль), що в москалів спершу щось зроблять, а вже потім подумають. А от щодо спаду заявок від оптимізаторів хмм, дивно, на багатьох форумах про то пишуть, але на мої три сайти в ці дні стабільно приходили (щонайменше 3-4 в день), може діло в ціні і тематиці. Якщо не секрет то яка ціна (на посилання) та тіц твоїх сайтів в ГГЛ, бо як показує мій досвід, навіть невелике коригування ціни (+- 10-20 рублів) може спричини різке зростання чи навпаки падіння заявок від оптимізаторів
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владислав Мислінський
# Владислав Мислінський 08.09.2014, 20:41
Угу, я сьогодні зранку офонарів від їхнього "страница без обзора", вже подумав, що все щастя біржове накрилося.
В мене на 20тиц стоїть 149 рублів, на 10тиц 129 рублів. Цей блог поки відпадає, бо відсоток індексації зараз 56, тому поставив 165-175 рублів та й десь раз в тиждень маю по заявці.
Якщо не секрет, скажи і свої ціни :D я останнім часом теж граюсь трохи з цінами.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Пан П
# Пан П 08.09.2014, 21:05
Тиц 50 - 179
Тиц 40 - 149
Тиц 20 - 139

То може якраз через ціни було мало заявок, бо в мене на тіц 40 така ціна як в тебе на 20 :lol: Але іноді я теж піднімаю ціни, експериментую.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владислав Мислінський
# Владислав Мислінський 08.09.2014, 21:14
Ну в мене там де тиц20 ще є 4ПР і дмоз, тому я думаю, що ціна виправдана :-)
Я зараз закуповую поволі посилання на свій російськомовний сайт про планшети, якщо хочеш, можеш скинути мені на пошту адреси сайтів, може розміщусь з часом ;-)
front2back2 (@) gmail.com
p.s. познавайка має 55 донорів і тиц 20, а в мене донорів 273 і теж тиц 20, обідно :D
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Пан П
# Пан П 08.09.2014, 22:01
Так то не тільки кількість, але й якість посилань важлива, думаю можна із 10 донорами 100 тіц отримати. От тільки проблема, то знайти таких файних донорів :-) А так звісно можу скинути, але мої сайти до планшетів зовсін не тематичні, один про історію, другий - високі матерії (релігія, психологія, мистецтво, езотерика), і звісно науковий Пізнавайка.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владислав Мислінський
# Владислав Мислінський 09.09.2014, 06:11
Секрет того, що в тебе нема спаду заявок, мабуть в двомовності сайтів. Росіяни зараз набагато упередженіше ставляться до виключно україномовних сайтів, на жаль. Тому і хочу один російськомовний допиляти до біржі.
Якщо не секрет, де береш контент і чим набираєш тицку? (прогонами/сапо ю/вічняками?)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Пан П
# Пан П 09.09.2014, 23:50
Цілком може бути, що саме зараз через всі ці події москалі не хочуть розміщуватись на україномовних сайтах і через то спад заявок. Хоча я іноді теж лінки на москальські сайти ставлю з українських сторінок, і нічого приймають, правда не всі, дехто повертає і хоче виключно на рос. сторінці, то тоді вже роблю як вони хочуть. Тіц набираю виключно вічняками, купую їх на тому самому ГГЛ, просто не виводжу всі свої доходи, а частину (щонайменше 10%) знову вкаладаю вже у вхідні лінки. Там якщо продав на 10000 рублів, то мінімум на 1000 куплю лінків. Це не багато і не відчутно для сімейного бюджету (бо я вже сімейний хлоп :-) ), а сайти ростуть потихеньку. Щодо контенту, то частково пишу сам, частково навіть присилають читачі (один дядечко з Києва аж штук 20 статей прислав свого часу), частково... розкажу якось за пивом, як якось приїдеш до Львова :-) (то я там мешкаю)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владислав Мислінський
# Владислав Мислінський 10.09.2014, 00:18
На моєму рівні виживання 10% то є таки відчутно :( Та й навіть при вкладанні тих же 10% виходить, що просунути хоч 10тиц на новий сайт - то треба досить багато часу.
У Львові буду десь восени, правда коли саме не знаю, та й можна буде зустрітись :-)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Пан П
# Пан П 10.09.2014, 20:23
То файно, як будеш в місті Лева напиши мені на пошту, десь в центрі перестрінемось.

P. S. Львів осінню особливо гарний.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора