Трохи про ігри

Написано в У вільний час
  • Переглядів: 1418

Раптом згадав, що ніколи не писав в блог про ігри. Мабуть, через те, що вони займають досить мало часу в моєму житті. Мабуть, це було пов’язано з тим, що до цього року в мене й не було комп’ютера, який би тягнув якісь нормальні ігри. На нетбуці нічого серйозного пограти не вдавалося.

Здавалося б, купивши ноутбук, на який йдуть всі сучасні іграшки, я не буду виходити з дому. Та сталось не так, як гадалось. Пройшло більше, ніж пів року з моменту купівлі, а ігри я досі граю рідко. Але коли граю, то граю найвимогливіші до заліза.

За весь цей період я пройшов не так багато забавок. Передусім варто сказати про гоночні симулятори – жоден я так і не пройшов. Завантажив новий Need for Speed і на наступний день видалив, бо гра жахливо зроблена. Поки найкращі ігри в цій серії – Carbon і Most Wanted(стара), їх я грав ще в дитинстві і це вже є класикою для багатьох.

Найбільше було завантажено шутерів. Battlefield 3 я пройшов і мушу сказати, що гра класна, графіка на висоті і сюжет теж непоганий. Паралельно я пройшов Call of Duty: Black Ops 2 – якість графіки тут відверто не вражала, проте сюжет мені дуже сподобався.

Минулого тижня вийшла нова Call of Duty: Hosts, тому я вирішив знову паралельно пограти її та новий Battlefield 4. В цьому році обидві гри зрівнялись по рівню графіки і це вже саме той випадок, коли дуже важко зрозуміти що перед тобою – гра, чи якісне відео. Грані між реальністю та іграми вже майже стерті. Я ще не пройшов обидві іграшки, та й скоріше за все, це задоволення в мене розтягнеться на 1-2 тижні, адже більше години в день я не граю, а деколи не граю й по кілька днів через зайнятість.

Наразі можу сказати, що в «Привидах» сюжет більш інтригуючий та загадковий, але судити все-таки варто тільки після фінальних титрів.

Літом я пройшов GTA 4, бо сподівався, що восени вийде GTA 5, але як всі знають, радіти можуть тільки власники консолей. А от на ПК гра має вийти взимку, або навесні 2014 року. Так, ця гра – то найпопулярніша річ серед школярів, але повагу серії варто віддати, бо в свій час всі мої однолітки грали GTA San Andreas і Vice City.

З космічних шутерів я пройшов Crysis 3 – доволі цікава фантастична іграшка з непоганим сюжетом.

Досі не можу пройти Far cry 3 – наче непогана гра, але от не тягне її грати і все. Вона взагалі була ще весною встановлена, так досі і чекає поки я її пройду.

Це наче все, що я встиг встановити і пройти. Радує, коли ноутбук тягне все на мінімум середніх налаштуваннях графіки.

Онлайн ігри я не граю, бо підозрюю, що то серйозно затягує. Навіть знаю суб’єктів, яких то не на жарт затягнуло. Гра має бути грою – встановив – пройшов – видалив.

Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора