Трохи мотивації і планів на літо

Написано в Думки вголос
  • Переглядів: 1597

В кожної людини буває такий період, коли вона хоче просто покорити всі вершини, але не знає що для цього треба робити. А буває і так, що людина знає, що потрібно робити, але вперто далі лежить на дивані. От в мене ці два стани чередуються.

Потрібно іноді просто взяти волю в кулак і піти працювати. Працювати над собою, над якимось проектом, над якоюсь ідеєю, але працювати. Бо можна просто нічого не робити і себе картати.

Один із чинників успіху для мене є відсутність сну. Взагалі сон – це найгірший спосіб проводження всього життя. Але сон в певній мірі і найприємніша річ в світі. Тому поки я знайшов баланс у тому, що по буднях сплю мінімально, а на вихідних вирубуюсь. Хоча інколи організм здає позиції і вирубується вже днем п’ятниці. Я знаю, що нестача сну негативно відображається на загальному здоров’ї, але треба чимось жертвувати.

 

Не спати – не означає дивитись фільми/серіали до ранку. Це означає хоч якийсь мінімум корисної праці. Взагалі вночі дуже добре думається. І не тільки на філософські теми, а й на раціональні. Можна детально спланувати свій наступний день. І наступного ранку я вже добре пам’ятаю, що маю зробити і коли. І не треба записувати – треба тренувати пам’ять. Хоча найважливіші речі таки варто записати.

Ще однією важливою складовою є обмеження сидіння в інтернеті та соц. мережах. В соц. мережах особливо, бо ця бяка забирає багатезно часу. Тому варто інколи зникати з поля зору і входити в режим офлайн. Правда якщо більшість роботи таки пов’язана з інтернетом, то зробити це таки важче.

Вже за тиждень починається літо. В мене, як завжди, грандіозні плани. Проте цього року все інакше, бо з навчанням все виходить значно легше. Більшість заліків я вже позакривав, через більшість екзаменів не хвилююсь взагалі. Та що там – 2 курс вийшов і справді халявним. Проте нас всі викладачі і старшокурсники страхають жахливим 3 і 4 курсом. Та вже, на половині шляху я не зупинюсь. Хіба мене зупинять спеціально.

Окей, червень все рівно вийде не дуже халявним, бо буде сесія. А от вже липень-серпень повинен надати максимум днів для відпочинку. Тим часом я знайшов таки квартиру, в яку по ідеї маю заселитись з 13 червня. Не знаю точно чи все вийде, але в крайньому випадку до початку липня я точно буду вже переселений.

Паралельно виникає питання фінансів. А коли ти переходиш на автономне забезпечення, то мотивація до заробляння грошей значно більша. Ну вже подивлюсь наскільки вперед мене просуне моє бажання жити самому в 19 років.

А для всієї реалізації планів я вже розпочав перші кроки. Був таки запущений сайт, який я задумував ще з початку року. Поки він чекає повної індексації і перших результатів, проте це фактично перший мій проект, повністю орієнтований під трафік. Певно, на ньому я буду набивати не одну «шишку», але треба з чогось починати.

В знак того, що я маю перейти на трафік, яндекс викинув багато сторінок на кількох сайтах в останню видачу. Сподіваюсь це глюк, бо інакше мої фінанси співатимуть романси. І до речі про фінанси.

За останні кілька місяців я витратив невелику купку грошей. Більшість з них пішло на власне здоров’я та полегшення життя, проте наразі я вже хоч не викидаю куп’юри на всілякі гаджети, бо вся моя електроніка (тьфу-тьфу) працює справно, але регулярно таки виникають різноманітні «кортячки» і я з ними успішно борюся.

В мене нема дуже чітких планів що я маю зробити за літо. Мабуть, спочатку я просто витрачу всі свої збереження на власне проживання, а потім впаду в депресію, яка, до речі, буде співпадати хронологічно з моєю Великою Фінансовою Депресією осені 2013 року. Та це нічого, молодість на то й дається, щоб робити неправильні вчинки.

p.s. завтра їду голосувати. А так як всі талдичуть «не вірте рейтингам», то проголосую не за найрейтинговішого кандидата. Хоч всім нам відомо хто стане Президентом, але коли він натворить фігні, я скажу, що за нього не голосував. А якщо натворить добра, то просто скорчу «нот бед» на фейсі. Взагалі буду голосувати за того, на кого найменше компромату.

p.p.s. як там в нових людях ікс казали, що кожен має право на помилку і потрібно дати шанс виправитись, то я категорично не згідний з такою позицією, тому мінімальна кількість компромату для мене найсильніший критерій в виборі кандидата.

Коментарі   
Юрій
# Юрій 25.05.2014, 10:43
Спати таки інколи потрібно :sigh:
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Владислав Мислінський
# Владислав Мислінський 25.05.2014, 11:10
ключове слово - інколи :D
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора