Трішки про літо та життя

Написано в Думки вголос
  • Переглядів: 1984

Давненько я не писав, проте на це були причини. Для початку всупереч побоювань, літо в мене йде досить непогано. Я б навіть сказав:

Нещодавно повернувся з невеликої поїздки в Космач. Фоточки сюди викладати не буду, бо то страшна морока, можете погортати мою сторінку у ВК - http://vk.com/google_android

Загалом раніше напрягала спека, тепер радують зливи і урагани по всій країні. Взагалі люблю прохолоду.

Став менше дивитись фільмів, більше гуляти. Не знаю, чи це добре чи погано. Проте з початку літа підсів на серіал Декстер і зрозумів, що мої ідеї для серіалів\книг не можуть тепер відрізнитись оригінальністю. Проте про Юліана Мардера я не забув, діло розпочате, тому й писати буду продовжувати. Тільки-от не знаю, чи до кінця літа щось напишу.

Сьогодні, вперше за довгий час, почав перечитувати, що відбувається у блогосфері. Нічого не змінилося. Нуль. Є тролі, є борці за справедливість, є "правильники", є пристрасті. Я-то давно забив на такий стан справ, але мені жаль справді хороших авторів, які витрачають енергію на боротьбу за справедливість.

Колись я сам такий був :) А тепер мені чудово живеться без цього всього. Так, мені це не надало популярності, мене це не підняло в очах кількох десятків "блогерів", проте я зберіг себе таким, як я є.

Та годі про сумне :). Життя триває, скоро я вже буду подавати документи у ВУЗи. Щоправда всі мої знайомі це вже давно зробили, а я єдиний балабол чекаю до останнього. Разом з цим прийшла якась зацікавленість, де я буду вже через неповні 2 місяці. Як зміниться моє життя?

Мабуть фразу "постараюсь більше писати" ви від мене чули вже не раз і довіри до моїх слів вже нема :)

Та я чесно стараюсь, просто інколи не до того.

Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора