Тотальне виснаження

Написано в Інше
  • Переглядів: 1807


Зазвичай, коли я хочу повиправдовуватись за те, що довго не пишу в блог, я все спираю на свою лінь. Проте цього разу причина стала зовсім не лінь, а моя моральна і фізична виснаженість. Вона прийшла не просто так, а з наближенням до найжахливішої речі в житті, яка описується в сотнях книгах та фільмах, проте ніхто так і не зможе відчути її, поки не спробує на власній шкурі. Назва цього жахіття - сесія.

До сесії в мене наразі залишається менше місяця. Чи готовий я до неї? Ой, не знаю. Може відсотків на 10% максимум.

Хто б що не казав про сам Прикарпатський університет(що студентам суцільна халява і, відповідно, потім ніякий рівень знань), проте саме на юридичному факультеті обставини складаються дуже серйозні. На халяву тут нема і натяку, потрібно вчитись щодня. Якщо десь прохалявиш раз, то потім треба буде тиждень, якщо не більше, розгрібати ситуацію.

Викладачі загалом є безумовними професіоналами у своїй справі і подають матеріал максимально доступно. Проблема тільки в тому, що матеріалу того океан. А я, особливо після 4-місячного нічогонероблення, на початку семестру дозволив собі розслабитись. Тепер про це жалію.

Хочеться вже скоріше розібратися із цим усім і з спокійною душею цілий січень відпочивати, адже через те, що цей семестр ми вчились по суботах, то тепер весь січень будуть канікули.

Та я сподіваюсь, що з навчанням все складеться добре. Адже добре склалось у інших аспектах. Зокрема, мені дуже пощастило з групою. Реально люди трапились різноманітні та цікаві, що спонукає тренувати вміння спілкування. Головне, що загальний рівень світогляду у всіх досить високий, що тільки спонукає розвиватись у напрямку навчання.

Цієї суботи ми з групою їхали відпочивати в гори, де чудово провели час. Приїхав я з купою фотографій та відео, які тут виставляти не буду по зрозумілих причинах ;)

Ще хотів сказати, що тільки тепер зрозумів, що в інтернеті нема всього. Коли готуєшся до семінару з якоїсь абракадарби, то навіть 3-годинне прочісування гугла не дає результатів. А якщо і дає, то потрібно перечитати тонну матеріалу, щоб вибрати те, що тобі потрібно.

Окрім виснаження також додається нестача сну. Каву я не п"ю дома, тому триматись мені особливо важко. А купляти щоразу ред бул теж не вихід, бо можна і банкрутом стати.

Сесія припадає в мене на 17 грудня, а кінець світу на 21-ше. Обідно, знаєте. Хоча, мабуть, із цією сесією я не помічу різниці між нею та кінцем світу ;)

Загалом дуже сподіваюсь, що мене не виженуть після першої ж сесії і я, врахувавши свої помилки, успішно продовжу навчання у другому семестрі.

Коментарі   
Роман
# Роман 11.12.2012, 16:49
Цікава публікація, а коли будуть нові??
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга
Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора