Топ 10 кращих актрис по моїй версії

Написано в Інше
  • Переглядів: 2970


Сьогодні я вирішив написати про моїх улюблених акторок. Чому? Тема давно бігала в моїй голові, проте довго не наважувався написати, адже скласти рейтинг не так вже й просто. Отже відразу кажу, що рейтинг цілком суб"єктивний, тому ви можете не погоджуватись/погоджуватись, проте моя думка залишиться незмінною. Я оцінював акторок переважно за привабливість, а не за акторську гру, проте й акторську гру брав до уваги.


№10 Ембер Херд


Цю акторку я вперше побачив у фільмі "Скажені перегони". Хоча, можливо, бачив і раніше, просто не звертав уваги. Скажу, що образ у фільмі "Скажені перегони" був зіграний класно. Сама акторка досить приваблива із красивою усмішкою :).

№9 Дженніфер Коннелі


Цю актрису я побачив вперше у фільмі "Ігри розуму". Досить серйозний фільм і досить серйозна роль. Акторка гарна, що б ви там не казали :)

№8 Кетрін Зета-Джонс

Вже й не пам"ятаю, в якому фільмі її вперше побачив, проте вона мені сподобалась. Мабуть найкраща її роль - "Маска Зоро", де вона була страшенно красива :)

№7 Зуї Дешанель


Її я вперше побачив у фільмі "Завжди кажи так". Акторка заворожила своїм незвичайним стилем та красою.

№6 Рейчел Макадамс


Цю актрису я вперше побачив у фільмі "Ранковий підйом". Зачарувала її кумедна міміка :)

№5 Еванджелін Лілі


Ну її я побачив в відомому серіалі "Загублені". Красива на вроду, вона чудово відіграла свою роль.

№4 Самер Глоу


Вперше я побачив її в фільмі "Місія сереніті", проте там вона мені не дуже сподобалась. А от після перегляду серіалу "Хроніки Сари Коннор" я її полюбив - сексуальнішого термінатора не придумаєш :)

№3 Еліша Катберт


Відсексапілила вона у фільмі "Сусідка", де зіграла дуже цікаву роль :). Красиві брови =)

№2 Самаір Армстронг


Вона раптово вийшла на друге місце, бо я її побачив у фільмі "Хлопчик в дівчинці". Ну її типаж мені дуже сподобався, а акторська гра просто супер!

№1 Бетані Джой-Галеотті


От її я побачив у серіалі "Школа виживання". Серіал такий собі, проте я подивився його на 90% заради неї. Акторська гра пречудова - особливо в перших сезонах. Ця акторка мені подобається вже довгий час, тому вона заслуговує на перше місце в моєму рейтингу.

Ну також я не забуваю про легенду - Дженіфер Еністон. А от вся ця Анджеліна Джолі мене не прикалує взагалі. В принципі, в голівуді безліч красунь, проте я виділив ті, які мені особливо сподобались.

Хоч в деяких фільмах вони й не супер виглядають, проте ті фільми, які я наводив у приклад - саме з них формувався образ акторок, про яких я написав.

Додати коментар


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора