Заробіток в інтернеті

Інтернет-бізнес в Україні

написав Владислав МислінськийЗ розвитком Інтернету у світі також розвинулась електронна комерція. Розглянемо, які види Інтернет бізнесу в Україні розцвітають, а які занепадають.

Багато хто бачить наразі активну рекламну кампанію такого поняття, як форекс. Кілька великих компаній прийшло на ринок України виключно заради наживи. Концепція така: українці ще досить необізнані в Інтернеті та його тонкощах, тому залюбки віднесуть гроші, не знаючи, що всіх їх втратять. Реальна статистика свідчить, що в форексі заробляють не більше 5% всіх «гравців», інші ж просто все втрачають. Як порапити в ці 5%? Дуже просто: потрібно вчитися не один рік та витратити не одну тисячу доларів. Багато хто цього не знає і думає, що сотня – дві баксів і прибуток 250%. Ви не уявляєте скільки розчарованих у форексі лиць я бачив. І тільки одиниці реально щось заробляють.

Як створити сайт. Налаштування.

написав Владислав Мислінський

Після того, як ви визначились з двигунцем, потрібно добренько його «о*бїздити». Процес встановлення двигунця на хостинг описаний сотнями статтями, тому Америку відкривати я не буду. А от більш цікаво буде дізнатися як правильно налаштувати сайт.

Простенький сайт можна створити і за допомогою «голого» двигунця. Буду розглядати на прикладі джумли: після встановлення нам вже будуть доступні 3 стандартні шаблони. Нічого не змінюючи, можна поставити потрібний шаблон, налаштувати його (якщо в ньому це передбачено), та почати публікувати статті.

Але пересічний вебмайстер ніколи не зупиняється на стандартних налаштуваннях двигунця. Вам не обійтись без кількох десятків плагінів, модулів та компонентів. Кожен компонент вимагає свого налаштування.

Як створити сайт. Двигунці.

написав Владислав Мислінський

Створення сайту – це та річ, якою будь-хто хоч раз цікавився. Більшість відразу відмовляються від цієї затії через її складність. Інші лишаються і пробують себе в цьому, але після першої ж помилки чи невдачі закидають це діло. І тільки невеликий відсоток людей вивчає сайтобудівництво досконало. Отже з чого почати створення сайту? Спочатку потрібно визначити, чи потрібно вам це взагалі? Ну нехай у вас є інтерес (власний блог, персональний сайт), ви вже намалювали собі перспективи популярності свого майбутнього сайту. Але потрібно задуматись, чи відповідальна ви людина, чи закінчуєте всі початі справи? Якщо ні, то можете попрощатися з цією метою. А якщо так, то вам вже потрібно задуматись де та чим зробити сайт.

Заробіток в Інтернеті в Україні

написав Владислав Мислінський

З популяризацією Інтернету в нашій країні зріс попит на роботу в онлайні. Чому так сильно? А ви погляньте, як зараз живе Україна: люди готові взятися за любу можливість заробити, навіть маючи реальну роботу, громадяни шукають додатковий заробіток в Інтернеті, який хочуть перетворити в основний дохід.

Заробіток в Інтернеті

Та не всім це вдається. Дуже багато людей «обпікаються» об лохотрони, змінити це зараз дуже тяжко. Інтернет заповнений реферальними посиланнями довірливих людей на проекти, які ніколи не виплачують гроші. Середньостатистичні громадяни відмовляються від думки додаткового заробітку, через його складність. Це викликає питання: а чого ви хотіли? Халяви в Інтернеті як не було, так і нема. Щоб чогось досягти потрібно працювати не менше, ніж в офлайні.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора