Заробіток в інтернеті

СЕО - експеримент вдався!

написав Владислав Мислінський

Отже, 29 березня 2011 року я запланував сео-експеримент. Враховуючи непередбачувані обставини(довгий апдейт Яндекса), я очікував на 3 повноцінні апдейти. Два з них пройшли вчасно, а от третій затягнувся на довгих три місяці. Тому я з нетерпінням чекав сьогоднішнього апдейту.

Отже що вийшло? Ціль досягнута! Не вклавши жодної копійки, я підняв ТИц даного блогу до десятки! Крім цього збільшився й показник PR від гугла - до одинички.

Я дуже задоволений результатом, адже, якщо чесно, то я дуже мало часу приділяв нарощуванню зовнішніх посилань. Та цього виявилось цілком достатньо для завітної десяточки!

Як я й обіцяв - я буду продавати базу сайтів та інструкцію для получення зворотніх посилань. Ціну я встановлюю досить адекватну - 15 доларів. Експеримент ви бачили на власні очі, тому ціна мого часу та зусиль повинна бути відповідна.

Наразі база сайтів не сформована остаточно(потрібно оформити, перевірити). Тому наразі можна надіслати лист на мій імейл front2back2(собачка)gmail.com з заявкою на купівлю бази. В такому випадку ви отримаєте базу відразу, як я її закінчу.

Заробіток в Інтернеті без власного сайту

написав Владислав Мислінський

В продовження попередньої статті, я вирішив написати цю. Основні способи заробітку без свого сайту:

  • 1)      Партнерські програми. Так, багато рекламодавців дозволяють людям заробити гроші не маючи власного сайту. Заробіток полягає в рекламуванні сайту/товару/послуг в соціальних мережах, на форумах та всюди, де можна додати таку інформацію.
  • 2)      Клікові спонсори(Поштовики). Мабуть, з цього починає кожен J. Заробіток мізерний, але досвід безцінний. Хоча можна досить непогано заробити на завданнях. Я знаю людей, які в день на завданнях набирають по 5-6 доларів. Мій рекорд – 3 долари J. Але це не для мене.
  • 3)      Азартні ігри. Складно назвати це заробітком, але багато людей мають свої секрети, системи та виграють непогані гроші.

Заробіток в Інтернеті на власному сайті

написав Владислав Мислінський

Багато людей створюють власний сайт та задаються питанням «Як монетизувати сайт?» Я постарався опублікувати всі способи, про які я дізнався впродовж року свого досвіду в Інтернет заробітку.

  • 1)      Контекстна реклама. Один з найпопулярніших видів заробітку. Безперечний лідер на ринку – Гугл Едвордс(багато хто пише Адвордс, але правильно Едвордс). Базується на трафіку, тобто на кількості відвідувачів сайту. Більше людей зайшло на ваш сайт – більша ймовірність, що хтось клікне по рекламі. Більше кліків – більше грошей.
  • 2)      Тізерна реклама. Також досить популярний вид реклами, але з негативним осадком для відвідувача. Зазвичай, якщо вебмайстер поважає та любить своїх відвідувачів/читачів, він не встановлює тізерні блоки. Ці блоки часто викликають огиду, адже на картинках зображені огидні речі. Проте багато людей клікають на таку рекламу, що дає непоганий прибуток. Тут також заробіток формується на трафіку.
  • 3)      «Чорна» реклама – до цієї категорії я відніс всілякі попандери, вспливаючі хрєні, вірусні редиректи та ін.. Безумовно досить прибуткова справа, але якщо ви встановите на якісний сайт таку рекламу, то він швидко втратить більшу частину своїх відвідувачів. Якщо у вас є совість, не ставте таку рекламу на свої сайти.

Підсумок першого місяця роботи з біржею ГГЛ

написав Владислав Мислінський

Рівно місяць тому я зміг додати свій тематичний блог у цю біржу. Раніше не міг, бо домену ще не було 6 місяців. Отже, я вже добряче освоївся і хочу трішки похвалитись:

За місяць я заробив досить непогану суму - 1800 рублів(65 доларів), крім цього в мене ще 4 заявки на підтвердженні загальною сумою 300 рублів.

Як це мені вдалось? Спочатку, коли я додав блог - заявок було дуже мало. Лишень дві за перший тиждень. Чому? Бо я ще тоді не отримав пункт "індексація" та "швидкість розміщення". А саме це впливає на популярність серед рекламодавців.

Далі я почав надсилати пропозиції рекламодавцям. З часом знайшов свій фільтр для пошуку вигідних пропозицій. З кожнем днем заробіток ставав більшим. За місяць я розіслав 150 заявок з 200, на які відкликнулись приблизно 25 рекламодавців.

Щедра акція від нової біржі посилань Kazapa!

написав Владислав Мислінський

Нова перспективна біржа посилань Казапа розпочала грандіозну акцію! Кожному зареєстрованому - 300 рублів на розкрутку власних проектів! Тому, хто придумає найкращий фільтр для купівлі посилань в додачу 15000 рублів! За друге та третє місце - по 3000 рублів, четверте та п*яте - 1000 рублів!

Для того, щоб отримати 300 рублів за реєстрацію, потрібно написати замітку про Казапу на своєму блозі чи сайті! Після відправки тікету ви отримаєте цей приємний бонус!

Деталі акції http://forum.kazapa.ru/viewtopic.php?f=5&t=237&p=1514#p1514

Конкурс триватиме 2 місяці! Постараюсь почати працювати з цією біржею!

Реєструйтесь, клікнувши по банеру:

Kazapa - биржа быстрых рекламных ссылок

Перший досвід роботи в ГГЛ в якості вебмайстра

написав Владислав Мислінський

ГГЛ – це біржа купівлі/продажу вічних посилань з блогів. Працювати з нею я почав досить давно, але раніше я тільки купляв посилання для підвищення показників, а кілька днів тому мій тематичний блог прийняли в цю біржу.

За перший же день я опрацював 3 заявки і заробив 190 російських рублів. Далі я трохи збавив обороти.

Також я був змушений пройти тест по роботі з біржею. Дали два відео-уроки і потім тест із 20 питань і на всі потрібно відповісти правильно. Я здав тест за з третьої спроби J.

Проходження цього тесту дає можливість розсилати 200 заявок в місяць, замість 20.

Єдине, що спантеличило: рекламодавці довгувато перевіряють виконання завдання, а от усім іншим задоволений. Ціни високі, кампаній багато.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора