Заробіток в інтернеті

Мій новий проект - TurLife.com.ua

написав Владислав Мислінський

Всім привіт! Як і обіцяв, пишу про свій новий сайт - TurLife.com.ua

Фактично ідея спала на думку в одну мить, а вже в іншу була реалізована. Тобто за одні вихідні, замість того, щоб вчитись, я склепав ще один сайт.

Ціль? А хто його знає... Частково цим сайтом я хочу скомпенсувати невдачі IFcity.com.ua, а частково тематика сайту пов"язана з моїм майбутнім факультетом туризму в Прикарпатському університеті, тому сподіваюсь, що сайт колись мене виручить.

Війна з Яндексом

написав Владислав Мислінський

Прийшла біда, звідки не чекав. Якщо ви мене постійно читаєте, то мабуть пам"ятаєте, що в кінці того року я відкрив новий сайт ifcity.com.ua . За 4 місяці я витратив на нього багато часу, натхнення та грошей. За цей час гугл без проблем почав індексувати сайт щодня. А от Яндекс заступорив. Вперше у мене сайт заходить під фільтр Яндекса. Та при цьому фільтр не дуже страшний - обмеження індексації. Тобто, в індексі знаходиться тільки головна сторінка, а внутрішні ігноруються.

Як заробити вконтакті на пабліках?

написав Владислав Мислінський


Давно не таємниця, що вконтакти - це найпопулярніша соціальна мережа РУнету та УАнету. Зареєстровані там майже всі поголовно. А хто не зареєстрований, тому всі заздрять дуже сильно.

Останнім часом вконтакті сталося багато реформ. І хоч не всі користувачі одобряли ті реформи через свою недалекість, вони прижилися та довели, що програмісти вконтакті не дурні люди.

Апдейт PR 06.02.12

написав Владислав Мислінський

Апдейт

Буквально щойно помітив, що сьогодні гугл апнув піар. Для мене апдейт цілком хороший :)

texnonews.com - як було 4, так і залишилось.(Вже 3 апдейт підряд). Роботи по нарощуванню лінкової маси проводились.

myslinsky.org - гугл віддав мені назад PR2(було PR1), хоч робіт ніяких не проводилось.

ifcity.com.ua - а тут просто, як Пилип з конопель! Сайту від сили 2 місяці, а вже отримав свою першу одиничку! При цьому я буквально залишив кілька посилань у профілях форумів безкоштовним і ненапряжним методом. Мабуть гуглу подобається мінімалістичний дизайн :)

Отже, я очікував апдейту тИЦ, а приперся Піар. Ну але я задоволений своїми показниками цілком. Наразі дуже чекаю апдейту тИЦ, бо сподіваюсь на позитивні результати.

Скажені оптимізатори

написав Владислав Мислінський

Вже більше 4 місяців я працюю на біржах ГГЛ. За цей час багато навчився, набрався досвіду спілкування з оптимізаторами. Завдання з багатьма вимогами я відразу відхиляю, щоб не заморочуватись.

Проте одного прекрасного дня я чомусь підтвердив 3 завдання від одного оптимізатора.

Виявилось, що я зробив це дуже даремно. Посилання я поставив таким чином, як і раніше - всі сто з лишнім оптимізаторів були задоволені. А тут бачте оптимізатор мені пише, що потрібно ще додати логотип його компанії на сторінку з бажаним альтом(такий тег). Я, звичайно, відразу сказав, що робити цього не збираюсь, бо за кілька рублів вставляти картинку, яка ну ніяк не в*яжеться з тематикою статті - це ідіотизм.

Вивід вебмані в Україні без кредитки чи банківського рахунку

написав Владислав Мислінський

Після того, як мені виплатили з біржі посилань кругленьку суму, в мене появилось питання, як вивести вебмані без запарок. Під "запарками" я маю наувазі всілякі кредитки, банківські рахунки ітд.

Знайшов послуги людини, яка виводить вебмані в Івано-Франківську, але відсоток таки боляче "кусався". Я вже практично згодився, як тут випадково наткнувся на повідомлення про те, що вебмані можна вивести через систему "Софт".

Система "Софт" - розроблена Укрсоцбанком, це система переказу коштів.(тіпа вестерн юніон, тільки не така популярна).

Ось моя інструкція, щоб вивести вебмані:

Заходимо сюди: https://banking.ukrgarant.com/

Авторизуємся і жмем Отправить WMU в банк

Далі робимо все, як написано ТУТ

Знаходимо найближче відділення Укрсоцбанку і забираємо гроші. Потрібен тільки паспорт(ідентифікаційний код просять рідко). Далі касир дає вам бланк, який ви заповняєте. А потім касир видає гроші.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора