Заробіток в інтернеті

Яндекс далі закручує гайки

написав Владислав Мислінський

Є собі на світі один пошуковик, який вирішив, що йому мало грошей. Здається, при зростаючій популярності треба йти шляхом Google – поступово доводити все до пуття, але в Яндексі вирішили, що це занадто просто і почали робити несусвітні дурниці.

Враження від біржі Telderi

написав Владислав Мислінський

Про існування біржі купівлі-продажу сайтів Телдері я знав дофіга давно, бо це один із проектів від Мірафокс, які тримають й інші біржі, але зареєструвався лише цього літа. Бо вирішив продати кілька сайтів, які висіли мертвим грузом.

Один таки продав кілька днів тому і тепер хочу поділитись враженнями від біржі і процедури продажу.

Хроніка початку березня

написав Владислав Мислінський

Війна війною, а в блог треба писати. 6 березня несподівано апнуло. Апнуло Тиц  і повернуло мені двадцятку на texnonews. Офіційно наразі можна вважати, що сайт вийшов з-під АГС (можете почитати повну історію та хроніку подій - тут). Хоч нічого толком я для цього і не робив, але тепер минулих помилок допускати не буду.

Образливо те, що через всю цю ситуацію показник індексації в біржах серйозно впав і тепер відновиться лише на початку червня. А це довгі 3 місяці, за які може багато що статись. А поки треба затягнути паски і старатися економити.

Правильний добір сайтів для купівлі посилань

написав Владислав Мислінський

Рік 2014 в мене проходить під гаслом «Потрать з розумом все, що заробив за 2013 рік». Планів на витрати є чимало і сюди входить просування вже існуючих проектів.

Наразі я експериментую з сервісами автоматичного просування в пошуковиках, треба лише зачекати кілька місяців і зрозуміти куди йдуть всі гроші – в топ гоші/яші чи в трубу. Перевага таких сервісів – ти не обираєш донорів сам, вони обираються автоматично. Та як відомо, не можна все покладати на логіку алгоритмів і частіше праця «ручками» приносить більше результатів.

Відколи я зареєструвався в ГГЛ, я не тільки продавав, а й купляв посилання. Перевага бірж вічних посилань очевидна – вони розміщується довіки, поки не наступить кінець світу чи щось типу того. Правда за це ми і платимо набагато вищу ціну, ніж у всіляких сервісах типу сапи.

Бій АГС-у

написав Владислав Мислінський

Тисячі горе-вебмайстрів, такі як я, мають у своєму розпорядженні один, або декілька сайтів під АГС. Для новеньких поясню, що АГС – це такий вид фільтру яндексу, при якому майже всі сторінки вилітають з індексу.

Пацієнт у нас буде такий: texnonews.com

Коротко про головне – сайту 3 роки, до АГС-у в індексі було 2 тисячі сторінок, до останнього апдейту – 20 Тиц. Відвідуваність коливалась від 80 до 120 хостів в добу.

Купив блог

написав Владислав Мислінський

Зовсім нещодавно придбав блог, який, мабуть, більшість моїх читачів знають - ticapac.pp.ua

Я пам"ятаю ще той блог на самих початках, коли його вів Андрій. Це взагалі був його авторський блог, проте більше року тому він його продав по причині зайнятості Олександру. Ну а Олександр продав мені його по причині того, що він сконцентровується на заробітку з трафіку, за що йому респект.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора