У вільний час

Кінодайджест №3

написав Владислав Мислінський

Веселих всім вихідних!

  • 1.       Придурки (2002-2010) – нічого подібного раніше не бачив! Три частини цього фільму, кожна з яких неповторна та незабутня! Фільм не має якогось певного сюжету – це нарізка трюків, які виконує команда «придурків». Трюки настільки божевільні та небезпечні, що часом страшно дивитись! Є багато і огидного, але загальне враження від фільму чудове!
  • 2.       Мачете (2010) – гарячий бойовик! Давно не бачив настільки якісних бойовиків! Багато різанини, крові, пострілів та вибухів! Сюжет не вирізняється чимось особливим, але акторський склад непоганий. Багато жахливих моментів. Не рекомендую переглядати людям з вразливою психікою.

Кінодайджест №2

написав Владислав Мислінський

Стільки вражень від такої кількості фільмів, що я просто повинен поділитись J.

  • Санктум (2011) – от не розумію, чому так розхвалюють цей фільм! Так, відомий режисер, актори… Але фільм, на мою думку, не вартий перегляду. Просто фільм про «героїв», які вибираючись з печери, переживають власні драми. Мулька, одним словом.
  • Дружина на прокат (2011) – ну дуже хороший фільм J. Мені сподобався. Адам Сендлер з Дженіфер Еністон грають відмінно. Сюжет цікавий, жарти смішні. Раджу переглядати, коли хочеться розслабитись та відпочити, а також у колі друзів/родичів.

«СЕО – пошукова оптимізація від А до Я» - враження від книги

написав Владислав Мислінський


Дізнався про цю книгу, борознячи простори російських сео-блогів. Книга досить об*ємна(536 сторінок). Пречитав я її не підряд, а вибірково – те, що на мій погляд більше вартувало уваги. Відразу скажу, що книга містить досить багато суперечливих тверджень, але в цілому я дізнався для себе з неї багато цікавого. Створили сео-підручник група москальських російських сео-оптимізаторів. Книга створена на основі статей з їхніх блогів та розбита на розділи.

Кінодайджест №1

написав Владислав Мислінський


Так склалося, що з підключенням більш-менш нормального Інтернету, я почав скачувати багато фільмів. Також почав перекачувати фільми у товаришів по навчанню, тому за останні кілька місяців я переглянув досить багато фільмів. Буду складати список цих фільмів по давності їх перегляду та описувати на сторінках даного блогу.

Огляд нетбука Asus Eee 1001px

написав Владислав Мислінський

В кінці 2010 року я вирішив придбати собі нетбук. Мені завжди не вистачало чогось зручного та мобільного. Вибрав я досить швидко. Витратив кілька днів на прочитання сотень коментарів до різних моделей, їхніх характеристик та іншої пурги. Для чого мені потрібен нетбук? Перше, що спало на думку – мені через рік поступати у ВУЗ, а така річ зайвою в навчанні не буває. Також я часто роз*їжджаю між Богородчанами та Івано-Франківськом, а ПК у мене тільки в Богородчанах.


Цікаві ресурси. 2 Випуск

написав Владислав Мислінський

Я нарешті дозрів до другого випуску «цікавих ресурсів». Але наразі трішки офтопу: я дуже задоволений трафіком на цей блог. Відвідувачі активні, читають, коментують, що не може не радувати. А тепер ближче до справи.

  •         ПДН. (точна адреса http://194.44.221.30:8180/index.jsp)«Програма дистанційного навчання» - цей «сайт» навіть немає людського домену та нормального оформлення, але буде надзвичайно корисним для майбутніх студентів. Ця сторінка дозволяє проходити ЗНО в онлайн режимі. Інтерфейс зручний та простий. Найкраще, що тут не вимагають ніяких реєстрацій, верифікацій, платних смс, тощо. Тестування доступне з усіх торішніх предметів. Також можна поглянути після результатів на правильні відповіді.
  •         Владометр. На цей ресурс я наткнувся буквально нещодавно. Вразила сама оригінальна задумка: стеження за виконанням обіцянок нашою владою.  Цікаво та з гумором політики поділені на «святих» і «чортиків». Сайт досить молодий, а вже завоював велику прихильність публіки. Дивно, що при нашій владі такий сайт ще не закрили.
  •          МейнАйпі. А цей сайт буде дуже корисним для вебмайстрів. Він дозволяє вимірювати точний розмір веб-сторінки, не заходячи на неї. Результати зручно розбиті на категорії: розмір html, розмір css, розмір графіки, загальний розмір. Це найточніший вимірювач з усіх, які я зустрічав. Працює швидко та здатен осилити будь-які сторінки.

2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора