У вільний час

Кінодайджест №4

написав Владислав Мислінський

  • Аватар (2009) - а хто не чув про цей фільм? Він фактично просунув технологію 3D в широкі маси! Фільм реально красивий та якісний. Але довкола нього було стільки ажіотажу, що з кожним днем я очікував побачити щось грандіозніше, ніж побачив насправді. Але така доля майже всіх розкручених фільмів... Мені фільм сподобався, рекомендую для перегляду!
  • Дім великої матусі (2011) - щойно подивився - враження класні! Хороша, легка американська комедія з перевдяганням та кумедними ситуаціями. Найбільше порадував сандтрек! Хоча сам фільм теж вартий перегляду!

Кінодайджест №3

написав Владислав Мислінський

Веселих всім вихідних!

  • 1.       Придурки (2002-2010) – нічого подібного раніше не бачив! Три частини цього фільму, кожна з яких неповторна та незабутня! Фільм не має якогось певного сюжету – це нарізка трюків, які виконує команда «придурків». Трюки настільки божевільні та небезпечні, що часом страшно дивитись! Є багато і огидного, але загальне враження від фільму чудове!
  • 2.       Мачете (2010) – гарячий бойовик! Давно не бачив настільки якісних бойовиків! Багато різанини, крові, пострілів та вибухів! Сюжет не вирізняється чимось особливим, але акторський склад непоганий. Багато жахливих моментів. Не рекомендую переглядати людям з вразливою психікою.

Кінодайджест №2

написав Владислав Мислінський

Стільки вражень від такої кількості фільмів, що я просто повинен поділитись J.

  • Санктум (2011) – от не розумію, чому так розхвалюють цей фільм! Так, відомий режисер, актори… Але фільм, на мою думку, не вартий перегляду. Просто фільм про «героїв», які вибираючись з печери, переживають власні драми. Мулька, одним словом.
  • Дружина на прокат (2011) – ну дуже хороший фільм J. Мені сподобався. Адам Сендлер з Дженіфер Еністон грають відмінно. Сюжет цікавий, жарти смішні. Раджу переглядати, коли хочеться розслабитись та відпочити, а також у колі друзів/родичів.

«СЕО – пошукова оптимізація від А до Я» - враження від книги

написав Владислав Мислінський


Дізнався про цю книгу, борознячи простори російських сео-блогів. Книга досить об*ємна(536 сторінок). Пречитав я її не підряд, а вибірково – те, що на мій погляд більше вартувало уваги. Відразу скажу, що книга містить досить багато суперечливих тверджень, але в цілому я дізнався для себе з неї багато цікавого. Створили сео-підручник група москальських російських сео-оптимізаторів. Книга створена на основі статей з їхніх блогів та розбита на розділи.

Кінодайджест №1

написав Владислав Мислінський


Так склалося, що з підключенням більш-менш нормального Інтернету, я почав скачувати багато фільмів. Також почав перекачувати фільми у товаришів по навчанню, тому за останні кілька місяців я переглянув досить багато фільмів. Буду складати список цих фільмів по давності їх перегляду та описувати на сторінках даного блогу.

Огляд нетбука Asus Eee 1001px

написав Владислав Мислінський

В кінці 2010 року я вирішив придбати собі нетбук. Мені завжди не вистачало чогось зручного та мобільного. Вибрав я досить швидко. Витратив кілька днів на прочитання сотень коментарів до різних моделей, їхніх характеристик та іншої пурги. Для чого мені потрібен нетбук? Перше, що спало на думку – мені через рік поступати у ВУЗ, а така річ зайвою в навчанні не буває. Також я часто роз*їжджаю між Богородчанами та Івано-Франківськом, а ПК у мене тільки в Богородчанах.2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора