У вільний час

Нарешті це сталось!

написав Владислав Мислінський

Вибачте, що пишу тепер в блог суттєво рідше. Я весь поглинутий модернізацією свого блогу про техніку, який я поступово перетворюю в повноцінний портал.


Отже, що мене так порадувало сьогодні? Це презентація нового смартфону від LG - Optimus Net!

Київ - Бердянськ. Літо 2011

написав Владислав Мислінський

Вибачайте, що не написав вчора вверечі. Просто був змучений після дороги і завалився спати.

А тепер все послідовно. 11 червня я виїхав на поїзді «Івано-Франківськ – Київ», а 12-го зранку прибув в нашу столицю. Останній раз я був в Києві, коли мені було 5 років, тому практично нічого не пам*ятаю.

Вокзал

Кінодайджест №6

написав Владислав Мислінський

Я номер 4 (2011) - хороша така фантастика на сучасний лад. Актори сподобались, спецефекти теж. Чимось нагадує фільм "Учень чаклуна", але вже без гумору. Натомість більше романтики та грандіозності. Чекаю наступну частину.

Ранковий підйом (2010) - класний фільм з класним сюжетом. Головна героїня чудово зіграла свою роль, також приємно було побачити ветеранів голівуду та сюжет, який справді змушує задуматись над своїм життям.

Глобальне вторгнення: битва Лос-Анджелес (2011) - чергова стрічка про страшних прибульців та відважну американську армію. Що тут сказати - виконано якісно. Спецефекти на рівні, хоча не вистачає тієї глобальності, що була в "День незалежності". Але забагато нюнів та сентиментів. Як робите військово-фантастичне кіно, то вже поменше ставте всяких геройських фішок.

Кінодайджест №5

написав Владислав Мислінський
  • Монстро (2008) - цікавущий фільмець про те, як на Нью-Йорк напав здоровенний монстр, який нищить все на своєму шляху. Фільм знятий досить незвичайно - дуже реалістично. По ідеї хтось із групи, яка намагалась вижити постійно тримав наче просту відеокамеру. Кадр постійно кудись з*їжджав, тремтів - все, щоб глядачі подумали, що це було насправді. Цікавий факт, що в кінотеатрах вивішували спеціальні попереджувальні таблички перед входом на цей фільм, що він може викликати нудоту. Спецефекти мені сподобались, чекаю продовження.
  • Клас (2007) - угадайте де зроблений фільм! В Естонії! Але поглянувши на відгуки людей, я таки скачав його і не жалію про це! Фільм про ізгоя в школі, з якого всі знущались, а він терпів. Одного дня один з тих, хто його ображав усвідомлює свою нікчемність і вирішує захищати бідного хлопця. Фільм заснований на реальних подіях і дуже вражає.

Кінодайджест №4

написав Владислав Мислінський

  • Аватар (2009) - а хто не чув про цей фільм? Він фактично просунув технологію 3D в широкі маси! Фільм реально красивий та якісний. Але довкола нього було стільки ажіотажу, що з кожним днем я очікував побачити щось грандіозніше, ніж побачив насправді. Але така доля майже всіх розкручених фільмів... Мені фільм сподобався, рекомендую для перегляду!
  • Дім великої матусі (2011) - щойно подивився - враження класні! Хороша, легка американська комедія з перевдяганням та кумедними ситуаціями. Найбільше порадував сандтрек! Хоча сам фільм теж вартий перегляду!

Кінодайджест №3

написав Владислав Мислінський

Веселих всім вихідних!

  • 1.       Придурки (2002-2010) – нічого подібного раніше не бачив! Три частини цього фільму, кожна з яких неповторна та незабутня! Фільм не має якогось певного сюжету – це нарізка трюків, які виконує команда «придурків». Трюки настільки божевільні та небезпечні, що часом страшно дивитись! Є багато і огидного, але загальне враження від фільму чудове!
  • 2.       Мачете (2010) – гарячий бойовик! Давно не бачив настільки якісних бойовиків! Багато різанини, крові, пострілів та вибухів! Сюжет не вирізняється чимось особливим, але акторський склад непоганий. Багато жахливих моментів. Не рекомендую переглядати людям з вразливою психікою.
Поисковый анализ сайта
2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav.
Головна | Контакти | Про автора