У вільний час

TexnoStory - конкурс від TexnoNews

написав Владислав Мислінський

Розпочався конкурс на кращу історію! Призовий фонд наразі складає 175 гривень! За перше місце - 100 грн, за друге - 50 і за третє - 25!

Потрібно написати цікаву історію, яка пов*язана із вашим мобільним телефоном!

Беріть участь та вигравайте! Детальні умови конкурсу - тут.

Організація РСС

написав Владислав Мислінський

З того часу, як я зацікавився блогерством, я щодня перечитую безліч блогів. Спочатку труднощів у мене це не викликало, адже улюблених блогів було лише кілька. Та з часом їх ставало все більше.
Я додавав посилання на всі блоги на стартову сторінку гугл хрома, щоб було зручно заходити. Та коли іконки сайтів стали зовсім маленькими, я задумався над організацією РСС.
Для початку, що нам каже вікіпедія?

Нарешті це сталось!

написав Владислав Мислінський

Вибачте, що пишу тепер в блог суттєво рідше. Я весь поглинутий модернізацією свого блогу про техніку, який я поступово перетворюю в повноцінний портал.


Отже, що мене так порадувало сьогодні? Це презентація нового смартфону від LG - Optimus Net!

Київ - Бердянськ. Літо 2011

написав Владислав Мислінський

Вибачайте, що не написав вчора вверечі. Просто був змучений після дороги і завалився спати.

А тепер все послідовно. 11 червня я виїхав на поїзді «Івано-Франківськ – Київ», а 12-го зранку прибув в нашу столицю. Останній раз я був в Києві, коли мені було 5 років, тому практично нічого не пам*ятаю.

Вокзал

Кінодайджест №6

написав Владислав Мислінський

Я номер 4 (2011) - хороша така фантастика на сучасний лад. Актори сподобались, спецефекти теж. Чимось нагадує фільм "Учень чаклуна", але вже без гумору. Натомість більше романтики та грандіозності. Чекаю наступну частину.

Ранковий підйом (2010) - класний фільм з класним сюжетом. Головна героїня чудово зіграла свою роль, також приємно було побачити ветеранів голівуду та сюжет, який справді змушує задуматись над своїм життям.

Глобальне вторгнення: битва Лос-Анджелес (2011) - чергова стрічка про страшних прибульців та відважну американську армію. Що тут сказати - виконано якісно. Спецефекти на рівні, хоча не вистачає тієї глобальності, що була в "День незалежності". Але забагато нюнів та сентиментів. Як робите військово-фантастичне кіно, то вже поменше ставте всяких геройських фішок.

Кінодайджест №5

написав Владислав Мислінський
  • Монстро (2008) - цікавущий фільмець про те, як на Нью-Йорк напав здоровенний монстр, який нищить все на своєму шляху. Фільм знятий досить незвичайно - дуже реалістично. По ідеї хтось із групи, яка намагалась вижити постійно тримав наче просту відеокамеру. Кадр постійно кудись з*їжджав, тремтів - все, щоб глядачі подумали, що це було насправді. Цікавий факт, що в кінотеатрах вивішували спеціальні попереджувальні таблички перед входом на цей фільм, що він може викликати нудоту. Спецефекти мені сподобались, чекаю продовження.
  • Клас (2007) - угадайте де зроблений фільм! В Естонії! Але поглянувши на відгуки людей, я таки скачав його і не жалію про це! Фільм про ізгоя в школі, з якого всі знущались, а він терпів. Одного дня один з тих, хто його ображав усвідомлює свою нікчемність і вирішує захищати бідного хлопця. Фільм заснований на реальних подіях і дуже вражає.

2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора