У вільний час

Третій зайвий(ТЕД)

написав Владислав Мислінський


Я рідко виділяю цілий пост під один фільм, але ця стрічка заслужила такої честі =)

Вчора з другом я сходив на кінострічку "Третій зайвий"(ТЕД) і залишився надзвичайно задоволеним. Тепер Тед для мене буде прямим законним синонімом слова "кінокомедія".

Відразу кажу, що у фільмі багато вульгарностей та нецензурщини, тому більш консервативним людям він може і не сподобатись.

Чому мені не подобаються фільми жахів

написав Владислав Мислінський

Я ніколи не був прихильником хорорів. І при цьому ніколи не переглядав якийсь фільм жахів від початку до кінця. Є певні спогади з дитинства, коли в час, коли по всіх каналах були червоні квадратики, я натрапляв на такого роду фільми. Перший, здається, був "Місто гріхів". Ну це визнаний шедевр кінематографу через унікальність сюжету, атмосфери фільму. Фільм цікаво знятий, проте захоплення в мене не викликав. Та й сумнівно, що це дійсно фільм жахів. Кров є, безліч смертей є...але не лякає взагалі.

Фільми, які заставляють плакати

написав Владислав Мислінський


Пригадав я щойно цікаву категорію фільмів - сумні фільми. Взагалі будь-який фільм щоб стати успішним, має викликати певні емоції. Сміх, страх, думки, захоплення - все це людям подобається. Отже, є певні фільми, які є дуже сумними.

Перший такий фільм - Зелена миля по роману Стівена Кінга. Історія про чарівника в обличчі великого хорошого негра афроамериканця. Фільм дуже пройнятий емоціями, заставляє задуматись, поспівчувати. Також цей фільм називають суто чоловічим фільмом, бо практично всі герої фільму - чоловіки. Ну мені фільм сподобався звичайно, але чогось не виникає бажання переглянути його ще раз. Певно я не дуже люблю, коли мене хочуть розчулити :)

Мої враження від FRIENDin

написав Владислав Мислінський

FriendIN

Ну повівся я на гасло "Перша українська соціальна мережа" та й вирішив спробувати. Одразу видно, що в проект вклали немало грошей та сил.

Зразу хочу сказати, що ця соціалка не має схожих рис із вконтактами та фейсбуком. І це плюс. Інтерфейс повністю унікальний, проте залишає неоднозначні враження. Кольори переважно сірі і викликають якесь відштовхування. Можна було б поекспериментувати з кольоровою гамою.

Юзабіліті на рівні, хоч і не дотягує до рівня гігантів. Є багато налаштувань, зручний пошук. Проте наразі там дуже мало людей...а точніше нікого знайомого там не знайшов.

Кінодайджест №7

написав Владислав Мислінський

Гортав я тут старі публікації свого блогу, а паралельно думав над новим постом. Та й от згадалася моя стара рубрика "Кінодайджест", яку я не вів з літа 2011 року. Тож продовжимо :)

Старим тут не місце (2007) - переглянув кілька днів тому, проте досі знаходжусь під враженням. Дивнішого фільму я в житті не бачив! Дуже цікаво знятий фільм, з дуже незвичайним сюжетом та акторами. В загальному фільм про серійного вбивцю та те, як він ганяється за одним фермером. Насправді рекомендую подивитись всім, хто любить думати під час перегляду та тим, кому набридло передбачуване кіно.

Смак життя (2007) - скачав я цей фільмець виключно заради Кетрін Зети-Джонс(див. №8 в моєму списку улюблених актрис). Відразу скажу, що фільм досить позитивний та легкий. Наче й немає нічого особливого, проте цікава історія, цікаві актори та хепі-енд - хороше кіно для перегляду із рідними/коханими.

Примарний вершник (2007) - ну а цей фільм я скачав заради Ніколаса Кейджа :). Раніше руки не доходили подвитись, а от зараз випала можливість. Ну мені сподобалось, як і всі фільми за участю Кейджа. Хороша фантастика, поєднана з містикою - чергова якісна стрічка від "марвел". Спецефекти досить непогані, сюжет цікавий. Єва Мендес гарно доповнює картину :)

Повстання планети мавп (2011) - довго не хотів качати цей фільм, бо з висловом "планета мавп" в мене асоціювались старі фільми з волохатими мавпами, які розмовляють ітд...і в тих фільмах єдине що було хороше - це Естелла Уорен :). Та потім мені порекомендували скачати, і я вже піддався на провокацію. Чесно? Не очікував... Фільм виявився досить крутим та цікавим. Потужна реалізація спецефектів, непогані актори. Навіть передбачуваний сюжет не зіпсував враження від фільму. Одним словом досить круто :)

Новини з фронту кіновподобань

написав Владислав Мислінський

Отже, останнім часом я знов почав завантажувати та переглядати фільми. Паскудний Голівуд щодня щось випускає.

Отже, переглянув я «Грім у тропіках». Лажа. Коротше, наче сюжет і цікавий, але якось воно не дуже зроблено. Убойних моментів нема, є кілька «таких-собі».

Далі подивився «Початковий код». Фільм бомбовий. Надзвичайно сподобалось. Сюжет мега, актори мега, спец ефекти мега. Рекомендую всім до перегляду, є багато моментів, які змушують задуматись.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора