У вільний час

Мої враження від Львова

написав Владислав Мислінський

Блогер, який не пише у блог цілий місяць – або дуже поважний блогер, який і так не втратить читачів, або я. За цей місяць у моєму житті не відбулося якогось перевороту, чи щось в цьому роді. Зате я того тижня завітав вперше у чудове місто Львів, про що й піде мова далі.

Слідуючи правилу «краще пізно, ніж ніколи», я вирішив таки відвідати Львів, адже раніше я в ньому ніколи не був. Загалом, живучи у Франківську, мало яке місто може привернути мою увагу. Не тому, що Франківськ – величезний мегаполіс, якому жоден Нью-Йорк не рівня, а якраз навпаки. Я живу у відносно невеликому місті, яке якраз і є зручне своїми компактними розмірами, проте при цьому є і досить розвинена інфраструктура.

Про комедійні серіали

написав Владислав Мислінський

В продовження до серіальної теми тепер хочу оглянути різноманіття комедійних серіалів, так званих сіткомів.

В якості передмови варто сказати, що свою популярність сіткоми здобули через свій формат. Справді, переглянути одну 20-хвилинну серію та розслабитись набагато привабливіше, ніж дивитись 40-50-хвилинні серйозні драматичні серіали, хоча ні в якому разі не можна розглядати ці два види серіалів в одній площині. В них просто різна ціль: у сіткомів – насмішити, у всіх інших – змусити задуматись, здивувати, шокувати. Тож можна спокійно дивитись і те, і інше, як це роблять мільйони людей.

Трішки про серіали

написав Владислав Мислінський

Останнім часом Захід почав знімати доволі непогані серіали. Не сказав би, що я фанат серіалів, адже фільми я дивлюсь все-таки частіше, проте орієнтуюсь в серіальному світі.

Взагалі саме поняття серіали до недавніх пір в мене асоціювалися з всілякими іспанськими мелодрамами. Знаєте, коли ото ввімкнеш раз в рік той телевізор і проклацаєш телеканали,  то крім реклами і російських серіалів нічого й нема.

Та сьогодні поговорімо про справді високоякісні серіали, кожна серія яких може конкурувати з повнометражними фільмами.

imhonet - сервіс персональних рекомендацій

написав Владислав Мислінський

Ні в якому разі не подумайте, що я займаюсь такою принизливою діяльністю, як рекламування чужих ресурсів. За цю статтю мені ніхто не платив :)
Отже, тепер люди зрідка вилізають далі сайту вконтакті. Не буду сперечатись - ця соціальна мережа справді дуже сильно розвинулась і закривати очі на всі її переваги немає сенсу.

Та от на днях я задався метою знайти ресурс, схожий за функціоналом з славнозвісним російським кінопоіском(який в свою чергу стиряв ідею в американського imdb), проте такий ресурс, де б оцінювалися книги, а не тільки фільми.

Третій зайвий(ТЕД)

написав Владислав Мислінський


Я рідко виділяю цілий пост під один фільм, але ця стрічка заслужила такої честі =)

Вчора з другом я сходив на кінострічку "Третій зайвий"(ТЕД) і залишився надзвичайно задоволеним. Тепер Тед для мене буде прямим законним синонімом слова "кінокомедія".

Відразу кажу, що у фільмі багато вульгарностей та нецензурщини, тому більш консервативним людям він може і не сподобатись.

Чому мені не подобаються фільми жахів

написав Владислав Мислінський

Я ніколи не був прихильником хорорів. І при цьому ніколи не переглядав якийсь фільм жахів від початку до кінця. Є певні спогади з дитинства, коли в час, коли по всіх каналах були червоні квадратики, я натрапляв на такого роду фільми. Перший, здається, був "Місто гріхів". Ну це визнаний шедевр кінематографу через унікальність сюжету, атмосфери фільму. Фільм цікаво знятий, проте захоплення в мене не викликав. Та й сумнівно, що це дійсно фільм жахів. Кров є, безліч смертей є...але не лякає взагалі.

Поисковый анализ сайта
2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav.
Головна | Контакти | Про автора