У вільний час

Дитячі ігри. Український трейлер 2013

написав Владислав Мислінський

Думаєте, мене настільки вразив даний трейлер, що я вирішив його опублікувати в блозі? Та ні, трейлер звичайний, фільм теж, мабуть, буде звичайним.

Просто трейлер цей озвучував я. Ще не закривши сесію, я сильно знудився і вирішив собі озвучити щось. Спочатку хотів озвучити свіженький трейлер фільму про Стіва Джобса, проте до нього не виявилось субтитрів, а на голос я англійську сприймаю з багатьма помилками. Тому було вирішено знайти щось таке, що б мало хоч російські субтитри і мало скоро виходити на екрани. Порився я і натрапив на цей трейлер.

Далі пів години роботи в мувімейкері і трейлер озвучений. Якість в 480р, бо я не відразу роздуплив як зберігати там в 720р, а коли роздуплив, то вже було 7 переглядів і заливати все по новій стало шкода :) Наступні трейлери точно будуть в 720р.

Все записував нашвидкуруч і з першого разу, тому дикція не вражає і працювати над голосом треба ще багато. Надалі буду робити все якісніше.

Дякую за увагу.

Огляд ноутбука Asus K55VJ-SX018D

написав Владислав Мислінський

Ну от зараз я б мав готуватись до сесії, яка розпочинається за 2 дні, проте якось з цим не складається, тому вирішено було оновити блог J

Отже, вже майже місяць тому я придбав собі ноутбук Asus K55VJ в такій комплектації: Intel Core i3 3110m 2.4 Ghz, 4 GB RAM, 500 GB ROM, Intel HD graphics 4000 + Nvidia geforce 635m.

Варто відмітити, що до цього я юзав 3 роки нетбук, який, звичайно чудово мені служив, був надзвичайно мобільним, проте з часом 10-дюймового екрану та потужності одноядерного Інтел Атому стало недостатньо.

Відразу кажу, що я окремо його не фоткав, бо нема в мене натхнення і презентабельної обстановки дома. Всі фотки взято з мережі, їх є безліч в гуглі, тому можете ще й окремо глянути.

Мої враження від Львова

написав Владислав Мислінський

Блогер, який не пише у блог цілий місяць – або дуже поважний блогер, який і так не втратить читачів, або я. За цей місяць у моєму житті не відбулося якогось перевороту, чи щось в цьому роді. Зате я того тижня завітав вперше у чудове місто Львів, про що й піде мова далі.

Слідуючи правилу «краще пізно, ніж ніколи», я вирішив таки відвідати Львів, адже раніше я в ньому ніколи не був. Загалом, живучи у Франківську, мало яке місто може привернути мою увагу. Не тому, що Франківськ – величезний мегаполіс, якому жоден Нью-Йорк не рівня, а якраз навпаки. Я живу у відносно невеликому місті, яке якраз і є зручне своїми компактними розмірами, проте при цьому є і досить розвинена інфраструктура.

Про комедійні серіали

написав Владислав Мислінський

В продовження до серіальної теми тепер хочу оглянути різноманіття комедійних серіалів, так званих сіткомів.

В якості передмови варто сказати, що свою популярність сіткоми здобули через свій формат. Справді, переглянути одну 20-хвилинну серію та розслабитись набагато привабливіше, ніж дивитись 40-50-хвилинні серйозні драматичні серіали, хоча ні в якому разі не можна розглядати ці два види серіалів в одній площині. В них просто різна ціль: у сіткомів – насмішити, у всіх інших – змусити задуматись, здивувати, шокувати. Тож можна спокійно дивитись і те, і інше, як це роблять мільйони людей.

Трішки про серіали

написав Владислав Мислінський

Останнім часом Захід почав знімати доволі непогані серіали. Не сказав би, що я фанат серіалів, адже фільми я дивлюсь все-таки частіше, проте орієнтуюсь в серіальному світі.

Взагалі саме поняття серіали до недавніх пір в мене асоціювалися з всілякими іспанськими мелодрамами. Знаєте, коли ото ввімкнеш раз в рік той телевізор і проклацаєш телеканали,  то крім реклами і російських серіалів нічого й нема.

Та сьогодні поговорімо про справді високоякісні серіали, кожна серія яких може конкурувати з повнометражними фільмами.

imhonet - сервіс персональних рекомендацій

написав Владислав Мислінський

Ні в якому разі не подумайте, що я займаюсь такою принизливою діяльністю, як рекламування чужих ресурсів. За цю статтю мені ніхто не платив :)
Отже, тепер люди зрідка вилізають далі сайту вконтакті. Не буду сперечатись - ця соціальна мережа справді дуже сильно розвинулась і закривати очі на всі її переваги немає сенсу.

Та от на днях я задався метою знайти ресурс, схожий за функціоналом з славнозвісним російським кінопоіском(який в свою чергу стиряв ідею в американського imdb), проте такий ресурс, де б оцінювалися книги, а не тільки фільми.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора