У вільний час

Український кінематограф

написав Владислав Мислінський

Тиждень тому відбулася прем’єра довгоочікуваного українського фільму «Тіні незабутих предків». Може то я трохи і слоупочу, бо міг про це написати ще тої неділі, але зараз, поки вся країна тусується на Євромайдані, хочеться якоїсь більш спокійної теми.

Так-от, від фільму я не очікував майже нічого хорошого, саме тому фільм мені сподобався. «Тіні» - це фактично перший проблиск надії для українського кіно. Враховуючи те, що держава виділяє в рік на кінематограф стільки коштів, скільки Юніверсал Пікчерз виділяє щоденно на мінералку для декораторів фільму, то ні про який розвиток останні два десятиліття мова і не йде.

Трохи про ігри

написав Владислав Мислінський

Раптом згадав, що ніколи не писав в блог про ігри. Мабуть, через те, що вони займають досить мало часу в моєму житті. Мабуть, це було пов’язано з тим, що до цього року в мене й не було комп’ютера, який би тягнув якісь нормальні ігри. На нетбуці нічого серйозного пограти не вдавалося.

Здавалося б, купивши ноутбук, на який йдуть всі сучасні іграшки, я не буду виходити з дому. Та сталось не так, як гадалось. Пройшло більше, ніж пів року з моменту купівлі, а ігри я досі граю рідко. Але коли граю, то граю найвимогливіші до заліза.

Marshall Mathers LP 2

написав Владислав Мислінський

5 листопада вийде 8-ий сольний альбом у кар’єрі Емінема. Останній альбом Recovery 2010-го року приніс такі хіти, як Love the way you lie, Not Afraid та Space bound. Навіть якщо ви далекі від його творчості, хоч одну із цих пісень ви точно чули.

Загалом свої музичні смаки я вже колись описував у статті «мої музичні погляди». Але варто деталізувати, що захоплюватись творчістю Маршала я почав ще до виходу альбому Relapse(2009 рік), так, я не застав перших альбомів, бо на той час ще й інтернету як такого не було, а диски собі могли дозволити тільки буржуї Laughing.

Не буду описувати його біографії, якихось деталей – це просто людина, яка вже ввійшла в історію. Окрім багатомільйонного(якщо не мільярдного) натовпу прихильників, є й безліч хейтерів, що цілком природньо.

Трохи про літні фільми

написав Владислав Мислінський

Мда, хто б міг подумати, що за 3 тижні я стану другокурсником і безкінечна рутина знову почнеться. Літо підходить до кінця, можна трохи поплакати, побити кулаком стіну, але літо однаково закінчиться.

Та не хочу я концентруватись на всіляких сумних речах. Давно я не писав про свої враження від нових фільмів. Почну з останнього, який переглянув – Елізіум. Добротна така фантастика від режисера «Дистрикту №9», проте до самого Дистрикту серйозно недотягує, а жаль.

Знайомтесь, Хейлі

написав Владислав Мислінський

Вже другий тиждень я є щасливим власником 3-місячної кішки. Не розумію, навіщо люди заводять дітей, коли можна завести таке шикарне пухнасте створіння.

Вовк з Уолл-стріт. Український трейлер (2013)

написав Владислав Мислінський

Як то кажуть, перший блін комом, тому ось моя друга спроба. Хоча вона певно теж комом, але певні вдосконалення є. Усунутий шум, стабілізований звук. Ну і трейлер сам вже доволі цікавий, сподіваємся, що Леонардо колись таки дограє до Оскара.

В кого є ідеї - що озвучити такого, що було б дуже затребуване українською мовою - пишіть.

Дякую за увагу!


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора