У вільний час

Marshall Mathers LP 2

написав Владислав Мислінський

5 листопада вийде 8-ий сольний альбом у кар’єрі Емінема. Останній альбом Recovery 2010-го року приніс такі хіти, як Love the way you lie, Not Afraid та Space bound. Навіть якщо ви далекі від його творчості, хоч одну із цих пісень ви точно чули.

Загалом свої музичні смаки я вже колись описував у статті «мої музичні погляди». Але варто деталізувати, що захоплюватись творчістю Маршала я почав ще до виходу альбому Relapse(2009 рік), так, я не застав перших альбомів, бо на той час ще й інтернету як такого не було, а диски собі могли дозволити тільки буржуї Laughing.

Не буду описувати його біографії, якихось деталей – це просто людина, яка вже ввійшла в історію. Окрім багатомільйонного(якщо не мільярдного) натовпу прихильників, є й безліч хейтерів, що цілком природньо.

Трохи про літні фільми

написав Владислав Мислінський

Мда, хто б міг подумати, що за 3 тижні я стану другокурсником і безкінечна рутина знову почнеться. Літо підходить до кінця, можна трохи поплакати, побити кулаком стіну, але літо однаково закінчиться.

Та не хочу я концентруватись на всіляких сумних речах. Давно я не писав про свої враження від нових фільмів. Почну з останнього, який переглянув – Елізіум. Добротна така фантастика від режисера «Дистрикту №9», проте до самого Дистрикту серйозно недотягує, а жаль.

Знайомтесь, Хейлі

написав Владислав Мислінський

Вже другий тиждень я є щасливим власником 3-місячної кішки. Не розумію, навіщо люди заводять дітей, коли можна завести таке шикарне пухнасте створіння.

Вовк з Уолл-стріт. Український трейлер (2013)

написав Владислав Мислінський

Як то кажуть, перший блін комом, тому ось моя друга спроба. Хоча вона певно теж комом, але певні вдосконалення є. Усунутий шум, стабілізований звук. Ну і трейлер сам вже доволі цікавий, сподіваємся, що Леонардо колись таки дограє до Оскара.

В кого є ідеї - що озвучити такого, що було б дуже затребуване українською мовою - пишіть.

Дякую за увагу!

Дитячі ігри. Український трейлер 2013

написав Владислав Мислінський

Думаєте, мене настільки вразив даний трейлер, що я вирішив його опублікувати в блозі? Та ні, трейлер звичайний, фільм теж, мабуть, буде звичайним.

Просто трейлер цей озвучував я. Ще не закривши сесію, я сильно знудився і вирішив собі озвучити щось. Спочатку хотів озвучити свіженький трейлер фільму про Стіва Джобса, проте до нього не виявилось субтитрів, а на голос я англійську сприймаю з багатьма помилками. Тому було вирішено знайти щось таке, що б мало хоч російські субтитри і мало скоро виходити на екрани. Порився я і натрапив на цей трейлер.

Далі пів години роботи в мувімейкері і трейлер озвучений. Якість в 480р, бо я не відразу роздуплив як зберігати там в 720р, а коли роздуплив, то вже було 7 переглядів і заливати все по новій стало шкода :) Наступні трейлери точно будуть в 720р.

Все записував нашвидкуруч і з першого разу, тому дикція не вражає і працювати над голосом треба ще багато. Надалі буду робити все якісніше.

Дякую за увагу.

Огляд ноутбука Asus K55VJ-SX018D

написав Владислав Мислінський

Ну от зараз я б мав готуватись до сесії, яка розпочинається за 2 дні, проте якось з цим не складається, тому вирішено було оновити блог J

Отже, вже майже місяць тому я придбав собі ноутбук Asus K55VJ в такій комплектації: Intel Core i3 3110m 2.4 Ghz, 4 GB RAM, 500 GB ROM, Intel HD graphics 4000 + Nvidia geforce 635m.

Варто відмітити, що до цього я юзав 3 роки нетбук, який, звичайно чудово мені служив, був надзвичайно мобільним, проте з часом 10-дюймового екрану та потужності одноядерного Інтел Атому стало недостатньо.

Відразу кажу, що я окремо його не фоткав, бо нема в мене натхнення і презентабельної обстановки дома. Всі фотки взято з мережі, їх є безліч в гуглі, тому можете ще й окремо глянути.

Поисковый анализ сайта
2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav.
Головна | Контакти | Про автора