У вільний час

Розруха в душах

написав Владислав Мислінський

І загине у вогні вершина страху

Розруха в душах вирве синє серце

Немає подиху в погляді останнього краху

Проснеться зло, засліплене сонцем

 

Вибухне усталена система планет

Сріблястий попіл розчиниться в твоїх руках

І затихне стоянка минулих карет

І чорна діра поглине себе у жахливих снах

 

Яскравий промінь темряви розірве стару рану

Одинадцять вершин пагорбів смутку

Здолає лиш вітер у душі твоїй яму

І зірве останню у світі незабудку

о.п.б.б.

Роздача Wi-Fi з ноутбука

написав Владислав Мислінський

Після переїзду на нову квартиру в мене змінився провайдер. Раніше був ютім, тепер нетгруп. За 2 роки юзання ютіму не можу нічого поганого сказати про їхній інтернет. Максимум 2-3 рази за весь час у них були неполадки, які вирішувались досить оперативно. Швидкість з"єднання завжди відповідала тарифу.

Так як роутер я залишив там, то на новій квартирі маю лише шнур з нетгрупівським інетом. Спочатку я впав у печальку, бо згадав які проблеми мав з інтернетом, поки не придбав роутер. Постійно ламався цей дзюблик на кінці шнура, але це ще пів біди. Коли використовуєш ноутбук, то досить часто його переміщаєш і дріт або випадав, або просто відставав від контактів і інтернет пропадав. Перепідключення займало до 10 секунд, що неабияк вибішувало.

Кого я читаю

написав Владислав Мислінський

Як можна помітити, я не дуже активний учасник блогосфери. Я не коментую щодня десятки блогів, через що і мене мало хто коментує. Частково це через те, що мені дико лінь, а частково – бо я досі значуся в спам-базі акісмета. Колись давно туди потрапив за кілька безбідних посилань, так досі і не можу вийти. Тому на багатьох блогах мої коментарі банально відразу потрапляють в спам-кошик, де їх автори блогів вже ніколи не побачать.

Та й взагалі, якщо оглянутись, то цікавих блогів залишилось не так багато. Зараз відкриваю свій рідер і дивлюсь на кого я підписаний і кого читаю.

Цікаві додатки на Android

написав Владислав Мислінський

Користувачем операційки від гугла я вже є майже 3 роки. Я ще пам’ятаю часи, коли люди скачували собі додаток компасу і дико раділи, що їх смартфон показує де північ, а де південь.

Зараз я напишу про деякі додатки, якими я користуюсь і вважаю, що вони є досить зручними.

Кінодайджест №8

написав Владислав Мислінський

Давненько я не писав про фільми. Останнім часом нових кінокартин не так багато, а переглядати старіші якось не маю часу. Загалом, якщо порівняти, то початок 2013 року був веселішим у плані фільмів. Від початку року на своєму кінопоіску я поставив лише дві 9-тки. Мультику «Лего. Фільм» і фільму «Перший месник: друга війна». Пояснюю.

Мультфільм мене підкупив тим, що зроблений він доволі непогано. Я взагалі був шокований, що в мульті в стилі лего я буду в захваті від графіки. Зроблено дійсно дуже круто – всі детальки рухаються дуже швидко і краєвиди змінюються, що змушує прилипнути очима до екрану.

Про фільми…знову

написав Владислав Мислінський

Перший пост нового року, як не дивно, буде про фільми. Мною нещодавно переглянуті. Якщо раптом колись на мій блог зайде якийсь впливовий чувачок з голівуду, то візьміть мене до себе кінокритиком! Це, мабуть, одна з небагатьох робіт, де я б викладався на 100% і ще й отримував за таке мішок грошей.

Та давайте до суті. Отже, найактивніший період споглядання фільмів припав на час сесії. І це навіть не завадило мені здати її успішно. Так-от, вирішив я під час сесії подивитися якісь тематичні фільми…щось про невимовні людські страждання, страх, паніку…одним словом все те, чим описується сесія.

Вибір впав на франшизу «Пили». Першу частину я подивився ще давніше, тому вирішено було додивитись всі наступні. Всі 7 фільмів сподобались тим, що вони дуже тісно переплетені. Фактично вийшов в своєму роді серіал, де пропустивши одну серію – не розумієш нічого у всіх наступних…до речі, така ж ситуація з математикою.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора