У вільний час

Збацав собі сайт-візитку

написав Владислав Мислінський

владислав.укр

Рік тому в перший же день реєстрації чисто українського домену .УКР вхопив собі два файні домени. На одному домені на початку осені вклепав автомобільний сайт, але так як зараз ця галузь в Україні в дикій кризі, то сайт я шось трохи закинув. А другий домен я використав тільки зараз.

Яремче: короткі враження

написав Владислав Мислінський

Так вже сталося, що всі мої подорожі не виходять за межі країни. Посидючий характер в купі з вічними пошуками грошей утворюють не надто частий відпочинок і в межах країни.

Жовтневі драми

написав Владислав Мислінський

Цього разу розкажу про свіженькі фільмаки, які недавно вийшли в кінотеатрах. Осінь – то завжди пора драм і розумних фільмів. Літом та весною переважно показується «развлєкуха» у вигляді простеньких комедій та фантастики. Тож цьогорічний жовтень не лише засмутив мене черговим усвідомленням своєї старості, але й порадував двома фільмами – це «Загублена» та «Суддя».

Розруха в душах

написав Владислав Мислінський

І загине у вогні вершина страху

Розруха в душах вирве синє серце

Немає подиху в погляді останнього краху

Проснеться зло, засліплене сонцем

 

Вибухне усталена система планет

Сріблястий попіл розчиниться в твоїх руках

І затихне стоянка минулих карет

І чорна діра поглине себе у жахливих снах

 

Яскравий промінь темряви розірве стару рану

Одинадцять вершин пагорбів смутку

Здолає лиш вітер у душі твоїй яму

І зірве останню у світі незабудку

о.п.б.б.

Роздача Wi-Fi з ноутбука

написав Владислав Мислінський

Після переїзду на нову квартиру в мене змінився провайдер. Раніше був ютім, тепер нетгруп. За 2 роки юзання ютіму не можу нічого поганого сказати про їхній інтернет. Максимум 2-3 рази за весь час у них були неполадки, які вирішувались досить оперативно. Швидкість з"єднання завжди відповідала тарифу.

Так як роутер я залишив там, то на новій квартирі маю лише шнур з нетгрупівським інетом. Спочатку я впав у печальку, бо згадав які проблеми мав з інтернетом, поки не придбав роутер. Постійно ламався цей дзюблик на кінці шнура, але це ще пів біди. Коли використовуєш ноутбук, то досить часто його переміщаєш і дріт або випадав, або просто відставав від контактів і інтернет пропадав. Перепідключення займало до 10 секунд, що неабияк вибішувало.

Поисковый анализ сайта
2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav.
Головна | Контакти | Про автора