У вільний час

Полюбив баскетбол...знову

написав Владислав Мислінський

Колись писав про своє спортивне минуле – за часів школи грав баскетбол. Потім був змушений кинути через травму коліна. Кинув не тільки грати в баскетбол загалом, але й вболівати за нашу місцеву «Говерлу», хоч я був свідком її трансформації в команду пристойного рівня.

Наближаємось до 2016-го

написав Владислав Мислінський

Статті як такої не буде. Дім-робота-дім, скоро сесія, потім дім-робота-дім, потім Новий рік, а потім дім-робота-дім. Це якщо коротко про плани на найближче майбутнє. Будемо рвати, вириватись.

Редизайн та міграція блогу

написав Владислав Мислінський

Як я вже і писав, я давно планував освіжити зовнішній вигляд блогу, зробити його адаптивним та перевести на сучаснішу систему управління сайтами. Це все діло я робив поступово і наразі вже можна бачити повністю оновлений сайт.

Моя техніка VS Час

написав Владислав Мислінський

Гаджети неабияк допомагають мені в роботі і навчанні. Я колись писав огляди всього нового, що купляв. Та це лише початкові враження, а тепер я хочу описати як та чи інша техніка поводить себе через значний відрізок часу.

Літо буде важким…

написав Владислав Мислінський

Не писав давно, а тепер видалась вільна хвилина. Багато всілякої фігні навалилося одночасно і якось постійно не до блогу. Будемо трошки реабілітовуватись, бо подій багато, а коментарів мало.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора