У вільний час

Цікаві ресурси. 2 Випуск

написав Владислав Мислінський

Я нарешті дозрів до другого випуску «цікавих ресурсів». Але наразі трішки офтопу: я дуже задоволений трафіком на цей блог. Відвідувачі активні, читають, коментують, що не може не радувати. А тепер ближче до справи.

  •         ПДН. (точна адреса http://194.44.221.30:8180/index.jsp)«Програма дистанційного навчання» - цей «сайт» навіть немає людського домену та нормального оформлення, але буде надзвичайно корисним для майбутніх студентів. Ця сторінка дозволяє проходити ЗНО в онлайн режимі. Інтерфейс зручний та простий. Найкраще, що тут не вимагають ніяких реєстрацій, верифікацій, платних смс, тощо. Тестування доступне з усіх торішніх предметів. Також можна поглянути після результатів на правильні відповіді.
  •         Владометр. На цей ресурс я наткнувся буквально нещодавно. Вразила сама оригінальна задумка: стеження за виконанням обіцянок нашою владою.  Цікаво та з гумором політики поділені на «святих» і «чортиків». Сайт досить молодий, а вже завоював велику прихильність публіки. Дивно, що при нашій владі такий сайт ще не закрили.
  •          МейнАйпі. А цей сайт буде дуже корисним для вебмайстрів. Він дозволяє вимірювати точний розмір веб-сторінки, не заходячи на неї. Результати зручно розбиті на категорії: розмір html, розмір css, розмір графіки, загальний розмір. Це найточніший вимірювач з усіх, які я зустрічав. Працює швидко та здатен осилити будь-які сторінки.

Підйом у Івано-Франківську

написав Владислав Мислінський


підйом

Сьогодні відбувся класний виступ команди Підйому в Івано-Франківську. Програму цю дивлюсь давно і з задоволенням. Ведучі класні, сюжети цікаві. До нас приїхав Сергій Притула, а Саша Педан та Оля Фреймут були в студії в Києві.

Найзручніший браузер

написав Владислав Мислінський


Мабуть кожен користувач починає з Internet Explorer(IE). Не потрібно описувати всі жахливі сторони цього браузера, щоб зрозуміти, який він паскудний. В майкрософті запевняють, що нова версія браузера майже ідеальна. Версія ця – дев*ята. Нічого про новий ІЕ я сказати не можу, бо в мене ще руки до нього не дійшли. Але я дуже сумніваюся, що ця версія змінить мою думку про віндосовські браузери. Поговорим про інші браузери. Є такий браузер, як Опера. На теренах СНД він себе досить гарно зарекомендував. Чому? Хто його знає… На світовому ринку, браузер Опера використовують менше 3 відсотків всіх користувачів, а в Росії та Україні – до 30%. Тяжко пояснити таку популярність далеко не досконалого браузера. Мені особисто Опера чимось нагадує гуглівський Хром, але про це поговоримо пізніше. В загальних рисах Опера не дуже швидка: сторінки інколи вантажаться з помилками, багато вкладок конкретно «поглючують». Враження не найкращі, але я завжди тримаю Оперу на компі в якості запасного варіанту.

Найпозитивніший серіал у світі

написав Владислав Мислінський


Мабуть, все розпочалося з доктора Хауса. Довгий час дивився цей серіал по телеканалу стб. Восени 2010 року вийшов новий сезон на стбешні екрани та кілька другорядних проектів та серіалів. Показували як завжди о 22.20.

А от після Хауса поставили американський сітком «Клініка», який я побачив вперше у житті. Серіал мені відразу сподобався і, враховуючи, що тоді в школі були осінні канікули і лягати спати пізно було нормою, я переглянув перші 10 серій. Все! Після цього я відразу став фанатом цього серіалу! Потім почалась школа і частину серій я почав пропускати. Ну, думаю, подивлюсь в Інтернеті. Та не тут то було! Виявляються «Клініку» переклали українською тільки айсітівішники ще давніше і переклали досить паскудно. Реально з тим перекладом 90% жартів втрачаються.

Цікаві ресурси. 1 Випуск.

написав Владислав Мислінський

Кожен з нас стикається в мережі з дійсно цікавими та захопливими Інтернет-ресурсами. В цій рубриці я постараюсь викладати посилання на сайти, які мене справді зацікавили та здивували.


  1.        Кілміпліс. Посилання на цей російськомовний сайт я отримав на одному з форумів. Цей ресурс дозволяє опубліковувати власні сумні історії, та більш цікаво те, що всі можуть читати ці історії та визначити, чи вони справді такі трагічні, чи ні. Нам, людям, властива одна така негативна (а може й позитивна?) риса – якщо ми бачимо, як чужим людям погано – нам стає краще. Саме на ці відчуття спрямовує сайт. Коли реально поганий настрій, прочитавши кілька сторінок таких історій – стає набагато краще (перевірено на собі). Але коли настрій хороший – заходити на сайт не раджу. Тоді вже настрій буде зіпсутим… Отака складна наша людська психологія. З точки зору вебмайстра – ідея проста, та проста для реалізації, а хто її втілив у життя – молодець! Тепер гребе непогані бабки.
  2.        Чатрулет. На цей сайт я наткнувся досить давно, прочитавши статтю про його успішного 17-річного володаря. Цей ресурс дозволяє спілкуватись з вебкамерою з випадковим співбесідником. Тобто встановив вебкамеру, ввійшов на сайт і перед тобою з*являються випадковим чином співбесідники. Якщо співбесідник не сподобався з першого погляду, потрібно клікнути і  з*явиться наступний. При цьому співбесідники з*являються з різних країн та національностей, тому порозумітися не завжди виходить. Також трапляються і неадекватні типи, але що поробиш. Є кілька недоліків: розмова може випадково перерватися, а ви ще й не встигли попросити імейл в співбесідника, який сподобався, інколи сайт глючить і не хоче пускати з того ж айпі. Але в загальному сайт досить цікавий та швидко набридає. Думаю, якби там було сортування по віку/статі – популярність була б ще більшою.
  3.        Гуртомком. Не знаю, чи чули ви про цей портал, але якщо не чули – ось вам нагода з ним познайомитись. Вперше мені дали посилання на цей сайт у відповіді на моє питання «Де можна скачати серіал «Клініка» з українською озвучкою?». Не розумію, чому я раніше не натикався на цей сайт. Якщо коротко, то це сайт всього українського. Сюди викладають фільми та серіали з українським дубляжем, програмне забаспечення з українським перекладом, при порталі діє «Торрент Толока» - перший український торрент-трекер, де можна знайти справді багато цікавого та корисного. Незнаю чому, та після реєстрації на цьому порталі я вже не дивлюсь кіно з російським дубляжем, я краще почекаю кілька днів, поки викладуть українську версію, аніж качатиму російську. Найбільше захоплюють люди, які не лінуються це робити, та мають справжні патріотичні почуття.


Наразі це все, що я згадав. Інші сайти, якщо згадаю, викладу в наступних випусках.


Почнімо!

написав Владислав Мислінський

Ось і відкрився мій особистий блог! Так, це не перший мій блог! В мене є кілька веб-проектів, серед яких і український блог про техніку. З часом я зрозумів, що в блозі про техніку не напишеш про те, який фільм подивився вчора, чи куди поїхати відпочити. Тому і було вирішено відкрити цей блог! Також стимулом для мене було відкриття для самого себе української блогосфери та блогоспільноти. Буквально за кілька днів я, зацікавившись, перечитав кілька десятків україномовних блогів. Ви не уявляєте скільки насправді є чудових україномовних блогів! Хто сказав, що Уанет занепав? Хто сказав, що українці не можуть бути видатними блогерами? Від сьогодні я хочу влитися в цю чудову спільноту людей, які мають великий талант слова, які роблять щось для українського Інтернету! Я вже познайомився з багатьма чудовими людьми - українськими блогерами! Я завжди відкритий для спілкування з будь-ким! Мої контакти ви завжди можете подивитись у відповідному розділі блогу. Ще одне: я не ставлю основною ціллю заробити на цьому блозі (хоч було б непогано), так, з часом блог почне приносити прибуток, якщо я його не закину (а цього я робити не збираюся), але ви повинні зрозуміти, що я старатимусь писати для вас. Я буду вдячний, якщо ви оціните мої старання та будете заходити на мій блог щодня! Також я буду радий кожному, хто підпишеться на мої пости! Постити обіцяю регулярно та якісно.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора