Цікаве звідусіль

Дайджест ютубчика №3

написав Владислав Мислінський

Відновлення колишньої рубрики, яка досі складалася аж з двох постів. Ютуб - то взагалі чудова річ, якщо треба прославитись. Першим в черзі в нас брат Добкіна, який також є депутатом у ВРУ, але не таким публічним. Та ось настали дні, коли він стане ну дуже вже публічним, як і його брат, який теж прославився завдяки ютубу.

Як вставити музику з Вконтакте на сайт

написав Владислав Мислінський

capture 05082014 191420

Зовсім недавно я подумав, що непогано було б вставляти музику на блог в деякі записи. І виникло питання як вставити музику з вконтактів, адже в основному саме там зберігається мій онлайн-плейлист.

Це завдання виявилось не таким легким, як я думав. Справа в тому, що соціальна мережа так побудована, що прямі лінки на музичні файли постійно змінюються, тому штатними засобами ви собі на сайт музику "стиряти" не можете.

Call of Duty: Advanced Warfare - перший трейлер і анонс

написав Владислав Мислінський

CALL OF DUTY: ADVANCED WARFARE

Зовсім нещодавно був представлений трейлер до шутера Call of Duty: Advanced Warfare. Все би нічого, але у геймерській спільноті зразу полилось безліч критики. Чи то вже так приїлася людям ця серія ігор, чи вони стали дуже розбалувані, але кожна частина Call of Duty тепер переносить жорстку критику.

Фільмографія 2013

написав Владислав Мислінський


Не вийде зараз змістовного запису - лише відео, яке я вам рекомендую подивитись. Мій респект і уважуха автору, я собі навіть не уявляю скільки днів він сидів за монітором, щоб "склєпати" то все в одне відео. Просто грандіозна робота.

Кінодайджест першої половини осені

написав Владислав Мислінський

Обіцяв писати раз у тиждень мінімум - от і пишу.

Як я вже казав, 2013 рік сильно радує мене якістю фільмів. Я навіть не очікував, що рік буде настільки плідним у цьому плані.

Почну, мабуть, з найкращого фільму цієї осені (а то й року) - Гравітація.

Не очікував я настільки потужного фільму, дивлячись трейлер ще в кінці літа. Не очікував я й таких спецефектів, знаючи, що бюджет фільму 80 мільйонів. Не очікував також, що в 90 хвилин можна вмістити стільки красоти.

Другий дайджест ютубчика

написав Владислав Мислінський

Згадав, що у червні написав перший дайджест ютуба і досі не написав другий. Отже, виправляю ситуацію :)

Перше, що змусило посміхнутись, так це відео, де монашка "безпалєвно" краде пиво в магазині :)


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора