Статті

Яндекс далі закручує гайки

написав Владислав Мислінський

Є собі на світі один пошуковик, який вирішив, що йому мало грошей. Здається, при зростаючій популярності треба йти шляхом Google – поступово доводити все до пуття, але в Яндексі вирішили, що це занадто просто і почали робити несусвітні дурниці.

Шалений Макс: дорога люті - фільм, в якому не хочеться нічого змінити

написав Владислав Мислінський

Якось так трапляється, що на хороші фільми я потрапляю спонтанно. Тобто я взагалі не чекав роками фільм, навіть не знав, що його будуть знімати. Так було з «Гравітацією» в 2013 році, так було з «Загубленою» і «Інтерстелларом» в 2014 році, а 2015 рік відкривається «Шаленим Максом».

Завершення епопеї з СБУ та NIC.UA

написав Владислав Мислінський

Як вже я писав, 7 квітня сбу-шники прийшли і забрали всі сервери компанії nic.ua. Причин і наслідків справді є дуже багато і можна розписати про це надцять сторінок, але я намагатимусь все описати коротко і лаконічно.

Нова GTA, форсажик і махіна

написав Владислав Мислінський

Цілком прогнозовано виявилося, що епопея з СБУ і серверами затягнеться. Тож від 7 квітня жодних зрушень нема. Ну а в мене зате тепер набагато більше вільного часу – така собі творча відпустка.

Епопея з СБУ та NIC.UA

написав Владислав Мислінський

Загалом від дня ікс пройшло уже два дні, але пишу тільки зараз. 7 квітня СБУ завітало в гості до компанії nic.ua і забрало собі усі сервери на підставі того, що начебто на тих серверах були розміщені сепаратистські сайти.

Все би нічого, але по факту тих сайтів там фізично навіть не було. З 5 сайтів тільки три домени були зареєстровані безпосередньо вищезгаданою компанією, при цьому хостингові послуги цим сайтам не надавалися. Навіщо забирати тоді сервери – загадка навіть для третьокласників.

Поисковый анализ сайта
2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav.
Головна | Контакти | Про автора