Статті

Блоги вимруть?

написав Владислав Мислінський


Найближчим часом блоги у такому вигляді, як сьогодні можуть вимерти. Давайте поміркуєм логічно. Блоги як такі залишаться назавжди, але зміниться форма їх ведення. Щороку доступ в Інтернет отримують все більше людей, а разом з цим покращуються умови надання Інтернету. Тобто років через 10-20 всі будуть мати високошвидкісний безлімітний Інтернет, до того ж безпровідний. А зважаючи на те, що пересічний Інтернет-юзер досить лінивий по натурі(в принципі, як і всі жителі планети), то щоразу люди будуть знаходити все легші способи надання інформації. Здається, що може бути легше за прочитання матеріалу? А я вам нагадаю про таке явище, як подкасти та відео-подкасти. Це особливі способи ведення блогу. Подкаст – це блог, у якому замість записів публікуються звукові доріжки з усією потрібною інформацією. Відео-подкаст – це блог, у якому до звукової доріжки відповідно додається відео. Проаналізувавши всі дані, я зрозумів, що саме за такими блогами – майбутнє.

Цікаві ресурси. 2 Випуск

написав Владислав Мислінський

Я нарешті дозрів до другого випуску «цікавих ресурсів». Але наразі трішки офтопу: я дуже задоволений трафіком на цей блог. Відвідувачі активні, читають, коментують, що не може не радувати. А тепер ближче до справи.

  •         ПДН. (точна адреса http://194.44.221.30:8180/index.jsp)«Програма дистанційного навчання» - цей «сайт» навіть немає людського домену та нормального оформлення, але буде надзвичайно корисним для майбутніх студентів. Ця сторінка дозволяє проходити ЗНО в онлайн режимі. Інтерфейс зручний та простий. Найкраще, що тут не вимагають ніяких реєстрацій, верифікацій, платних смс, тощо. Тестування доступне з усіх торішніх предметів. Також можна поглянути після результатів на правильні відповіді.
  •         Владометр. На цей ресурс я наткнувся буквально нещодавно. Вразила сама оригінальна задумка: стеження за виконанням обіцянок нашою владою.  Цікаво та з гумором політики поділені на «святих» і «чортиків». Сайт досить молодий, а вже завоював велику прихильність публіки. Дивно, що при нашій владі такий сайт ще не закрили.
  •          МейнАйпі. А цей сайт буде дуже корисним для вебмайстрів. Він дозволяє вимірювати точний розмір веб-сторінки, не заходячи на неї. Результати зручно розбиті на категорії: розмір html, розмір css, розмір графіки, загальний розмір. Це найточніший вимірювач з усіх, які я зустрічав. Працює швидко та здатен осилити будь-які сторінки.

Підйом у Івано-Франківську

написав Владислав Мислінський


підйом

Сьогодні відбувся класний виступ команди Підйому в Івано-Франківську. Програму цю дивлюсь давно і з задоволенням. Ведучі класні, сюжети цікаві. До нас приїхав Сергій Притула, а Саша Педан та Оля Фреймут були в студії в Києві.

Куди дівати гнів?

написав Владислав Мислінський


Складна штука психологія. За тиждень накопичується стільки негативу, що потрібно його кудись дівати. Давайте розглянем найпопулярніші способи:

Найзручніший браузер

написав Владислав Мислінський


Мабуть кожен користувач починає з Internet Explorer(IE). Не потрібно описувати всі жахливі сторони цього браузера, щоб зрозуміти, який він паскудний. В майкрософті запевняють, що нова версія браузера майже ідеальна. Версія ця – дев*ята. Нічого про новий ІЕ я сказати не можу, бо в мене ще руки до нього не дійшли. Але я дуже сумніваюся, що ця версія змінить мою думку про віндосовські браузери. Поговорим про інші браузери. Є такий браузер, як Опера. На теренах СНД він себе досить гарно зарекомендував. Чому? Хто його знає… На світовому ринку, браузер Опера використовують менше 3 відсотків всіх користувачів, а в Росії та Україні – до 30%. Тяжко пояснити таку популярність далеко не досконалого браузера. Мені особисто Опера чимось нагадує гуглівський Хром, але про це поговоримо пізніше. В загальних рисах Опера не дуже швидка: сторінки інколи вантажаться з помилками, багато вкладок конкретно «поглючують». Враження не найкращі, але я завжди тримаю Оперу на компі в якості запасного варіанту.

Зміни в блозі: jcomments + gravatar

написав Владислав Мислінський

Відтепер кожен відвідувач цього блогу при коментуванні зможе додавати аватарку! Для цього потрібно просто ввести в поле "електронна адреса" ту адресу, до якої прив*язаний ваш граватар. Якщо ви не зареєстровані на сервісі граватар, то зробити це можна на сайті gravatar.com. Реєстрація досить проста і після неї ви зможете використовувати свій профіль на тисячах сайтів! Також граватарку можна використовувати у популярній системі коментування Disqus. Я нарешті поборов свою лінь та зареєструвався на діскасі, адже на більшості блогів моїх друзів встановлена саме ця система коментування. Чому я її не поставлю сюди? Я патріот системи jcomments і вже дуже до неї привик. Також з*явилася можливість поділитися лінком на будь-яку мою статтю в фейсбуці, модуль вподобань теж встановлений праворуч знизу. Також буду радий, якщо ви ви підпишетесь на розсилання статей на вашу електронну пошту. Це можна зробити в справа, вписавши свою адресу у вікно.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора