Статті

Підйом у Івано-Франківську

написав Владислав Мислінський


підйом

Сьогодні відбувся класний виступ команди Підйому в Івано-Франківську. Програму цю дивлюсь давно і з задоволенням. Ведучі класні, сюжети цікаві. До нас приїхав Сергій Притула, а Саша Педан та Оля Фреймут були в студії в Києві.

Куди дівати гнів?

написав Владислав Мислінський


Складна штука психологія. За тиждень накопичується стільки негативу, що потрібно його кудись дівати. Давайте розглянем найпопулярніші способи:

Найзручніший браузер

написав Владислав Мислінський


Мабуть кожен користувач починає з Internet Explorer(IE). Не потрібно описувати всі жахливі сторони цього браузера, щоб зрозуміти, який він паскудний. В майкрософті запевняють, що нова версія браузера майже ідеальна. Версія ця – дев*ята. Нічого про новий ІЕ я сказати не можу, бо в мене ще руки до нього не дійшли. Але я дуже сумніваюся, що ця версія змінить мою думку про віндосовські браузери. Поговорим про інші браузери. Є такий браузер, як Опера. На теренах СНД він себе досить гарно зарекомендував. Чому? Хто його знає… На світовому ринку, браузер Опера використовують менше 3 відсотків всіх користувачів, а в Росії та Україні – до 30%. Тяжко пояснити таку популярність далеко не досконалого браузера. Мені особисто Опера чимось нагадує гуглівський Хром, але про це поговоримо пізніше. В загальних рисах Опера не дуже швидка: сторінки інколи вантажаться з помилками, багато вкладок конкретно «поглючують». Враження не найкращі, але я завжди тримаю Оперу на компі в якості запасного варіанту.

Зміни в блозі: jcomments + gravatar

написав Владислав Мислінський

Відтепер кожен відвідувач цього блогу при коментуванні зможе додавати аватарку! Для цього потрібно просто ввести в поле "електронна адреса" ту адресу, до якої прив*язаний ваш граватар. Якщо ви не зареєстровані на сервісі граватар, то зробити це можна на сайті gravatar.com. Реєстрація досить проста і після неї ви зможете використовувати свій профіль на тисячах сайтів! Також граватарку можна використовувати у популярній системі коментування Disqus. Я нарешті поборов свою лінь та зареєструвався на діскасі, адже на більшості блогів моїх друзів встановлена саме ця система коментування. Чому я її не поставлю сюди? Я патріот системи jcomments і вже дуже до неї привик. Також з*явилася можливість поділитися лінком на будь-яку мою статтю в фейсбуці, модуль вподобань теж встановлений праворуч знизу. Також буду радий, якщо ви ви підпишетесь на розсилання статей на вашу електронну пошту. Це можна зробити в справа, вписавши свою адресу у вікно.

Вконтакті – зло?

написав Владислав Мислінський


Багато моїх знайомих не зареєстровані в цій соціальній мережі. На моє запитання відповідають одною фразою – «Вконтакт – зло». Більше непокоїть не це, а те, що більшість цього не усвідомлюють. Я зареєструвався вконтакті досить давно, за тодішньою течією. Що позитивного я там побачив?


  •         Легко та швидко можна знайти будь-кого, навіть людей, з якими в дитинстві в            одній  пісочниці грався
  •         Велитенська кількість відео та музики.
  •         Непогана рекламна площадка
  •         Зручно дізнаватися про останні новини із тематичних груп
Поисковый анализ сайта
2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav.
Головна | Контакти | Про автора