Статті

Наближаємось до 2016-го

написав Владислав Мислінський

Статті як такої не буде. Дім-робота-дім, скоро сесія, потім дім-робота-дім, потім Новий рік, а потім дім-робота-дім. Це якщо коротко про плани на найближче майбутнє. Будемо рвати, вириватись.

Редизайн та міграція блогу

написав Владислав Мислінський

Як я вже і писав, я давно планував освіжити зовнішній вигляд блогу, зробити його адаптивним та перевести на сучаснішу систему управління сайтами. Це все діло я робив поступово і наразі вже можна бачити повністю оновлений сайт.

АГС vs Myslinsky.org

написав Владислав Мислінський

Нічого не віщало біди, коли в середині жовтня Яндекс вирішив закатати цей блог під АГС. З одного боку печалька печалькою, проте з іншого я навіть зрадів – тепер буду випробовувати різноманітні способи виходу з АГС.

21

написав Владислав Мислінський

Із запізненням на один день, але вже.

Як перетворити гараж в комфортабельне житло

написав Владислав Мислінський

Взагалі, в заголовку писало "Якщо немає грошей на квартиру" і показано витвір якогось француза. Зрозуміло, що переобладнати гараж з цінами на квартири у Франції можливо й вигідніше, ніж купувати квартиру, проте в Україні на такий люкс-гараж пішло б значно більше грошей, ніж на готову квартиру.

Земельні війни

написав Владислав Мислінський

Ніколи не вважав сільськогосподарську галузь чимось дуже цікавим, проте відколи почав працювати в цій сфері – думка трохи змінилася.

Для початку варто сказати, що юридичні знання мої наразі дозволяють тільки зрозуміти всю недолугість вітчизняного земельного законодавства. Тонни бюрократії, яким не видно кінця-краю, хіба так можна працювати в 21 столітті? Виявляється, можна.

Поисковый анализ сайта
2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav.
Головна | Контакти | Про автора