Статті

Поради кандидатам в депутати

написав Владислав Мислінський

 

В цю неділю в нас вибори в ВРУ, тобто ми вибираємо кому із своїх співвітчизників дати змогу збагатитися ще більше. На ці вибори всі покладають якісь величезні надії, типу якщо у нас замість 450 козлів у раді, буде 450 баранів – то країна раптом стане процвітаючою.

Про чорний дим і осінь

написав Владислав Мислінський

«Вчора прокинувся так рано, у вікно поглянув

Якщо за обрієм чорніє дим, значить не все погано»

Так починається перша сольна пісня Фріла. Якщо не знаєте, хто такий Фріл, тоді можна пояснити, що він – половина колишньої вже групи «На відміну від», краща половина. Дуже жаль, звичайно, що група вже нічого не випускає при всій своїй легендарності серед моїх однолітків. Але вже радий і на тому, що пацани окремо стараються щось випускати. Якщо Беляєв пішов російсько-попсово-роковим шляхом, який «так собі», якщо чесно, то Фріл вернувся до «істоков» і випустив ліричну пісню «Чорний дим». Правда, я сподіваюсь, що він буде розбавляти серйозні пісні і дурними «гонськими», у стилі групи.

Та взагалі я не можу присвячувати цілу статтю Фрілу і його творчості, тому розкажу ще щось.

Життя після двадцятки

написав Владислав Мислінський

Дожити до 20 років для мене вже досягнення. Це вже вік, з якого починається монотонне, депресивне і місцями суїцидальне доросле життя. Правда тоді можна сказати, що 20 мені стукнуло давним-давно, але насправді це відбулося позавчора, 7 жовтня.

Що я встиг до 20-ти років? Не так вже й багато, проте достатньо, щоб не впасти в глибоку депресію. Я закінчив школу, поступив в університет і маю який-не-який заробіток.

Навіть тоді писав я краще

написав Владислав Мислінський

А поки Франківськ тимчасово перетворився на Лондон, можна трохи позгадувати минуле. Рівно рік тому я написав пост, у якому жалівся на прихід холодів. Цього ж року ситуація майже та сама – під кінець вересня та на початку жовтня температура різко впала.

8 життєвих цінностей, які потребують переоцінки

написав Владислав Мислінський

Перший раз настільки лінь щось писати, що просто кину переклад статті, яка мені сподобалась. Оригінал на англійській, взятий із сайту marcandangel.com. Практично з усіма твердженнями згідний, а хто зрозуміє всі ці цінності, тому буде легше йти по житті і сприймати навколо все так, як є.

Враження від біржі Telderi

написав Владислав Мислінський

Про існування біржі купівлі-продажу сайтів Телдері я знав дофіга давно, бо це один із проектів від Мірафокс, які тримають й інші біржі, але зареєструвався лише цього літа. Бо вирішив продати кілька сайтів, які висіли мертвим грузом.

Один таки продав кілька днів тому і тепер хочу поділитись враженнями від біржі і процедури продажу.

Поисковый анализ сайта
2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav.
Головна | Контакти | Про автора