Статті

Перша ластівка до відрахування

написав Владислав Мислінський

Напишу щось трохи по науці. Одним словом – один екзамен я вже завалив, залишилось завалити ще три. Адміністративне процесуальне право якось із самого початку склало враження найзануднішого предмету в історії Всесвіту.

Звіт про виконання цілей 2014

написав Владислав Мислінський

Взагалі цілі на цей рік я ставив не дуже складні, тому більшість і виконав. Треба признатися, що складання списку цілей не надто підштовхнуло мене до працьовитості, але тепер хоч можу бачити куди мені рухатись далі.

Трохи про економіку

написав Владислав Мислінський

Пересічні громадяни мало цікавляться економікою. Основне зацікавлення приходить тільки тоді, коли національна валюта падає, а ціни зростають. За останній рік чимало українців стало набагато підкованішими в економіці, ніж раніше. І я в тому числі.

Liebster Blog Award, або людям нема що робити

написав Владислав Мислінський

Жив я собі і не тужив, поки одного дня мене не сповістили, що я отримав нагороду. Виявляється, що блогерам настільки нудно, що вони придумали самі собі нагороду і передають її далі. Чисто технічно – це естафета, але то звучить не так пафосно, як нагорода. Суть капєц яка оригінальна – ви отримуєте естафету від особи, яка в свою чергу отримала цю естафету і маєте передати її 11-ом блогерам. При цьому ви отримуєте 11 питань, на які маєте відповісти і складаєте свої 11 питань іншим блогам.

Дуже позитивний пост

написав Владислав Мислінський

Погортавши сторінки блогу можна дійти висновку, що більшість моїх записів сумні, депресивні, агресивні і взагалі досить типові для блогера, якого ніхто не читає.

Навіть коли в моєму житті все йде чудово, я однаково не можу сприймати все «позитифненько», бо знаю, що життя готує ще чимало випробувань і перешкод. Я б не сказав, що я песиміст… Скоріше реаліст. Задоволення від життя можна отримувати і не шкірячись кожному зустрічному.

За крок до зими

написав Владислав Мислінський

Ні, я не купив авто. Ілюстрація до статті буде пояснена в кіцні статті :(

Взагалі до зими ще більше тижня, але оригінальнішої назви статті я, звичайно, не придумав. Осінь цього року видалась переважно холодною та помірно дощовитою. Така осінь мені подобається.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора