Статті

Трохи про економіку

написав Владислав Мислінський

Пересічні громадяни мало цікавляться економікою. Основне зацікавлення приходить тільки тоді, коли національна валюта падає, а ціни зростають. За останній рік чимало українців стало набагато підкованішими в економіці, ніж раніше. І я в тому числі.

Liebster Blog Award, або людям нема що робити

написав Владислав Мислінський

Жив я собі і не тужив, поки одного дня мене не сповістили, що я отримав нагороду. Виявляється, що блогерам настільки нудно, що вони придумали самі собі нагороду і передають її далі. Чисто технічно – це естафета, але то звучить не так пафосно, як нагорода. Суть капєц яка оригінальна – ви отримуєте естафету від особи, яка в свою чергу отримала цю естафету і маєте передати її 11-ом блогерам. При цьому ви отримуєте 11 питань, на які маєте відповісти і складаєте свої 11 питань іншим блогам.

Дуже позитивний пост

написав Владислав Мислінський

Погортавши сторінки блогу можна дійти висновку, що більшість моїх записів сумні, депресивні, агресивні і взагалі досить типові для блогера, якого ніхто не читає.

Навіть коли в моєму житті все йде чудово, я однаково не можу сприймати все «позитифненько», бо знаю, що життя готує ще чимало випробувань і перешкод. Я б не сказав, що я песиміст… Скоріше реаліст. Задоволення від життя можна отримувати і не шкірячись кожному зустрічному.

За крок до зими

написав Владислав Мислінський

Ні, я не купив авто. Ілюстрація до статті буде пояснена в кіцні статті :(

Взагалі до зими ще більше тижня, але оригінальнішої назви статті я, звичайно, не придумав. Осінь цього року видалась переважно холодною та помірно дощовитою. Така осінь мені подобається.

Долар, нафта і космос

написав Владислав Мислінський

Цей тиждень порадував кількома новинами. Це курс долара, ціна на нафту, вихід «Інтерстеллара» та здійснення місії Розетта. Всі ці події по-різному сприймаються людьми.

Дивна листопадіна

написав Владислав Мислінський

От я помітив, що останнім часом в мене настільки широка фантазія, що принаймні одна стаття в місяць повинна містити назву того місяця, в якому вона опублікована. Це дуже оригінально, свіжо і взагалі заслуговує на патентування, як і мій сарказм.

Але якщо перейти до суті, то листопад реально якийсь дивний. Якщо в кінці вересня вдарили перші приморозки, в середині жовтня випав перший сніг, то на початку листопада я не дуже очікував побачити доволі теплу погоду, але «маємошомаємо».

Поисковый анализ сайта
2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav.
Головна | Контакти | Про автора