Інше

Вгадайте що? Я поступив!

написав Владислав Мислінський


Вчора мені офіційно подзвонили з юридичного інституту і сказали, що я проходжу на платну форму навчання.

Ті, хто мене читає, знають, що раніше я планував іти на туристичний факультет. Але життя така штука, яка повертається різними сторонами. Одним словом буду я юристом :)

IPTV - телевізор у вашому комп'ютері

написав Владислав Мислінський

Про таку штуку, як IPTV я дізнався відносно недавно. Якось випадково побачив, що це входить у вартість мого інтернет-підключення, от і подумав, чом не скористатись.

Виявилось все простіше, ніж я думав: завантажуєте маленьку програмку(VLC media player), завантажуєте плейлист із сайту свого провайдера і починаєте користуватись.

Одним словом IPTV - це пряма онлайн-трансляція телеканалів через інтернет. При цьому, якщо дивитись онлайн-трансляції через браузери, то ви обов"язково побачите приторможування, артефакти ітд... А от через IPTV картинка йде гладко, практично ідеально.

Я повернувся!

написав Владислав Мислінський


Оооо, тааак!! Я переступив важливий етап свого життя! За цей час, поки я нічого не писав, сталося безліч подій.

Давайте спочатку.

Як відомо, останній рік мене мучила підготовка до ЗНО, а точніше її відсутність. Сьогодні, 1 червня 2012 року, я здав своє останнє ЗНО з історії України і офіційно вважаюся офігенно вільною людиною!

Огляд фотоапарата Samsung ST77

написав Владислав Мислінський


Вчора я отримав новенький фотик Samsung st77. Перед тим, як його купити, для мене основним завданням було підібрати максимально хороший цифровик за максимально хорошу ціну. Отже, в моє око впала саме ця модель, бо в ній є все, що мені було потрібно.

Як смартфон спрощує моє життя

написав Владислав Мислінський


Ось вже практично півроку я користуюсь смартфоном LG Optimus Link. До цього в мене були тільки прості «дзвонилки». Зараз я розповім про те, як смартфони спрощують життя. Я не полінувався наробити скріншотів для того, щоб описати всю цю красу)).

Блогу Myslinsky.org виповнюється один рік!

написав Владислав Мислінський

Ну, цей блог вже ведеться рівно один рік. Хто мене читає, той вже зрозумів, що в мене пунктик на тему чисел. Всі свої проекти я відкриваю 7 числа будь-якого місяця, але число має бути 7. Народився я теж 7 числа, тому і циферку цю люблю :)


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора