Інше

Тотальне виснаження

написав Владислав Мислінський


Зазвичай, коли я хочу повиправдовуватись за те, що довго не пишу в блог, я все спираю на свою лінь. Проте цього разу причина стала зовсім не лінь, а моя моральна і фізична виснаженість. Вона прийшла не просто так, а з наближенням до найжахливішої речі в житті, яка описується в сотнях книгах та фільмах, проте ніхто так і не зможе відчути її, поки не спробує на власній шкурі. Назва цього жахіття - сесія.

Мої перші вибори

написав Владислав Мислінський


Отже, 7 жовтня мені стукнуло 18 років, а 28 жовтня, тобто сьогодні - вибори. Я чогось до останнього сумнівався, що мені прийде запрошення, але таки прийшло.

Я ніколи не спекулював на тему політики на блозі, але сьогодні можна :)

Політично активним я б себе не назвав, я не є фанатичним прихильником певних партій, політиків ітд.

Сьогодні я таки пішов та проголосував, не так заради свого обов"язку, як суто з цікавості до організації процесу. Процес насправді є дуже простим і ніяких проблем не виникло.

Мої музичні погляди

написав Владислав Мислінський


От і прийшов той день, коли я сів і написав цю статтю. Довго думав, про що сьогодні написати, навіть було почав писати щось капець творчо-абстрактне, але тут раптово вирубався Інтернет і я це прийняв за знак "да всем нас*ать" і різко змінив тематику.

Давно збирався написати про свої музичні вподобання, та от зупиняло тільки те, що для кожного це особисте, як і релігійні та політичні погляди. Але про релігію я вже цілком і сповна висловився і ніяких катастрофічних наслідків не побачив.

Як то кажуть, про смаки не сперечаються. Цього робити я і не буду. Лишень розповім про жанри, виконавців, які мені подобаються і розкажу про певну стереотипність в цьому плані.

Тепер я повнолітній блогер :)

написав Владислав Мислінський

Сьогодні мені виповнюється 18 років. Багато писати не буду, але скажу, що все має бути зашибісь :)

Це вже друге день народження, яке я святкую в межах цього блогу. Дякую людям, які мене читають, не забувають. Вибачте, що рідко пишу в блог, я дуже зайнятий студент-першокурсник. :)

пі.ес. тепер я вже повністю відповідаю перед законом за те, що пишу на цьому блозі =))

Перший студентський день

написав Владислав Мислінський


Згадав, що обіцяв написати про перший студентський день та свої враження, тому прям візьму і здивую себе і оточуючих - виконаю обіцянку :)

Хто пам"ятає, я писав, що поступив в юридичний інститут в ПНУ. Першого вересня можна було і не приходити, бо вся лекція, яка розтягнулася на 100500 годин вміщала корисної інформації на одну хвилину.

Та сьогодні я пішов не перші в своєму житті пари. Тепер все послідовно.

Моє перше тату

написав Владислав Мислінський

Так як особистий блог на то і є, щоб писати в нього певні події, то про цю подію я просто мушу написати :)

Отже, 17 серпня 2012 року я набив своє перше тату, яке ви можете побачити на фотці вище =)

Спочатку передмова про те, як я до такого докотився :))


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора