Інше

Нащо потрібен планшет, або огляд LG G Pad 8.3

написав Владислав Мислінський

Ринок планшетів вже переплюнув ринок ноутбуків та настільних компів. Шукати причини такого феномену можна довго, починаючи від ідеології Стівена Джобса, закінчуючи раціональними причинами «чому так зручніше».

Та от і я не стримався і кілька тижнів тому придбав планшет LG G Pad 8.3. Раніше я робив детальні огляди всіх пристроїв, які купляю, включно з фотографіями, відео ітд. Ну але тепер лінь бере гору, тому вкотре, починаючи вже з огляду мого ноутбуку, я зображення планшету просто потиряю з просторів інтернету.

Цілі

написав Владислав Мислінський

Цілі Мислінського Владислава :)

Часто бачу на різних авторських блогах такий метод мотивації, як складання списку цілей. Комусь це допомагає, комусь ні, але спробувати можна.

Я людина дуже лінива за природою, тому це мені може допомогти в подоланні такої зарази, як лінь. Зразу кажу, що фейли, тобто провали будуть, однак постараюсь якось зменшити їхню кількість. Сторінку я висунув у меню для зручності і буду її оновляти по мірі виконання чи невиконання цілей, тому можете інколи слідкувати за моїми взлетами і падіннями.

Щоб було цікавіше, я розбив виконання цілей хронологічно на 2013 рік, а точніше на те, що від нього залишилось, наступний повний 2014 рік та невизначені у строках цілі, які я по ідеї повинен досягнути протягом свого життя. Всі ці пункти видалятись будуть тільки в надзвичайних випадках, проте додаватись нові пункти будуть регулярно.

Минуло 2 роки...

написав Владислав Мислінський


Почати варто з того, що я безсовісно не писав у блог майже місяць і сильно розкаююсь. На жаль, реальне життя забирає занадто багато часу, тому я навіть пропустив таку видатну подію, як виповнення 2 років цьому блогу.

7 березня 2011 року я написав першу статтю і з того часу фактично став блогером.

Як не залежати від чужої думки?

написав Владислав Мислінський


Дивлюсь я на людей навколо і думку гадаю. Чому люди настільки залежні від інших людей? В психологічному плані. Кожен так хоче показати з себе міс чи містер незалежність, але ж в житті то як виявляється? Лицемірство, люди обманюють самих себе.

Мені щиро жаль людей, які в паніці щохвилини поглядають на своє відображення в дзеркалі в публічних місцях, бо не впевненні, що з їхньою зовнішністю все гаразд. Це більше стосується жіночої половини людства, хоча є й представники в брюках :/ Це я привів лише маленький приклад. Ось вам ширший приклад: людина постійно показує хвилювання, часто можна від неї почути "а що скажуть інші/батьки/знайомі/друзі?" Правда є і ті, які вміло це приховують, та таких майстрів не дуже багато.

Івано-Франківськ - місто для кращого життя

написав Владислав Мислінський


Я от щойно сидів і думав над тим, про що я ще не писав у блог. Більшість моїх захоплень, поглядів і думок на основні теми висвітлені. Проте пропустив я одну доволі важливу річ. Я ще жодного разу не писав про місто, в якому живу.

Адже місто - це великий простір для реалізації своїх життєвих цілей та амбіцій і саме воно впливає на все наше життя. Мабуть, найдосконаліша форма скупчення людей у великих кількостях на малій території.

Зустрічаємо 2013, підсумовуємо 2012

написав Владислав Мислінський

Ну аж тепер, коли більшість людей відійшли від святкувань(і я в тому числі), дозволю собі написати пару рядків.

Для початку хочу привітати всіх з настанням 2013 року та побажати всього найкращого. Будемо сподіватись, що 2013 рік не розчарує.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора