Інше

Велике переселення Мислінського

написав Владислав Мислінський

Два дні тому я переїхав на нову квартиру і повноправно вступив в клуб холостяцького проживання. Не зважаючи на всі сподівання, продуктивність роботи від часу переселення не сильно зросла. То гості відволікають, то просто нема ніякого натхнення копатися в своїх проектах.

При позитивному фінансовому розкладі до кінця року проблем не мало б бути, а при негативному доведеться відносно швидко повертатись на маленьку батьківщину, або йти бомжувати. З іншого боку можна влаштуватись на якусь роботу в офлайні, але то я так жартую.

Редизайн

написав Владислав Мислінський

Від початку створення даний блог ні разу не міняв свій дизайн. Тобто три роки дизайну, який мені вже трохи набрид. Ну а ще всякі людішки гнали, що шаблон дніщенський. Ну фіг зна, мені подобався.

І тут раптово настають 5 днів вихідних в моєму рідному універі і я в паніці. Паніка через те, що я забоявся знов за вихідні нічого толкового не зробити. І спонтанно я вирішив освіжити вигляд блогу.

Мій ранковий маршрут

написав Владислав Мислінський

Вас очікує неймовірно захоплююча історія про те, як я проводжу будні дні. Така історія зібрала б мільйони переглядів (лайків, репостів), якби я був хоча-б Джонні Деппом. Ну а в даному випадку ця стаття просто засмутить мене через років 5-10, коли мій розпорядок буде набагато гіршим.

Ранок безнадійного студента зазвичай розпочинається в 7:05. В мене накручено 4 будильника на смартфоні (6:50, 6:51, 6:52, 7:05), один на планшеті (7:05) і один на телефоні (7:05). Суть в тому, щоб будильник продзвенів перший раз о 6:50 і я отримав моральне задоволення, що зможу поспати ще 15 хвилин. 7:05 – це критична точка, коли я змушую всі системи вмикатись і відновлювати свою роботу.

Огляд LG A390

написав Владислав Мислінський

Через всякі різні обставини потрібно було купити якийсь двосімочний телефон. А так як смартфон в мене вже є, то захотілось екзотики у вигляді кнопочного телефону.

Довго вибирати не довелось, з моїм-то фанатизмом до марки LG. Від LG на ринку представлені дві моделі – A390 та A399. Різниця між ними сто гривень, а от по технічних характеристиках вони майже ідентичні. Дорожча модель лише має камеру 2 мегапікселі, а не 1.3 і, як не дивно, слабший акумулятор на цілих 200 міліампер. Тому була вибрана дешевша модель, в якої потужні 1700 міліампер.

Минуло 3 роки...

написав Владислав Мислінський

От так завжди. Беру і пропускаю якісь річниці, важливі дати ітд. 7 березня цьому блогу виповнилось 3 роки.

На момент створення блогу мені було 16 дитячих років, а тепер можу похвалитись 19-річною старістю. За цей час я натворив всякої фігні, зокрема закінчив школу і поступив в універ. На цьому всі мої документально завірені досягнення закінчуються.

Хоча якось не дуже зрозуміло нащо мені підбивати підсумки з кожною річницею блогу. Бо я ті самі підсумки підбиваю в постах про закінчення року і в постах, де сам себе вітаю з днюхою.

Єврореволюшин: 2014 edition

написав Владислав Мислінський

Хто б подумав, що вся ця котовасія протягне цілих два місяці? А тепер ще й кінця-краю цьому не видно. Це просто нереальне лузерство – за два місяці нічого не добитись у влади.

Походу всіх цих подій виникають деякі питання, відповіді на які, як на мене, очевидні. Проте їх ніхто не хоче бачити.

Для початку прийняття скандальних законів 16 січня викликало 6 спалених одиниць техніки (поки) та сотні травмованих людей. Я вже відмовляюсь вірити в те, що регіонали настільки тупі, що не знали про наслідки такої своєї діяльності. Так, тепер вже ніхто не віддає наказів валити людей наліво і направо – діють обережно в цьому плані, бо вже побачили 1 грудня того року що це може спричинити. Але прийняття тих законів було ой як невчасно. Я майже впевнений, що через деякий час весь євромайдан вщух би, якби не ці закони. Підкинули гілку у вогнище, як то кажуть.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора