Інше

Земельні війни

написав Владислав Мислінський

Ніколи не вважав сільськогосподарську галузь чимось дуже цікавим, проте відколи почав працювати в цій сфері – думка трохи змінилася.

Для початку варто сказати, що юридичні знання мої наразі дозволяють тільки зрозуміти всю недолугість вітчизняного земельного законодавства. Тонни бюрократії, яким не видно кінця-краю, хіба так можна працювати в 21 столітті? Виявляється, можна.

Особливості національного шахрайства

написав Владислав Мислінський

Росіяни теж не пасуть задніх в способах шахрайства :)

Пошук нової квартири для проживання став для нас захоплюючою пригодою з погонями, перестрілками, шахрайством і дивними людьми.

Врешті, за два тижні ми таки знайшли квартиру, в яку і заселимось в середині липня. А тим часом хочу описати вид шахрайства, з яким мені довелося зіштовхнутись.

Невелика пауза

написав Владислав Мислінський

Не писав нічого 17 днів. Ніби й міг виділити трохи часу для написання, але за цей період був затяжний приступ ліні. Навалилось багато справ, емоцій і нервів.

Завершення епопеї з СБУ та NIC.UA

написав Владислав Мислінський

Як вже я писав, 7 квітня сбу-шники прийшли і забрали всі сервери компанії nic.ua. Причин і наслідків справді є дуже багато і можна розписати про це надцять сторінок, але я намагатимусь все описати коротко і лаконічно.

Епопея з СБУ та NIC.UA

написав Владислав Мислінський

Загалом від дня ікс пройшло уже два дні, але пишу тільки зараз. 7 квітня СБУ завітало в гості до компанії nic.ua і забрало собі усі сервери на підставі того, що начебто на тих серверах були розміщені сепаратистські сайти.

Все би нічого, але по факту тих сайтів там фізично навіть не було. З 5 сайтів тільки три домени були зареєстровані безпосередньо вищезгаданою компанією, при цьому хостингові послуги цим сайтам не надавалися. Навіщо забирати тоді сервери – загадка навіть для третьокласників.

Середина зимових канікул

написав Владислав Мислінський

Зроблю-но я маленькі підсумки прожитого січня. Найвідчутніший підсумок – набрані зайві кілограми. Їжа мене переслідує, а січень виявився насиченим на різноманітні балюнки, що й потягло за собою серйозні наслідки. Ходити стало важче, штани застібуються із зусиллями, пасок на джинсах більше мішає, ніж допомагає.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора