Інше

Тепер я заручений

написав Владислав Мислінський

Так сі стало, що 2016 рік почався з того, що я змінив свій статус з безнадійного холостяка на майже одруженого чоловіка. Та цьому передувало 1,5 роки спільного проживання, тому вважаю, що цей крок є наступним.

Підсумки 2015-го

написав Владислав Мислінський

Пройшов черговий рік кабздєца. Кабздець зазвичай буває кожного року, проте таке враження, що він тільки наростає і нарощує свої сили. Буду бити підсумки 2015-го – року щастя і горя, безвиході і сподівань.

Як реєструються та поновлюються договори оренди землі

написав Владислав Мислінський

В нашому законодавстві страшний бардак на цю тему, тому постараюсь розкрити всі аспекти пролонгації (поновлення) та реєстрації договорів оренди землі сільськогосподарського призначення станом на кінець 2015 року.

АГС vs Myslinsky.org

написав Владислав Мислінський

Нічого не віщало біди, коли в середині жовтня Яндекс вирішив закатати цей блог під АГС. З одного боку печалька печалькою, проте з іншого я навіть зрадів – тепер буду випробовувати різноманітні способи виходу з АГС.

Земельні війни

написав Владислав Мислінський

Ніколи не вважав сільськогосподарську галузь чимось дуже цікавим, проте відколи почав працювати в цій сфері – думка трохи змінилася.

Для початку варто сказати, що юридичні знання мої наразі дозволяють тільки зрозуміти всю недолугість вітчизняного земельного законодавства. Тонни бюрократії, яким не видно кінця-краю, хіба так можна працювати в 21 столітті? Виявляється, можна.

Поисковый анализ сайта
2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav.
Головна | Контакти | Про автора