Інше

Звіт про ДМОЗ, фільтр гугла та стан сео-експеременту

написав Владислав Мислінський


Отже почну з приємного. Мій тематичний блог потрапив в найпрестижніший каталог сайтів у світі – ДМОЗ. Також я дочекався відповіді гугла і блог почав поступово виходити з-під фільтру гугла, в який він потрапив на початку лютого.

Один місяць з відкриття блогу!

написав Владислав МислінськийРівно місяць тому я офіційно відкрив блог myslinsky.org! Я старався і весь цей час намагався писати якісно та цікаво J. А наразі трохи статистики:

1.      Відвідуваність

Я не віддавав стільки часу на популяризацію блогу, щоб відвідуваність в мене підстрибнула до небес, але вже можу похвалитись деякими здобутками.

СЕО - експеримент

написав Владислав Мислінський


тіц

Доброго дня всім читачам блогу myslinsky.org! Після створення свого тематичного блогу, я просував його посиланнями з ГГЛ та обміном кнопками. Як я вже писав, це принесло результат. Яндекс дав моєму сайту 10 Тиц. Але радів я недовго, бо через кілька днів Яндекс провів доАп і забрав десятку Тиц назад. На мій лист Платон Щукін відповів приблизно так:

Зміни в блозі: jcomments + gravatar

написав Владислав Мислінський

Відтепер кожен відвідувач цього блогу при коментуванні зможе додавати аватарку! Для цього потрібно просто ввести в поле "електронна адреса" ту адресу, до якої прив*язаний ваш граватар. Якщо ви не зареєстровані на сервісі граватар, то зробити це можна на сайті gravatar.com. Реєстрація досить проста і після неї ви зможете використовувати свій профіль на тисячах сайтів! Також граватарку можна використовувати у популярній системі коментування Disqus. Я нарешті поборов свою лінь та зареєструвався на діскасі, адже на більшості блогів моїх друзів встановлена саме ця система коментування. Чому я її не поставлю сюди? Я патріот системи jcomments і вже дуже до неї привик. Також з*явилася можливість поділитися лінком на будь-яку мою статтю в фейсбуці, модуль вподобань теж встановлений праворуч знизу. Також буду радий, якщо ви ви підпишетесь на розсилання статей на вашу електронну пошту. Це можна зробити в справа, вписавши свою адресу у вікно.

Тепер цей блог DoFollow!

написав Владислав Мислінський

DoFollow blog

Тобто він з самого початку таким заплановувався, але через мою неуважність, коли люди залишали при коментуванні лінк на свій сайт/блог, лінка не було на сторінці. Тепер я це виправив і ви зможете отримувати свою нагороду за коментування!


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора