Інше

TexnoNews 2.0

написав Владислав Мислінський


Сьогодні нарешті поставив новий дизайн на свій тематичний блог - texnonews.com. Хочу знати ваші думки на цей рахунок.

Безспірно, що минулий дизайн був жахливим. Хоч я і старався довести його до пуття, але нічого хорошого та приємного для читачів не вийшло. Помилок, які я допустився в тому дизайні, я постарався уникнути цього разу.

Ай ем бек!

написав Владислав Мислінський

Сьогодні повернувся з Бердянська і повинен трішки описати ситуацію. За час моєї відсутності гугл провів апдейт PR-у і таким чином цей блог, який розкручувався лише завдяки сео-експерименту отримав першу одиничку піару!

Сео-експеримент я ще не завершив, адже Яндекс вже 65-й день проводить апдейта Тиц. Після наступного апдейта я зроблю висновки.

Мій тематичний блог отримав аж 4 PR, чому я неабияк зрадів, адже ще місяць тому сайт був під фільтром гугла і я не сподівався на таке.

Вечером напишу статтю про те, як я відпочивав ці два тижні. Хоч, мабуть, в одну статтю все не вміститься :)

Наразі повільно повертаюсь у вітчизняну блогосферу, прочитуючи блоги моїх товаришів. Всім удачі, скоро буде більше матеріалу =)

А я на морі :)

написав Владислав Мислінський

Тобто ще не на морі, але завтра туди їду. Якщо там(Бердянськ) не буде халявного вай-фаю, то в неті буду сидіти рідко. Тому я поставив автопублікацію статей. Написав я їх мало, але має вистачити, щоб не здавалось, що блог помер.

Не спамити і не тролити! Я за вами стежу! :) Приїду першого липня і продовжимо :)

Нечемний фейсбук

написав Владислав Мислінський

Заходжу сьогодні на свій блог і бачу, що чогось не вистачає! Виявляється, не працює модуль прихильників із фейсбука. Спочатку подумав, що глюк, але в модулі все прописано правильно. Тоді йду на сайт фейсбука за поясненнями, намагаюсь згенерувати новий код для модуля і тут пише: Only verified developers can be added as listed developers of this application.

Що приблизно означає "Тільки верифіковані чувачки можуть користуватись цим сервісом".

Ну, думаю, не проблема...Йду верифіковувати аккаунт, на вибір два способи: через телефон, або через кредитну картку. Ясен пень, що я вибрав через телефон.

З*являється миле таке віконечко, в якому передбачливо вже вписаний код України. Ну ввів я свій номер, ну почекав хвилин 20...Далі вже щось нечисто! Ввів я правильно - без коду країни. Потім попробував і з кодом, однаково смска не приходить. :(

Тут я вже почав злитись не тільки на Марка Цукерберга, але й на Укртелеком. Адже оператор в мене колишній "Ютел".

Цей інцидент змусив мене віднайти з десяток різних сімок, які назбирались за кілька років. Жодна з них не працювала! Походу через те, що кілька років я ними не користувався.

Купляти нову сімку мені впадляк...але модуль того мабуть вартий... Але наразі почекаю з тиждень, якщо не відмінять, або прийде смска на мій номер, то добре, а якщо ні - то піду купляти карточку мтс чи київстар :(

Один рік заробітку в Інтернеті

написав Владислав Мислінський

23 квітня я вважаю своїм «днем народження» в мережі. Рівно рік тому мене захопила ідея заробітку в Інтернеті . Я перечитував тонни інформації, набирався досвіду, експериментував. Чого я досяг на сьогодні?

Я починав як і всі – з поштовиків та копійчаних «заробітків». Побачивши, що співвідношення витрачений час/заробіток дуже погане, я почав шукати інші способи. Звичайно, наступним способом було створення сайту.

Звіт про ДМОЗ, фільтр гугла та стан сео-експеременту

написав Владислав Мислінський


Отже почну з приємного. Мій тематичний блог потрапив в найпрестижніший каталог сайтів у світі – ДМОЗ. Також я дочекався відповіді гугла і блог почав поступово виходити з-під фільтру гугла, в який він потрапив на початку лютого.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора