Інше

Блогу Myslinsky.org виповнюється один рік!

написав Владислав Мислінський

Ну, цей блог вже ведеться рівно один рік. Хто мене читає, той вже зрозумів, що в мене пунктик на тему чисел. Всі свої проекти я відкриваю 7 числа будь-якого місяця, але число має бути 7. Народився я теж 7 числа, тому і циферку цю люблю :)

Холодряга

написав Владислав Мислінський

Холод

Ну от і добралась до України справжня зима! Настільки вона забарилася, що тепер вдарила з такою силою, наче намагається скоменсувати свою довгу відсутність.

Тепер я всі вихідні сиджу дома, бо виходити на такий мороз мені відверто влом. Якщо ще десь по потребі можна вийти, то іти гуляти в таку погоду я манав. Не люблю зиму... Літом натягнув за 2 секунди першу-ліпшу футболку з шафи, одягнув шорти/джинси та й поперся в невідомому напрямку, а взмику треба з пів години одягатись, закутуватись у шарф по самі вуха, нап"ялювати шапку, взувати метрові зимові боти ітд...

Хоча при цьому я більше люблю холод, ніж спеку. Для мене ідеальна пора року - прохолодне літо.

Та поки за вікном бушує мороз, я вам розповім про останні події свого життя.

Мій новий проект - IFcity.com.ua

написав Владислав Мислінський

Всім привіт вже в 2012-році! Поки ми всі живі - це хороший знак). Новий рік в мене пройшов нормально...для мене нормально, а от для шлунка - сумнівно. Проте, мабуть, гори їжі після свят - це проблема для кожного.

Ще восени я подумував над відкриттям нового сайту. Ну і не придумавши нічого оригінальнішого, я зареєстрував домен ifcity.com.ua

Концепцію ви вже зрозуміли - це блог про Івано-Франківськ. І знову я став першопроходцем, бо наразі незалежних блогів про моє рідне місто немає в УАнеті. Є кілька блогів політиків, які пов"язані із містом, є кілька блогів на міських порталах, проте такого нема ніде.

Прощай, 2011-ий! Привіт 2012-ий!

написав Владислав Мислінський


От і підходить черговий рік до завершення. Цього року якось не відчувається передноворічний настрій. Ну не знаю…Можливо тому, що снігу немає, а можливо тому, що людям стало складніше святкувати, коли в країні твориться така чепуха.

Ну але відзначити цю подію потрібно. Що нам приніс 2011 рік? Цунамі в Японії, Фукусіма, переддефолтний стан США, криза в Греції, революції в Єгипті та Лівії, смерть лідера Північної Кореї, народження семимільярдного жителя, вибори в Росії, протести проти результатів виборів в Росії, посаджена Тимошенко – це перше, що я пригадав.

Топ 10 кращих актрис по моїй версії

написав Владислав Мислінський


Сьогодні я вирішив написати про моїх улюблених акторок. Чому? Тема давно бігала в моїй голові, проте довго не наважувався написати, адже скласти рейтинг не так вже й просто. Отже відразу кажу, що рейтинг цілком суб"єктивний, тому ви можете не погоджуватись/погоджуватись, проте моя думка залишиться незмінною. Я оцінював акторок переважно за привабливість, а не за акторську гру, проте й акторську гру брав до уваги.

Чому я полюбив хмарні сервіси

написав Владислав Мислінський


Інформацію про хмарні сервіси я чув ще давно. Проте, якось в те не заглиблювався...коротше, пофіг мені було...

Та от на днях дізнався, що компанія LG роздає безкоштовно всім користувачам її смартфонів 50 гігабайтовий аккаунт на сервісі box. Ну тут і проявилась моя українська ментальність - халяву я люблю.

Зайшов на андроїд маркет, скачав офіційну прогу box та й зареєструвався. Виявляється, 50-гіговий аккаунт коштує 20 баксів, ну я й обрадувався, що на халяву дістав те, за що інші платять.


2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav (or not).
Головна | Контакти | Про автора