Інше

Бізнес, з яким явно щось не так - або відгук про хостинг NIC.UA

написав Владислав Мислінський

Хостинг від НІК.ЮА (nic.ua), справедливий відгук про який я зараз напишу, був фактично першим моїм платним хостингом ще в далекому 2011-му році. Тоді в мене було лише кілька сайтів, тому й суттєвих вимог до хостинг-провайдера я не ставив. Більш-менш низька ціна, зрозуміла адмінка - що ж ще потрібно? А як виявилося, ще дуже багато речей.

Попередні підсумки 2016 року

написав Владислав Мислінський

Я давно не писав, а коли дійшло до справи – інших ідей, крім написання підсумку року вже 4 грудня, в мене не виявилося. Тож я постараюсь підсумувати головні події цього року, навряд чи в грудні ще станеться щось визначне.

Казочка про «вищу» освіту в Корупландії

написав Владислав Мислінський

Вашій увазі пропоную прочитати художній твір фантастичного жанру, де будь-які співпадіння з реальними фізичними чи юридичними особами та збіги з реальністю є випадкові.

Збірна солянка

написав Владислав Мислінський

Пройшло більше двох місяців з останньої публікації. Тягне на антирекорд, та що поробиш. Причин є багато, але найголовніша одна – тотальна зайнятість.

День, коли я звільнився

написав Владислав Мислінський

Ах, бувають же хороші дні. От і сьогодні я нарешті зробив те, що виношував уже кілька місяців. Одночасно працювати на двох роботах починало ставати все складніше, тому треба було робити вибір.

Поисковый анализ сайта
2011-2017 Всі права захищено.
При копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт myslinsky.org обов"язкове, інакше - знайду і руки відірву :)
Designed by Myslinsky Vladislav.
Головна | Контакти | Про автора